Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 8d. 12:18

Į LNK šokių projekto mediumą šokėjai suvažiavo su antrosiomis pusėmis, vaikais ir augintiniais

Mantas Stonkus su žmona Indre ir dukra Cecilija
LNK nuotr. / Stonkai su savo mažąja Cesilija

Daugiau nei 150 šokių, per 300 specialių kostiumų, arti tūkstančio parašytų balų, šimtai tūkstančių žiūrovų ir beveik dvi paros šokių transliacijų LNK eteryje. Tai – tik sausa populiariausio šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pusiaukelės statistika. Šimtai įstabių akimirkų, kupinų šypsenų, ovacijų, plojimų, suknelių plazdenimų, sukinių ore ir nusilenkimų publikai. Keletas ašarų.

LNK nuotr./Vakarėlio akimirka
 Gintarė Gurevičiūtė ir Andrius Butkus

Šešiolika porų vasarą žengė pirmuosius šokio žingsnelius. Rodos, dar visai neseniai jie pirmą kartą susitiko, ir tai dabar, lapkritį – projekto pusiaukelė. Liko vos devynios poros. Prieš akis – dar du mėnesiai įtemptų treniruočių, tada, kai, rodos, jau nėra jėgų, o žiūrovai ir komisija reikalauja maksimumo.

Šią savaitę konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai susirinko šventinės mediumo vakarienės viešbutyje „Margio krantas“ – vietoje, kurioje pirmą kartą susitiko vasaros pradžioje. Šnekučiuodamiesi prie žvakių šviesos, pirmiausia jie dalinosi vasaros prisiminimais, nes būtent šioje vietoje, ant Margio ežero kranto, susirinkę į šokių stovyklą, jie išmoko pirmuosius šokių žingsnius.

Vakarienės atvažiavo ir tie, kurie jau pasitraukė iš kovos dėl geriausiųjų vardo. Prie šokančiųjų mielai prisijungė su projektu jau atsisveikinę Tomas Eigertas, Juozas Liesis, Jurgita Grabauskienė, Linas Karalius.

Per pastaruosius išbandymų mėnesius kolektyvas tapo viena šeima – prie šokėjų prisijungė ir antrosios jų pusės. Mantą Stonkų, Vytautą Mackonį  atlydėjo žmonos, Renatą Uzialkaitę – sužadėtinis Marius Jampolskis. Į šventę Stonkai atsivežė savo pirmagimę, kuri pakrikštyta „Kviečiu šokti“ vaiku. Mažajai Cesilijai – tiek pat laiko, kiek ir LNK šokių projektui.

Linas Karalius su Gintare Gurevičiūte į vakarėlį atsivedė savo augintinius – Jorkšyro terjerus Žibutę ir Čiobrelį.

Projekto dalyviai prognozavo, kas pasirodys šokių finale. Aušra Štukytė finale mato save, Donatą su Rasa ir Katažiną su Dainiumi. Mantas mano, kad laimėti šou turėtų Tina ir Tadas. Katažina – kad Aušra su Tomu, Gintarė – Katažina su Dainiumi.

Pakėlę taures už projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ sėkmę, šokėjai atsipalaidavo pirtyje. Į šaltą Margio ežerą drįso šokti nedaugelis – vėsaus vandens neišsigando Linas Karalius, Ala Karpenko, Nerilė Senulytė, Ieva Žilienė.

LNK nuotr./Vakarėlio akimirka
LNK nuotr./Vakarėlio akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką