Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 10d. 10:56

I.Mackevičienė mėnesį praleido Nidoje: „Kartais jaučiuosi kalta, kad neužtektinai laiko skiriu vaikams“

Rolandas ir Ieva Mackevičiai su vaikais atostogavo Nidoje
Asmeninio albumo nuotr. / Rolandas ir Ieva Mackevičiai su vaikais atostogavo Nidoje

Buvusi dainininkė, o dabar dviejų vaikų mama ir TV laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė visai neseniai sugrįžo iš Kuršių nerijos. Poilsiui Mackevičiai jau kelintus metus iš eilės pasirinko Nidos kurortą. Jame garsi šeima jaučiasi kaip namuose, o laikas niekada neprailgsta. Žavingoji I. Mackevičienė pasakoja apie mėnesį trukusias atostogas, keliones po Lietuvą automobiliu ir dviejų vaikų auginimo rūpesčius.

„Šios atostogos jau tapo mūsų šeimos tradicija. Kiekvieną kartą šis nuostabus kraštas atsiskleidžia vis naujomis spalvomis. Šiais metais Nida vėl buvo kitokia. Meilė jau paaugusi ir yra labai aktyvi, todėl atostogaujant buvo daug pramogų, laisvalaikį leidome tikrai aktyviai. Pailsėjus gera grįžti į darbus bei mokslus“, – pasakoja I.Mackevičienė, šiuo metu viename sostinės universitetų siekianti magistro laipsnio.

Užmezgė dar tvirtesnį ryšį

Vasara R.Mackevičiui buvo tikras darbymetis – laukė trijų projektų filmavimai ir privatūs renginiai, todėl Ieva daugiausiai laiko praleido su vaikais. Žinoma moteris džiaugėsi, kad atostogų Nidoje metu jai pavyko skirti vaikams visą savo laiką, taip užmezgant dar tvirtesnį ryšį.

„Norėjau kiek įmanoma daugiau jo praleisti su savo atžalomis. Tas laikas turėjo būti kokybiškas, skiriant jiems visą dėmesį. Būdama Vilniuje kartais jaučiuosi kalta, kad neužtektinai skiriu vaikams savo laiko. Kiekviena šypsena, kiekviena jų ašara – nieko nepraleidau. Kai Rolandas atitrūkdavo nuo darbų, atskubėdavo į pajūrį – tada būdavo dar geresnis laikas, nes visa šeima kartu“, – pasakojo I.Mackevičienė.

Andriaus Vengalio nuotr./Rolandas ir Ieva Mackevičiai su vaikais
Andriaus Vengalio nuotr./Rolandas ir Ieva Mackevičiai su vaikais

Svarbiausia – laikytis dienotvarkės

Net atostogaudama Ieva nenukrypsta nuo vaikams įprastos dienotvarkės. Nustatytu laiku vaikai keliasi, valgo, eina pogulio, pramogauja, miega. Nidoje šeima važinėjosi dviračiais, daug vaikščiojo po mišką, kopų takais, stebėjo gamtą, susitikdavo su atostogaujančiais draugais.

„Kiek įmanydami mėgavomės vasara. Nida man yra mėgstamiausia vieta Lietuvoje. Aš ją vadinu kitu pasauliu. Gera čia būti ir visada sugrįžti. Šiemet man labai padėjo Motiejus – jis jau paaugęs, pasirūpina sesute. Kai jie kartu, susigalvoja įvairiausių veiklų, žaidimų. Turiu puikų pagalbininką“, – kalbėjo I.Mackevičienė.

Atostogų akimirkos – galerijoje:

Didelis dėmesys automobilinei kėdutei

Kaip rašoma pranešime spaudai, Mackevičių šeima itin daug keliauja automobiliu, todėl vaikų saugumas jiems labai svarbus. Vienas pagrindinių kriterijų – tinkamos automobilinės kėdutės pasirinkimas. I.Mackevičienė džiaugiasi, kad jai pavyko rasti itin patogią ir visus poreikius patenkinančią automobilinę kėdutę. Tai – Vokietijos kompanijos „Britax“ gaminys, papirkęs Ievą kokybe, saugumu, komforto pojūčiu jos dukrai. Minėtą automobilinę kėdutę I.Mackevičienė įsigijo prekių vaikams ir kūdikiams parduotuvėje „Baby City“.

„Gaminio paieškoms skyriau daug laiko, prašydama rekomendacijų kreipiausi į drauges ir savo sekėjas. Nugalėjo šis pasaulyje pripažintas gamintojas. Manau, kad šiam pirkiniui nereikėtų labai taupyti. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kiek laiko naudosi kėdutę, kokio amžiaus tavo vaikas, ar dažnai vyksti į keliones automobiliu. Kūdikio kėdutei neskirčiau daug pinigų – juk vaikai ją labai greitai išauga. Tačiau ta, kurią naudosite trejus metus, turi būti kokybiška. Yra kitų daiktų vaikams, kur galima sutaupyti“, – įsitikinusi I.Mackevičienė.

Andriaus Vengalio nuotr./Ieva Mackevičienė su vaikais
Andriaus Vengalio nuotr./Ieva Mackevičienė su vaikais

Besisukinėjanti kėdutė – tikras atradimas

Vykdama į kelionę automobiliu su vaikais I.Mackevičienė pasirūpina užkandžiais, drabužiais persirengti, įsideda maudymosi aprangą, paima žaislų. Ieva pasakojo, kad dukra nėra iš tų vaikų, kurie mėgaujasi kelione automobiliu, todėl kartais tenka sustoti ir ją nuraminti.

„Rinkdamasi automobilinę kėdutę pirmenybę teikiau platesnei sėdynei. Tai ypač praverčia žiemą, kai vaikai būna apsirengę kombinezonais. Norisi, kad būtų daugiau vietos. Taip pat norėjau, kad kėdutė sukinėtųsi 360 laipsnių kampu. Tai yra mano atradimas, labai pagelbėjantis keliaujant. Jei Meilė būna nerami, Motiejus ją gali atsisukti į save ir pakalbinti“, – pasakojo žinoma mama.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką