Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į muzikinę sceną grįžo grupė „Funky“ su Beata Wilkin priešakyje

Grupė „Funky“
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Grupė FUNKY
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio vakarą LNK transliavo akcijos „Pasidalink“ koncertą, kuriame nestigo visų laikų populiariausių dainų. Žiūrovus pradžiugino ir praeity itin populiarios grupės „Funky“ sugrįžimas. Visus ant kojų sukėlė jų senųjų hitų „Be tavęs“, „Lietaus lašai“, „Tik tau“ naujas atlikimas ir specialus pasirodymas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Grupės „Funky“ veikla prieš keletą metų nutilo savaime. Atlikėja Beata Wilkin pagimdė dukterį Izabelą ir pasitraukė iš žiniasklaidos akiračio, nors vis tiek koncertavo. Vėliau ėmė byrėti jos komanda: vadybininkas išvažiavo gyventi į Prahą, mylimas šokėjas Rytis Koreiva – į Jungtines Valstijas, kitas šokėjas ir pritariantysis vokalistas Laurynas Mykolaitis sutelkė savo mintis į sportą, tapęs tarptautinio lygio rankinio teisėju ir įkūręs „pilates“ studiją. Dar vienas šokėjas – Tomas Uroška subrendo saviems pokyčiams, o ir pati Beata nelinkusi stovėti vietoje – tai ji Brazilijoje, tai dar kur nors...

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė FUNKY
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Beata Wilkin

„Kai Rytis išvažiavo į Ameriką, aš verkiau. Visi išvažiuoja, bėga iš tos Lietuvos – maniau. Nutariau baigti grupės veiklą. Pasikeičiau telefono numerį, metus visiškai niekur nekoncertavau, tačiau teberašiau dainas kitiems. Ir taip atsitiko, kad vieną dieną atsidūrėme muzikos prodiuserio Stano studijoje. „O kodėl tu nedainuoji?“ – paklausė jis. Šį klausimą girdžiu visur, kur tik einu. Atsakiau, kad nebedainuoju, nes pasikeitė mano gyvenimas. Bet Stano šio pokalbio taip lengvai nepamiršo. Netrukus paskambino, vėl apie tai kalbėjomės. Turėjau tik keletą dienų apsispręsti – grįžtame į sceną ar ne. Gerai, kad taip mane „pagavo“, nes dar ilgai galvočiau, ką daryti, vis dėlto tai yra nemažos investicijos“,  pasakoja Beata.

Ir taip atsitiko, kad vieną dieną atsidūrėme muzikos prodiuserio Stano studijoje. „O kodėl tu nedainuoji?“ – paklausė jis.

„Funky“ lyderė juokiasi, kad pramogų versle yra išgyvenusi viską, niekas jos nebeišgąsdins. Tačiau šiuo metu jai viskas vėl labai įdomu.

„Nesijaudinu – džiaugiuosi. Sugrįžimas tik prasideda. Aišku, tai buvo labai netikėta man pačiai. Bet dabar nusprendžiau iš naujo pradėti grupę „Funky“. Studijoje su Stano prikėlėme naujam gyvenimui tokias „Funky“ dainas, kaip „Be tavęs“, „Tik tau“, su „Karališka erdve“ kitados dainuotą „Aš vėl esu toli“. 1998-aisiais parašytos mūsų dainos „Lietaus lašai“ kurį laiką net negalėjau klausytis, net išbraukiau ją iš programos, nes publika prašydavo pakartoti po tris keturis kartus. Bet dabar man ji vėl graži. Iš tikrųjų labai pasiilgau dainavimo ir visų draugų“, – šypsodamasi kalba B.Wilkin.

LNK koncerte „Pasidalink“ su Beata pasirodė du įspūdingi „Todes“ šokėjai. Jie su manim dabar dirba, kuria choreografiją.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė FUNKY
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Grupė FUNKY

Tai, kad sugrįžta į sceną ypatingame renginyje, kurio idėja – padėti skurstantiems, Beatai labai priimtina. „Muzikantų gyvenime būna ir gerų, ir blogų dienų. Mano šeima moka gyventi kukliai. Ir mes visada sakome, kad svarbiausia – nepasiduoti. Visada bandau dirbti, kabintis į gyvenimą, nes jeigu pasiduosi, vėl atsistoti ant kojų bus labai sunku“, – sako „Funky“ siela.

Ji tvirtina mielai padedanti ir nepažįstamiems. Jeigu žmogus – tvarkingas, bet neturi nė cento, Beata nepraeis pro šalį abejingai. „Mano tėvai ir mano šeima – mes visada aukojame. Būtinai reikia padėti žmonėms. Labai svarbi ir „Maisto banko“ akcija „Pasidalink“, – teigia Beata. – Pas mus namuose nebūna maisto likučių, nieko neišmetame, nes neperkame tiek, kad nesuvartotume. Viską gaminame namuose, patys. Ir karšta sriuba visada pasidalinsime. Mūsų durys nuolat atviros.“

„Pasidalink“ scenoje taip pat koncertavo Merūnas Vitulskis, Rafailas Karpis, Viktoras Malinauskas, Stasys Povilaitis, „Pop Ladies“, Radži, Tomas Augulis, „ŠarkA“, „Qorum“ ir daugelis kitų. Ypač intrigavo specialus žvaigždžių klipas, nufilmuotas Andriaus Mamontovo dainai „Būkim draugais“, kuriame pasirodys net 21 įžymybė. Labdaringą vakarą vedė Rolandas Vilkončius ir Nomeda Marčėnaitė.

Temos LNK, „Funky“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką