Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 4d. 17:51

Į Palangoje prasidėjusį festivalį „Pudra1444“ policija vyko kelis kartus: sulaukė skundų dėl triukšmo

Festivalio „Pudra1444“ akimirka
Žilvino Bartkaus nuotr. / Festivalio „Pudra1444“ akimirka

Šį savaitgalį Palangoje esančioje prezidentinėje viloje „Auska“ būrį garsenybių sutraukęs festivalis „Pudra1444“ pykdo kai kuriuos miesto svečius ir gyventojus. Neapsikentę naktį keliamo triukšmo, šie nuolatos kvietė policijos pareigūnus.

Į paslaptingiausiu vadinamą festivalį „Pudra1444“, trunkantį kelias naktis, kasmet suvažiuoja būrys pramogų pasaulio atstovų ir linksmybių mėgėjų. Tiesa, šiais metais festivalis skirtas tik kviestiniams svečiams, o prezidentinėje viloje „Auska“ Palangoje progos pasilinksminti nepraleido tokie žmonės kaip Rolandas ir Ieva Mackevičiai, Juozas Statkevičius, Agnė Jagelavičiūtė, Simona Starkutė, Toma Vaškevičiūtė, Vaidas Baumila su širdies drauge Brigita Margenyte, Edita ir Mirko Gozzoli, Gediminas Žilinskas bei kiti.

Negana to, penktadienį prasidėjusiame renginyje koncertą susirinkusiems svečiams dovanojo atlikėjas Andrius Mamontovas.

Žilvino Bartkaus nuotr./Festivalio „Pudra1444“ akimirka
Žilvino Bartkaus nuotr./Festivalio „Pudra1444“ akimirka

Tačiau, nors svečiams buvo linksma, to nepasakysi apie kai kuriuos miesto gyventojus, girdėjusius iš vilos sklindančią muziką. Kaip 15min patvirtino Klaipėdos apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė, policija dėl drumsčiamos ramybės naktį iš penktadienio į šeštadienį sulaukė jų skundų, į kuriuos turėjo reaguoti.

„Kaip informavo Palangos pareigūnai, buvo gauti keli pranešimai dėl keliamo triukšmo ir surašyta keletas protokolų“, – 15min sakė A.Grauslienė.

Vakarėlio dalyvių leidžiama garsia muzika žmonės skundžiasi ir socialinėje erdvėje. Štai viena palangiškė rašė, kad festivalio organizatoriams policija nė motais – triukšminga muzika nenutilo iki pat ryto.

„Nebe pirmą kartą iš poilsio namų „Auska“ sklinda triukšmas valandomis, kuriomis jis neleistinas. Prasidėjęs ketvirtadienį ir iki penktadienio vakaro sklidęs su pertraukomis, naktį iš penktadienio į šeštadienį ypač garsus triukšmas be pertraukų sklido iki 8 val. ryto. Daugybė netoliese gyvenančių žmonių skambučių į policiją (mano žiniomis, ir bent vieno asmens raštiškas pareiškimas, pateiktas policijai vidury nakties) norimo rezultato nedavė, triukšmas nenutilo. Nesilaikoma viešosios tvarkos ir nepaklūstama pareigūnų reikalavimams. Surašyti protokolai, bet triukšmas tęsėsi“, – vienoje feisbuko grupėje rašė Palangoje gyvenanti moteris.

Jeigu triukšmaujama valandomis, kai triukšmas neleistinas, pirmą kartą už tokį pažeidimą skiriama bauda nuo 20 iki 80 eurų. Jei tai kartojasi ir antrą kartą, bauda siekia nuo 80 iki 300 eurų.

„Pudra1444“ tęsis iki sekmadienio.

15min primena, kad neigiamo atgarsio festivalis „Pudra1444“ buvo sulaukęs ir praėjusiais metais. Tąkart Palangoje, viloje „Auska“ jis vyko pirmą sykį, mat anksčiau buvo rengiamas Nidoje. Vis dėlto vilos direktorius pernai 15min sakė, kad ne jo darbas vertinti tokias šventes.

Akimirkos iš praeitų metų festivalio:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką