Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 19d. 20:00

Į „Pikų damą“ bilietai buvo iššluoti: tarp žiūrovų – ir Dalia Grybauskaitė

Renginio akimirka
Jurgos Urbonaitės nuotr. / Renginio akimirka
„Vilnius Midsummer“ organizuojamas šokio spektaklis „Pikų dama“ šiemet sulaukė ypač daug dėmesio – bilietai į jį buvo tiesiog iššluoti, todėl nuspręsta jį kartoti dvi dienas iš eilės. Pirmąją dieną čia pasirodė ir kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri noriai šypsojosi fotografams.

20-ies metų jubiliejų švenčiantis Anželikos Cholinos šokio teatras liepos 18-19 dienomis festivalio „Midsummer Vilnius“ žiūrovus pakvietė švęsti kartu, Valdovų rūmuose susirinkusiems žiūrovams dovanodamas galimybę pirmiesiems pamatyti šokio spektaklio premjerą „Pikų dama“, sukurtą A.Puškino apsakymo motyvais.

Kadangi išvysti premjerą panoro daugiau žmonių nei planuota, spektaklį nuspręsta rodyti netgi dvi dienas iš eilės. Pirmąją iš jų, sekmadienį, „Pikų damą“ stebėjo ir kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Renginio akimirkos – galerijose:

„Pikų dama“ – tai paslaptingiausias ir mistiškiausias Aleksandro Puškino kūrinys, o frazė „trejukė, septynetas, tūzas“ girdėta net ir tiems, kurie nežino tragiškos Germano lemties.

Originalūs režisūriniai sprendimai ir kupina emocijų šokio kalba, režisierės-choreografės Anželikos Cholinos spektaklio traktuotei suteikia dar daugiau dramatizmo ir įtampos. Spektaklyje išradingai kuriami personažų likimai, o paties Germano istorija žiūrovui atsiskleidžia visai netikėtu rakursu – Pikų dama tampa ne tik lemtinga korta jo likime…

Spektaklis skiriamas baleto solistės Beatos Molytės kūrybinės veiklos 20-mečiui paminėti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką