Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 14d. 19:57

Į pirmą po ilgo laiko koncertą žiūrovų nesurinkusi Neda: „Mane tai išgąsdino“

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis
„Foto Alibi“ ir koncerto partnerių nuotr. / Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis
Džiazo vokalistė Neda Malūnavičiūtė (50) bene metus laiko laukė, kada galės vėl surengti koncertą ir į savo pasirodymą pritraukti minią žmonių. Visgi šis jos noras kol kas neišsipildė, nes birželio 18 d. Kauno „Žalgirio“ arenos pakrantėje turėjęs vykti pasirodymas – atšauktas. Pasirodo, nenupirkta pakankamai bilietų, o į tai jautriai sureagavusi Neda 15min sako, kad liko morališkai šokiruota, nes koncertai yra pagrindinis jos pragyvenimo šaltinis.

Prieš kelias dienas feisbuke pasirodė liūdnas Nedos Malūnavičiūtės įrašas apie atšauktą jos ir Olego Ditkovskio koncertą. Moteris išliejo visą širdį ir aprašė, kaip jaučiasi sužinojusi, kad jos ilgai planuoto, metus laukto pasirodymo nebus.

„Liūdna žinia. Skelbtas mano su Olegu koncertas Kaune, „Žalgirio“ arenos pakrantėje birželio 18 d., yra atšaukiamas. Atsiprašome tų, kurie visgi nusipirko bilietus, pinigai bus jums grąžinti. Labai labai apgailestauju. Neapsiimu nurodyti priežasčių, tiesiog jūsų per mažai, kad nebūtų nuostolinga rengti koncertą, gal mes tapom su Olegu neįdomūs, gal gadina reikalus tos visos nesąmonės su galimybių pasais, kuriuos tikrai toli gražu dar ne visi ir turi....Nežinau, gal žmonės bijo , viskas tik gal.... Labai labai apgailestauju dar sykelį ir tikiuosi, kad ateity visgi situacija pagerės....Man labai liūdna“, – neslėpė Neda.

Netrukus į jos išsakytus žodžius, galbūt ji esą niekam nebeįdomi, sureagavo draugai ir gerbėjai. Jie moteriai negailėjo pagyrų, gražiausių žodžių, tad ir ji pati greitai nusiramino.

Ir kaip kalbėdama su 15min Neda patikina, šiandien ji jaučiasi žymiai geriau ir taip nebesijaudina. Greitai permąsčiusi savo mintis, ji suprato, kad tai ne jos pačios kaltė, o koją pakišo sumaištį sukėlusios karantino taisyklės, kurios kol kas daug kam lieka neaiškios.

„Organizatoriai pasakė, kad nupirkta mažai bilietų, todėl koncertą rengti bus labai nuostolinga. O aš tikėjausi, kad žmonės bus išsiilgę koncertų, bet gal dar bijo, taisyklės gąsdina, o gal dėl galimybių paso, kurio daug kas neturi.

Gali būti labai daug priežasčių. Tiesiog yra chaosas. Renginių organizatoriai pasimetę, nes nesupranta, kaip reikia elgtis. Turbūt dar reikia pramušti kažkokį ledą“, – svarsto ji.

Sauliaus Barasos nuotr./Neda Malūnavičiūtė ir „4Tango“
Sauliaus Barasos nuotr./Neda Malūnavičiūtė ir „4Tango“

Moteris išgirdo ir dar vieną problemą – koncertas buvo galimai per mažai išreklamuotas. Tokio pastebėjimo ji sulaukė asmeninėse žinutėse. Pasirodo, dalis jos pažįstamų išgirdo, kad koncertas atšauktas, bet to, jog jis iš viso buvo rengiamas, net nežinojo.

„Na, čia akmuo į „Žalgirio“ arenos daržą. Nežinau, gal jie pataupė reklamai. Galvojo, kad ir taip prasisuks“, – mano ji.

Pasiteiravus, ar pati nebandė plačiau paskleisti informacijos, gal sekėjams priminti apie artėjantį renginį, Neda teigia, kad tuo turi rūpintis tik organizatoriai. Koncerto data ir kvietimu į jį atvykti atlikėja pasidalijo socialinio tinklo paskyroje, tačiau tolimesnius veiksmus paliko jiems.

„Reklama ne aš turiu rūpintis, tai ne mano darbas. Jie turi žinoti, kur reklamą daryti – gal televizijoje, radijuje, lapeliuose ar bukletuose. Kiekvienas organizatorius turi savo sistemą. Tai nėra muzikanto rūpestis.

Aš galiu draugus pakviesti per feisbuką, bet toli gražu ne visi į mano koncertus vaikšto, o tie, kurie vaikšto, savo feisbuko neturi. O informacijos kiekis internete nuolat prapuola, aš negaliu kiekvieną dieną trimituoti reklamą iki užknisimo“, – tikina N.Malūnavičiūtė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Neda Malunavičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Neda Malunavičiūtė

Jei būtų nupirkta žymiai daugiau bilietų, tai būtų pirmas Nedos koncertas po karantino. Atlikėja prisipažįsta, kad sužinojusi apie tai, kad apsirodymas atšauktas, liko kiek šokiruota, nes jau ir taip pavargo būti be veiklos ir nuolatinių pajamų.

„Koncertai dar neprasidėjo, bet jau buvo atšaukti. Toks truputį moralinis smūgis. Mane išgąsdino tai, kas vyksta. Koncertai yra mano pragyvenimo šaltinis, mano duona. Jei žmonės į juos neis, aš liksiu be pajamų, savo veiklos.

Tai ne tik moraliniai dalykai. Aštuonis mėnesius gaunu tik mažą pašalpėlę, tačiau norisi ir pačiai uždirbti kažkokių pinigėlių. Tiesiog viskas susidėjo į vieną vietą, dėl to pasidarė liūdna, bet mane daug kas nuramino“, – atvirauja ji.

Dainiaus Čėplos nuotr./Nedos Malūnavičiūtės koncertas
Dainiaus Čėplos nuotr./Nedos Malūnavičiūtės koncertas

Neda tikisi, kad ateityje nebeteks susidurti su panašiu scenarijumi, nes plano B ji sako kol kas neturinti. Pastaraisiais metais gyvena iš santaupų, surinktų iš ankstesnės muzikinės veiklos.

„Aišku, jei koncertų neliktų, eičiau ieškoti darbo, nes ką daryti? Neturiu į tai kito atsakymo. Dabar gyvenu iš to, ką susitaupiau per praeitą vasarą. Profesija mano nestabili, tai gyvenimas išmokė taupyti juodai dienai. Reikia visada turėti nenumatytoms išlaidoms“, – įsitikinusi ji.

Moteris džiaugiasi, kad šioje skaudžioje situacijoje buvo ir daug palaikančių žmonių. O šis palaikymas, kaip pati sako, akimirksniu pakėlė ūpą.

„Pagalvojau, jei visi, kurie perskaitė įrašą, būtų nusipirkę bilietus, tai tas koncertas tikrai būtų įvykęs. Nesitikėjau tokio palaikymo“, – 15min kalbėjo N.Malūnavičiūtė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:05
01:09
14:52

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką