Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 16d. 10:57

Į pirmą zumbos festivalį Lietuvoje kviečiantis Saulius Skambinas žada neįtikėtinus potyrius

Saulius Skambinas
Asmeninio albumo nuotr. / Saulius Skambinas

Žinomas šokėjas Saulius Skambinas sako, kad tam, jog sudalyvautum istoriniame sporto įvykyje – pirmajame zumbos festivalyje Lietuvoje, jokio specialaus pasiruošimo nereikia.

Jau žinoma, kad į aktyvią šventę suvažiuos dešimtys zumbos trenerių su savo mokiniais iš visos šalies. Tačiau, pasak S.Skambino, festivalyje laukiame ir pavieniai zumbos mėgėjai.

„Svarbiausia turėti sportinę aprangą, o pareikšti norą dalyvauti renginyje galima ir likus vos pusvalandžiui iki jo pradžios“, – sakė vienas iš prasidėsiančio įvykio sumanytojų.

Zumbą be sustojimo bus galima šokti tris valandas. Tuo metu scenoje treneriai keisis, o dalyviai judės tiek, kiek norės – pusvalandį, valandą ar visą renginio laiką.

„Jokio spaudimo ir įsipareigojimų. Ateini, pašoki, nueini paplepėti su draugais, vėl grįžti. Norisi, kad dalyvauti festivalyje būtų tiesiog malonu“, – sakė S.Skambinas.

Asmeninio albumo nuotr./Saulius Skambinas
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Skambinas

Anot jo, zumbos festivaliai yra populiarūs visame pasaulyje, todėl Lietuvoje vykstanti šventė nėra sporto pasaulio netikėtumas. Tiesa, anot S.Skambino, kodėl iki šiol tokie renginiai mūsų šalyje nevyko, sunku pasakyti.

Pats šokėjas zumba susidomėjo prieš keletą metų ir vėliau nusprendė, kad aktyvus laikas tokiose treniruotėse yra daug artimesnis jo būdui bei teikiantis daugiau naudos nei įprastai treniruoklių salėje atliekami pratimai.

Asmeninio albumo nuotr./Saulius Skambinas
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Skambinas

„Ir kalorijų daugiau sudegini, ir pajudi, ir nenuobodu“, – savo pasirinkimą paaiškino S.Skambinas

„Taigi jei šį sekmadienį, lapkričio 18 d., turėsite laisvo laiko, norėsite pajudėti ir patirti šį tą naujo, užsukite į Kauno sporto halę, kur su kolegomis iš „Timeless“ organizuoju pirmąjį mūsų šalyje zumbos festivalį“, – pridūrė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką