Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 14d. 17:50

Į programišių akiratį pateko Gerda Žemaitė: per neatidumą pati atidavė savo slaptažodį

Programišiai, Gerda Žemaitė
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Programišiai, Gerda Žemaitė

Trečiadienio rytą buvo įsilaužta į Gerdos Žemaitės instagramo profilį. Kaip teigia pati „TV Pagalbos“ žvaigždė, per neatidumą paspaudusi neva instagramo atsiųstą nuorodą, ji suvedė savo slaptažodį, o tokiu poelgiu pasinaudoję programišiai akimirksniu įsilaužė į jos profilį. Dabar G.Žemaitė tikisi tik kuo greičiau atgauti anketą, į kurą teigia įdėjusi labai daug darbo ir pastangų.

„Sveiki, mielieji! Šiandien ryte buvo pavogtas mano instagramo profilis!!! Ignoruokite bet kokias gautas žinutes iš buvusios mano paskyros!!!“ – socialiniame tinkle trečiadienio popietę visus savo sekėjus įspėjo Gerda Žemaitė.

15min susisiekus su pašnekove, ji pasakojo pati vis dar negalinti patikėti tokiu savo neatidumu ir sutiko duoti interviu tik todėl, kad nuo tokių programišių pinklių apsaugotų kitus.

Trečiadienio rytą Gera Žemaitė sakė gavusi pranešimą į instagramą, neva iš paties socialinio tinklo: „Nepasižiūrėjau, kokia buvo atsiųsta nuoroda, nes labai skubėjau į sporto klubą. Aš ją atsidariau ir pamačiau užrašą, jog neva viename iš savo įrašų pažeidžiau autorines teises.“

Asmeninio albumo nuotr. /Gerda Žemaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Gerda Žemaitė

Atsiųstame laiške buvo rašoma, kad Gerda turi paspausti ant atsiųstos nuorodos ir parašyti pasiaiškinimą, kitu atveju, per 24 valandas jos anketa bus ištrinta.

Iš karto supratau, kas įvyko, suskubau keisti slaptažodį, bet jau buvo per vėlu

„Paspaudžiau ant nuorodos, o ją atidarius buvo liepta prisijungti prie instagramo. Tuomet pati suvedžiau savo slaptažodį. Įvedusi duomenis pamačiau, kad nėra kur rašyti jokio pasiaiškinimo. Viskas įvyko žaibišku greičiu.

Iš karto supratau, kas įvyko, suskubau keisti slaptažodį, bet jau buvo per vėlu. Atsidariau elektroninį paštą, kuriame buvo atėjęs laiškas iš instagramo, kad kažkas bando pakeisti mano slaptažodį. Buvo rašoma, kad, jeigu noriu apsaugoti anketą, turiu paspausti nuorodą. Žinoma, aš jau viską dariau, kad tik pavyktų atkurti anketą, bet buvo rašoma, kad įvyko klaida“, - atviravo moteris.

G.Žemaitė pasakojo jau susisiekusi ir su savo srities profesionalais, kurie stengiasi atgauti jos anketą. Dabar, anot žinomos moters, anketa yra yra užblokuota, draugai sako, kad mato Gerdos profilį, bet jame nieko nėra. Šiuo metu Gerda žino tik tiek, kad į instagramą bandyta įsilaužti ne pirmąjį kartą, tačiau šis, atrodo, buvo sėkmingas.

„Aš juk pati daviau jiems raktą. Kažkoks, atrodo, turkas nulaužė mano instagramą“, – liūdesio neslėpdama kalbėjo Gerda.

123RF.com nuotr./Soacialinis tinklas „Instagram“
123RF.com nuotr./Soacialinis tinklas „Instagram“

15min ji pasakojo tokioje situacijoje atsidūrusi pirmą kartą, bet kol kas nuleisti rankų nežada. Tikisi, kad visos pastangos, įdėtos kuriant profilį, nenueis šuniui ant uodegos.

„Labiausiai buvo gaila mano įdirbio, nes tai buvo dvejų metų darbas. Surinkti sekėjų nėra taip paprasta, nelengva ir kurti turinį. Buvau labai nusivylusi, bet neprarandu vilties, tikiuosi, pavyks atgauti anketą“, – su šypsena kalbėjo moteris ir tikino, kad net ir tuo atveju, jei nepasiseks atgauti senojo profilio, ateityje ji bandys susikurti kitą.

15min primena, kad prieš metus socialinių tinklų įsibrovėlių į feisbuko draugus kreipėsi dainininkė Mia. Apsimetėliai iš jos profilio feisbuko draugams esą siuntinėjo šypsenėles. Panašias įsilaužėlių atakas patyrė ir humoristas Mantas Stonkus bei Indrė Stonkuvienė.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

01:24
00:30
02:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką