Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 25d. 18:59

Į R.Kirilkino feisbuką įsilaužta iš karto po dainos išleidimo: ar tai sutapimas?

Ruslanas Kirilkinas
Asmeninio archyvo nuotr. / Ruslanas Kirilkinas
Jau antrą kartą per dvi savaites buvo įsilaužta į dainininko Ruslano Kirilkino socialinių tinklų paskyras. Apie abu įsilaužimo atvejus atlikėjas pranešė policijai, tačiau pats kol kas neatmeta versijos, kad tai gali būti susiję ir su naujos jo dainos išleidimu, kadangi incidentai įvyko būtent tomis dienomis.

Ruslanas Kirilkinas 15min pasakojo, kad į jo feisbuko paskyrą įsilaužta jau antrą kartą. Pirmas toks kartas buvo maždaug prieš dvi savaites. Tuomet ankstyvą rytą pabudęs atlikėjas pastebėjo, kad buvo atjungtas nuo dviejų socialinių tinklų – „Instagram“ ir „Facebook“. Be to, buvo nurodyta, kad paskutinį kartą prisijungimas prie jo paskyros fiksuotas iš Vietnamo, nors jis tuo metu buvo Klaipėdoje.

Tada instagramo paskyrą Ruslanui pavyko atkurti itin greitai, o su feisbuku užtruko ilgiau. „Apie įvykį buvo pranešta policijai, tačiau po kelių parų, intensyviai bendradarbiaujant su „Facebook“ administracija, pagaliau man pavyko viską atgauti“, – pasakoja R.Kirilkinas.

Dabar, po beveik dviejų savaičių, į Ruslano paskyrą buvo įsilaužta ir vėl. Apie antrąjį įsilaužimą jis taip pat pranešė policijai, tačiau šį kartą parašė ir pareiškimą.

„Man tiesiog įdomu, kam taip knieti landžioti po svetima kaldra. Mano įsitikinimu, tai yra nusikaltimas ir už tai kažkas turi prisiimti atsakomybę. Šiandien man pagaliau pavyko atgauti savo paskyrą, bet kadangi policijai pateiktas pareiškimas ir vyksta ikiteisminis tyrimas, negaliu komentuoti, kieno tai darbas. Tikiuosi, į visus šiuos klausimus netolimoje ateityje atsakys pareigūnai“, – viliasi R.Kirilkinas.

Ruslanas neatmeta tikimybės, kad su įsilaužimu gali būti susijusi jo nauja daina. „Sutapimas ar ne, bet būtent tomis dienomis aš išleidau savo naująjį kūrinį „Nebepaleisk“ bei pristačiau savo pirmąjį vaizdo klipą viešai, visose platformose. Nenoriu spėlioti, kas tai padarė, minčių turiu įvairių, bet kaip ir minėjau, pasitikiu pareigūnų profesionalumu bei kompetencija“, – sako Ruslanas.

Ruslano naująjį kūrinį galite išgirsti čia:

VIDEO: Ruslanas Kirilkinas - Nebepaleisk (2021 Naujiena) • Official Music Video • Lietuviškos Dainos

Ką įsilaužėlis veikė R.Kirilkino paskyroje, kol kas neaišku. Prie paskyros galiausiai prisijungęs Ruslanas neaptiko nieko įtartino, tačiau svarsto, kad galėjo būti nutekinta ir svarbi asmeninė informacija, nuotraukos, kontaktai bei susirašinėjimai. Taip pat Ruslanas pasakoja, kad įsilaužėliai bandė keisti visus įmanomus jo asmeninius kontaktus, taip siekdami, kad jis neatgautų paskyros.

Ruslanas tikina, kad šis įvykis jam davė ne vieną pamoką, todėl pasirūpinti asmeninių duomenų saugumu dabar iš savo patirties gali patarti ir kitiems.

„Naudoju „Facebook“ daugiau nei 10 metų, tačiau apie dvigubą paskyros apsaugą sužinojau visai neseniai. Savo socialinius tinklus apsaugoti galime keliais būdais, nuo to bus tik saugiau ir geriau. Stenkitės visais atvejais prie socialinių paskyrų jungtis iš savo asmeninių, nuolat naudojamų įrenginių. Lai visus slaptažodžius težino mūsų augintiniai ir mes patys“, – šypsosi R.Kirilkinas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką