Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 25d. 13:41

Į realybės šou atėjusios plius dydžio moterys verkė: aplinkiniai vadino ir kiaulikėmis, ir Halkais

Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirkos
LNK nuotr. / Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirkos

„Esi stora kaip bekonas“, „Tu mano kiaulikė”, „Nustok ėsti“, „Tikiuosi, nebūsi tokia stambi kaip tavo mama“, „Atrodai kaip Halkas“, – tokias ir panašias užgaulias replikas realybės šou „Dydžio evoliucija“ atrankos metu prisiminė dalyvauti projekte norinčios merginos. Tačiau jos visos nori pamiršti nuoskaudas ir įrodyti sau ir kitiems, kad yra tobulos be alinančių dietų ir kitų primestų grožio standartų.

„Lietuvoje tokie standartai – arba esi XS, S dydžio, arba esi „stora“ ir turėtum slėptis nuo pasaulio. Aš taip nemanau – todėl ir atėjau čia, kad parodyčiau, jog visokių moterų yra, ir visos mes gražios“, – pasakoja atrankoje visu sužavėjusi Aistė (24 m), kuriai prireikė net kelių metų, kad pamiltų savo atvaizdą veidrodyje.

„Veidrodis buvo mano priešas visus 33 gyvenimo metus”, – sako kita dalyvė Karolina, dviejų vaikų mama iš Kauno, kuri į šou atranką atėjo be palaikymo – nei mama, nei vyras nenorėjo, kad ji dalyvautų TV projekte, sakydami, kad ji prisidarys gėdos sau ir giminėms.

LNK nuotr./Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirka
LNK nuotr./Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirka

Taip ir nesulaukusi jokios žinutės iš vyro atrankos metu moteris sunkiai tramdė ašaras. Po gimdymų priaugusi svorio bandė jį mesti drastiškomis dietomis, sportu namuose – pradėjo slinkti plaukai, tapo anemiška.

„Visą gyvenimą norėjau būti matoma, svajojau būti aktore ir ilgai svajotą aptemptą suknelę apsivilkau tik po dalyvavimo Dydžio evoliucijoje“, – prisipažįsta moteris.

Dvidešimt ketverių metų grožio specialistė Paulina daugeliui atpažįstama kaip LNK realybės šou „Sala” dalyvė, kurios veidą nuolat puošia šypsena. Tačiau tik „Dydžio evoliucijos“ žiūrovams Paulina prisipažins, kad šypsena slepia skaudžią patirtį. Ji jau nuo paauglystės svajojo būti modeliu – 16 metų išvažiavo dirbti į Kiniją, ten fotografavosi drabužių katalogams, reklamoms. Tačiau Kinijoje jai buvo labai sunku – jai, kitaip nei kitoms merginoms, buvo neįmanoma išlaikyti reikalaujamą svorį, ji nuolatos laikėsi dietų, badavo.

„Žinojau, kad manęs užsakovai nepasirinkdavo, nes buvau stambesnė už kitas, kartais per dieną tik obuolį suvalgydavau, kad tik nesustorėčiau”. Paulinai modelio karjera nesusiklostė – sveikata merginai buvo svarbiau. Tačiau ji vis tiek turi svajonę atsidurti ant žurnalo viršelio ir todėl atėjo į „Dydžio evoliuciją“.

LNK nuotr./Erika Vitulskienė, Robertas Kalinkinas, Laura Paukštė, Naglis Bierancas
LNK nuotr./Erika Vitulskienė, Robertas Kalinkinas, Laura Paukštė, Naglis Bierancas

Tačiau, kaip rašoma pranešime spaudai, ne visos merginos į projekto atranką atėjo vedamos skaudžių patirčių. Penkerius metus Londone gyvenanti Donata nusprendė dalyvauti šou paskatinta vyro – kartu jie praėjusį sezoną buvo Dydžio revoliucijos gerbėjai, nepraleisdavo nė vienos serijos, ir kai vyras pamatė anonsą, kad bus antrasis sezonas, jis pasakė, kad dabar jos šansas sužibėti.

„Anketą užpildžiau, kai man vyras pasakė – noriu, kad visas pasaulis pamatytų, kokią gražią žmoną turiu”.

Vyriausia projekto atrankos dalyvė Irina (49) į šou atėjo norėdama įrodyti, kad skaičius pase nieko nereiškia ir norėdama įkvėpti savo dukteris: „Jei galiu aš, vadinasi ir jos gali pasiekti viską, ko panorės.”

LNK nuotr./Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirka
LNK nuotr./Projekto „Dydžio evoliucija“ atrankos akimirka

Projekte norinčios dalyvauti merginos ne tik turėjo eiti podiumu, bet ir dalyvauti pirmojoje „Dydžio evoliucijos“ užduotyje – jos turėjo pozuoti šalia karštų laužų, tuo pačiu metu plėšdamos nuo savo kūno bjauriais žodžiais išrašytus marškinius. Tuos bjaurius žodžius dalyvės prieš tai užsirašė pačios – ant audinio jos išguldė visas per gyvenimą girdėtas patyčias ir pašaipas.

„Dydžio evoliucija“ padės joms išsilaisvinti ir pamilti save, – sako komisijos narė Erika Vitulskienė. „Ir tos, kurios labiausiai to nori, bus atrinktos į projektą ir važiuos su mumis į karštąjį Egiptą, kur koja atsidarysime duris“, – juokiasi komisijos narė.

Dramatiška „Dydžio evoliucijos“ premjera – šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką