Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 18d. 14:38

Į sceną grįžusios „Mokinukės“ uždainavo be Simonos Nainės

Šou „Lietuvos supermiestas“ filmavimo akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Mokinukės“

Ne tik žinomi veidai, sugužėję į vieną sceną, taps staigmena LNK šou „Supermiestas“ žiūrovams – vienai dainai čia atgimė ir grupė „Mokinukės“.

Sekmadienio vakarais rodomame šou „Supermiestas“ dalyvauja Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Plungė.

Premjerinėje laidoje žiūrovai išvys keturių iš jų – Klaipėdos, Vilniaus, Marijampolės ir Plungės – komandų kovas. 

Kiekviena miestų komanda turi komandų kapitonus – joms vadovauja žinomi žmonės. Antai Vilniaus komandą į priekį veda Jogaila Morkūnas, Klaipėdos – Giedriaus Savicko, Plungės – Česlovas Gabalis, o Marijampolės – Irūna Puzaraitė. Būtent jie rūpinasi, kad kiekviena komanda šou metu parodytų kuo įdomesnį ir originalesnį pasirodymą. 

Marijampolės vedlei I.Puzaraitei nustebinti pavyko puikiai: bandydama išplėšti pergalę savo miestui, ji vienam kartui į sceną subūrė prieš kelerius metus gyvavusią merginų grupę „Mokinukės“. 

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad grupę „Mokinukės“ vadovė Laima Lapkauskaitė subūrė 2003-iais metais, tada ją sudarė šešios merginos – Simona Šermukšnytė (dabar jau – Simona Nainė), seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės, Kristina Lepšytė, Ieva Šimkonytė ir Rūta Žilionytė.

Jaunos merginos užaugo, todėl pavadinimas „Mokinukės“ grupei nebetiko, taigi sulaukta permainų: grupė pakeitė pavadinimą į „Studentės“, dabar kolektyve dainuoja trys merginos – seserys Puzaraitės ir I.Šimkonytė. 

Vis dėlto nors „Supermiesto“ filmavimo metu skambiai pranešta apie vienam kartui atgimusias „Mokinukes“, scenoje pasirodė ne visos kadaise itin populiarios grupės narės – žiūrovai išvydo merginų penketuką, kartu nedainavo Simona Nainė, dabar atstovaujanti merginų duetui „Pinup Girls“. Vietoje S.Nainės į sceną užlipo pati „Mokinukių“ vadybininkė Laima Lapkauskaitė ir iš šio miesto kilęs Paulius Bagdanavičius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Mokinukės“ ir Paulius Bagdanavičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Mokinukės“ ir Paulius Bagdanavičius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką