Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 27d. 17:32

Indrė Stonkuvienė atšventė savo 34-ąjį gimtadienį: vakaro vinimi tapo Vido Bareikio staigmena

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė
Prokadras nuotr. / Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė sako, kad šie metai jos gyvenime buvo vieni įsimintiniausių. Savo 34-ąjį gimtadienį garsi moteris sutiko penktadienį Klaipėdoje būdama ant scenos, savo kuriamos iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginyje. Vakaro vinimi tapo netikėta Vido Bareikio ir dainininko Deivio staigmena.

Renginio pabaigoje, Indrei nieko neįtariant, į sceną buvo išstumta paslaptinga milžiniška dovaną primenanti dėžė. Staiga dėžė atsidarė ir iš jos iššoko Indrei jau kurį laiką šiltų jausmų neslepiantis Vidas Bareikis kartu su dainininku Deiviu. Kartu jie susirinkusioms renginio dalyvėms ir Indrei skyrė dainą.

Pasveikinti Indrės susirinko ir nemažai garsių žmonių, tarp kurių Monika Linkytė, Liepa Norkevičienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, vizažistė Greta Alšauskaitė. Televizijos laidų vedėja neslėpė nuostabos ir užsiminė, kad visa ši diena pilna staigmenų iš jos mylimų žmonių.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Anot Indrės, džiugiausia, kad jos gimtadienis liudija ir kuriamos iniciatyvos sukaktį.

„Šiandieną ne tik mano, bet ir iniciatyvos #MoterųPasaulyje trečiasis gimtadienis. Specialiai tik moterims skirti renginiai ir savitarpio pagalba tapo neatsiejama mano veikla. Mes sugebėjome suburti didžiulę moterų bendruomenę ir tikiu, kad ji tik dar labiau augs”, – kalbėjo ji.

Prokadras nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis
Prokadras nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Kaip rašoma pranešime spaudai, kiekvienas #MoterųPasaulyje renginys turi po heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų skiriama tam tikra parama, padedanti atsistoti ant kojų, įgyti žinių, susirasti darbą ar mėgiamą hobį. Šis renginys ne išimtis. Vakaro heroje tapo Dovilė, auginanti 9-erių metų dukrelę Lukreciją.

Pasak herojės, kai jos dukrelei ėjo treti metai, ji netikėtai pastebėjo, kad mergaitė sunkiau vaikšto, vis kliūva lygioje vietoje. Ilgainiui paaiškėjo, kad mergaitės organizmas naikina centrinę nervų sistemą. Ilgi ligos metai nieko gero nežadėjo, bet netikėtai ligos progresavimas sustojo. Šiuo metu Dovilė su dukrele stengiasi grįžti į normalų gyvenimą, vėl išmokti kalbėti.

Paklausta, kaip iniciatyva galėtų padėti konkrečiai herojei, ji prasitarė, kad labai norėtų išmokti daugiau masažo technikų, nes būtent ši veikla ilgainiui galėtų tapti ne tik jos hobiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu.

„Šią svajonę su džiaugsmu kartu su mūsų draugais „Nidos kopos”, „Gentle day”, „Cedralex” ir „Eurokos” išpildėme. Kiekvienai moteriai Dovilė turėtų būti didžiausias pavyzdys, kaip neprarasti vilties ir eiti tik į priekį”, – renginio metu sakė I.Stonkuvienė.

Daugiau informacijos apie iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginius galima rasti feisbuko puslapyje.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

03:02
11:55
26:29

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką