Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 15d. 14:56

I.Swan ir S.Kučas – pirmosiose bendrose atostogose: dalijasi kadrais iš Maldyvų

Ieva Swan, Simas Kučas
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Ieva Swan, Simas Kučas
Vasarą pripažinę, kad juodu sieja romantiškas ryšys, soc. tinklų žvaigždė, tinklaraštininkė Ieva Swan ir teniso treneris Simas Kučas šiuo metu laiką leidžia romantiškose atostogose Maldyvuose. Šiltomis akimirkomis juodu sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais.

Ievos Swan socialiniai tinklai pastaruoju metu alsuoja šiluma – moteris dalijasi kadrais iš jųdviejų su mylimuoju Simu Kuču pirmųjų bendrų atostogų.

Kaip kryptį pora pasirinko lietuvių ypač pamėgtus Maldyvus. Su savo sekėjais puikiai laiką leisdama paplūdimyje tinklaraštininkė dalijasi patarimais, ką apsilankius svečioje šalyje galima nuveikti.

„Viena iš pramogų – rajos, kurias galima paliesti ir pamaitinti. Tiesa pasakius keistas jausmas, kai jos plaukdamos tiesiog atsimuša į tave ir... nuplaukia. Žmonėms jos nepavojingos, nebent atsistosite ant jų uodegų arba jų pačių.

Šiandien visą dieną pramogaujam – pradedant snorklinimu ir baigiant pasiplaukiojimu su rykliais. Maldyvai tiek daug visko turi, kad... būtų keista jų neįsimylėti“, – dalijasi tinklaraštininkė, pozuodama kartu su mylimuoju S.Kuču.

Maldyvams moteris tikrai negaili komplimentų. Taip pat savo sekėjus ji supažindina ir su įdomia statistika.

„Prisiekiu, kol kas tai gražiausia vieta Žemėje, kurioje tik esu buvusi. Ar žinojote, kad Maldyvams didelė gresmė išnykti vis kylant jūros lygiui? Aukščiausia vieta – vos 2,3m virš jūros lygio (natūraliai susiformavusi)“, – rašo Ieva Swan.

„Šiandien diena prasidėjo nuo snorklinimo su vežliais ir rajomis, o po to plaukėme į Malę (tankiausiai apgyvendintą sostinę pasaulyje). Čia veiksmas labai verda!

Jeigu būsite čia, būtinai užsukite į kavinukę Seagull Cafe House išgerti kavos ir suvalgyti ledų, o po to į vietinį turgų vaisių, žuvies ar ko jau jūsų širdis panorės.

Dar viena tobula diena ne visai pagal planą, bet... kartais taip geriausia“, – toliau džiaugiasi Ieva Swan.

Beje, svečiuojantis Maldvyvuose tinklaraštininkė sužinojusi ir netikėtą faktą – kai kuriose salose dėvėti tik bikinį yra draudžiama.

„Maldyvus sudaro 1196 salos, iš kurių tik 203 yra gyvenamos. Smagu aplankyti vietines salas, tik minusas jose, kad visur reikia dengti kūną, nes taip paprastai su maudymuku vaikščioti negalima.

Maldyvai – labai įvairūs nuo super luxury resortų iki negyvenamų salų... mano manymu reikia pamatyti viską!“, – rašo „influencerė“.

15min primena, kad apie šiltus tiek Simo, tiek Ievos santykius 15min rugpjūtį patvirtino pats S.Kučas. Jis taip pat patikino, kad jiedu susipažino Tenerifėje, Ievai jau išsiskyrus su buvusiu vyru.

„Esu labai laimingas. Mano gyvenime daug kas pasikeitė, nes ji mane labai motyvuoja. Ji nuostabus žmogus, pavyzdys man“, – portalui teigė S.Kučas.

Nors anksčiau apie netikėtai užsimezgusią draugystę pora vengdavo kalbėti, tačiau už juos kalbėjo socialiniai tinklai, kuriuose gausu jųdviejų nuotraukų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

08:08
20:36
01:37

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką