Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į televiziją grįžtanti Gintarė Gurevičiūtė: „Dabar priklausau TV komandai, dėl kurios laidų anksčiau man teko išlieti ne vieną ašarą“

Gintarė Gurevičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Gintarė Gurevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Gintarė Gurevičiūtė savo gyvenime matė visko – ir šilto, ir šalto. Ji ir juokėsi, ir ašarą braukė, tačiau, kaip sako pati, tas, kas mūsų nesužlugdo, padaro mus stipresnius. Neseniai skaudžią tragediją, kurios metu žuvo jos brolis Kęstutis, išgyvenusi jauna moteris verčia naują gyvenimo lapą ir visa galva neria į darbus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

BTV eteryje Gintarė bus viena iš laidos „Yra kaip yra“ vedėjų.

Visų pirma, sveikinu tave sugrįžus į televiziją. Ar nudžiugai gavusi pasiūlymą prisidėti prie Astos Stašaitytės kuriamos laidos?

Ačiū. Žinoma, malonu, kad laidos kūrėjai nusprendė mane pasikviesti. Pastebėjau, kad jau kuris laikas televizija nedingsta iš mano gyvenimo, priešingai, ji užima vis didesnę svarbą jame.  Darbas su tokia profesionalia komanda yra dar viena puiki galimybė tobulėti.

BTV nuotr./Gintarė Gurevičiūtė, Giedrius Drukteinis ir Asta Staaaitytė-Masalskienė
BTV nuotr./Gintarė Gurevičiūtė, Giedrius Drukteinis ir Asta Stašaitytė-Masalskienė

Apie ką bus ši laida ir koks bus tavo vaidmuo?

Tai drąsi pokalbių laida, kurioje bus liečiamos aštriausios aktualijos. Nuo kitų pokalbių laidų ji skirsis tuo, kad čia diskusija bus tikra, gyva ir labai jautri, nes visuomet kalbinsim pašnekovą per kurio patirtį, konkrečią istoriją, analizuosim bendrą temą. Kiekvienoje laidoje dalyvaus trys ekspertai – vienas specialistas, galintis į temą pažvelgti kitu kampu, iš profesinės pusės, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis ir aš. Mano pozicija šioje laidoje yra išsakyti tai, ko galbūt nedrįsta kiti, kitaip tariant būsiu „aštrusis liežuvis“

Tiesa, kad kartą paragavus televizijos negali sustoti?

Sustoti ar ne, dažnai priklauso ne nuo ragautojo, o nuo žiūrovo. Kol kas man tai tikrai įdomu ir, neneigsiu, labai patinka, tačiau stengiuosi neprisirišti, nes suvokiu, kad darbas televizijoje yra ko gero pats nepastoviausias.  

Kaip manai, ar tavo patirties ir žinių užteks dirbti šį darbą? Kur, tavo nuomone, turėtum dar pasitempti?

Per savo 26-erius metus turėjau tiek išgyvenimų, kiek kitas žmogus per visą gyvenimą nepatiria. Laidoje į viską žvelgsiu iš savo taško, tik kartais į tam tikrus dalykus teks pažvelgti galbūt kiek kritiškiau. Iš esmės būsiu tik dar viena pašnekovė, o iškalbos man netrūksta. Ko siekti ir kur temptis tikrai turiu, tačiau nenorėčiau atskleisti. Mieliau mokysiuosi, taisysiu trūkumus ir stengsiuosi pasirodyt vis geriau.

Pati buvai kalbinama žurnalistų, o dabar lyg ir pati atsidursi toje barikadų pusėje, ar tiesa?

Taip, paradoksalu ir tai, kad dabar priklausau TV komandai, dėl kurios laidų anksčiau man teko išlieti ne vieną ašarą. Su šou verslu susipažinau gana anksti ir gal ne visai pasiruošusi. Bet kaip sakoma, kas mūsų nesužlugdo, padaro stipresnius. „Be tabu“ kuriamos laidos, kuriose buvau ne kartą minima, stipriai prisidėjo prie mano asmenybės formavimosi ir to, kokia esu dabar. Šiandien už tai galiu tik padėkoti.

Ar darbas televizijoje atims daug laiko? Ar dar, be jo, kuo nors užsiimi?

Filmavimai užtrunka visą dieną, tačiau jie nevyksta kasdien, kitu laiku galiu užsiimti įprasta veikla. Be darbo televizijoje, toliau užsiimu verslu, kuris nėra susijęs su pramogų pasauliu.

Gintarė Gurevičiūtė
Gintarė Gurevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką