Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į TV6 „Sextetą“ pretenduoja drąsiausios Lietuvos merginos

„Sexteto“ logotipas
TV6 nuotr. / „Sexteto“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vos tik TV6 eteryje pradėjo suktis paslaptingi klipai, skelbiantys, kad ieško nepaprastų ir drąsių merginų, šio kanalo elektroninį paštą užplūdo daugiau nei tūkstantis anketų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Panelių, norinčių būti „Sexteto“ merginomis, Lietuvoje iš tiesų netrūksta. Kandidačių amžius įvairus: nuo 14 iki 34 metų. Visos merginos kaip susitarusios sako esančios drąsios, išskirtinės ir labiausiai tinkamos naujam iššūkių ištroškusiam šešetukui, rašoma TV6 pranešime.

Kiekviena iš jų anketoje be pagrindinės informacijos turi nurodyti savo talentus, drąsiausius poelgius ir svajones. Kandidatės tikina, kad gali užkalbinti bet kurį gatvėje sutiktą žmogų. Kelios merginos tvirtina šokusios su guma nuo bokšto, o daugumai – tai tik iššūkis, kurį trokšta įgyvendinti. Anketas pildžiusios merginos vaizduote nesiskundžia ir svajoja apie labai įvairius ir netradicinius dalykus: išgelbėti kam nors gyvybę, surengti skandalingiausią renginį, dalyvauti erotinėje fotosesijoje, pėsčiomis nužygiuoti iš Vilniaus į Klaipėdą ar net pilotuoti karinį lėktuvą.

Kai kurių kandidačių darbai jau dabar kartais nenusileidžia drąsiausioms fantazijoms.

„Parsivežiau savo mirusią prosenelę automobilyje. Vairavau pati“, – apie drąsiausią savo gyvenimo poelgį pasakoja viena mergina.

Tarp norinčių būti „Sexteto“ narėmis yra tokių, kurios padirbinėjo dėstytojų parašus, užkūrė laužą kambaryje, susimušė su stambesniu vagimi ir atsikovojo savo mobilųjį telefoną, 2 kartus susižadėjo, o vėliau pabėgo, ir kitaip nustebino aplinkinius.

„Dalyvavau visažistų konkurse neturėdama jokios patirties. Taip išbandžiau savo drąsą“, – pasakoja kita pretendentė į „Sextetą“.

Laidos kūrėjai džiaugiasi sulaukę tokio aktyvių merginų susidomėjimo „Sexteto“ projektu ir teigia, kad išrinkti 6 šauniausias nėra lengva. Pirmiausia bus peržiūrimos anketos ir atrinktos geriausios. Paskui atrinktųjų laukia sunkesni ir ekstremalesni išbandymai – tiesiai prieš kameras jos turės įrodyti, ar yra vertos būti naujojo „Sexteto“ šešetuko narėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 TV6
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką