Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 02 04, 19:42

Į „Valentinas už 2rų“ premjerą atvykusi filmo aktorė Jurgita Jurkutė: „Labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą“

Antradienio vakarą kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyko iškilminga romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ premjera – prieš peržiūrą raudonuoju kilimu žengė filmo aktoriai ir kūrėjai. Juosta, kurioje šmaikščiai pasakojama apie žmonių santykius bei gyvenimiškas situacijas, kino teatruose pasirodys nuo vasario 7 dienos.
Jurgita Jurkutė
Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Spalvingoje ir ryškioje romantinėje komedijoje „Valentinas už 2rų“ vaidina visas būrys žinomų žmonių: Jurgita Jurkutė, Algirdas Gradauskas, Agnė Jagelavičiūtė, Vidas Petkevičius, Asta Baukutė, Vaidotas Martinaitis, Vaidas Baumila, Karina Stungytė, Skaiva Jasevičiūtė, Mindaugas Stasiulis, Aistis Mickevičius ir kiti.

Filme nusifilmavusiai Jurgitai Jurkutei su aktoriumi Algirdu Gradausku teko vaidinti „glamūrinę porelę“. Prieš pat filmo darbų pabaigą aktoriai buvo prisipažinę, kad premjeros laukia su nekantrumu ir jos metu jaučiasi tarsi per kontrolinį.

Į iškilmingą premjerą dailiai pasipuošusi J.Jurkutė atvyko besišypsodama ir neslėpė jaudulio. „Labai jaudinuosi. Filmą žiūrėsiu pirmąkart, todėl labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Aktorė teigė, kad premjeros, nors ir kelia jaudulį, visada yra didelis džiaugsmas. „Emocijos pačios geriausios. Nepaisant jaudulio, nuotaika tikrai puiki“, – sakė J.Jurkutė.

Laukiant premjeros aktorei kompaniją palaikė bičiulė, tuo tarpu jos mylimąjį filme suvaidinęs A.Gradauskas į premjerą atvyko su žmona Yana Ross.

Filmo premjeros nepraleido ir Giedrė Kilčiauskienė, Lukas Pačkauskas su žmona Vitalija, Urtė Šilagalytė, Dainė Baumilė, Simona Starkutė, Ingrida Kolytė ir kiti. Ingridai filme teko suvaidinti epizodinį vaidmenį – jai atiteko verslininko meilužės vaidmuo.

Grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis į premjerą atvyko pasiramsčiuodamas ramentais. „Paslydau ir susižeidžiau pėdą, bet viskas gerai, gyvensiu“, – sakė jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Filmo „Valentinas už 2rų“ premjeros akimirka
Justinas Jarutis

Prie komedijos „Valentinas už 2rų“ scenarijaus darbavosi Jonas Banys, taip pat režisierius Evaldas Kubilius ir pagalbininkė iš „M-1“ Ugnė Barauskaitė. Pasak filmo prodiuserių Donato Ulvydo ir Žilvino Naujoko, naujajame filme yra subtilios erotikos, tačiau pagrindinis dėmesys buvo sutelktas į žmonių santykius bei nuoširdumą.

„Valentinas už 2rų“ yra fimo „Valentinas vienas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Anapilin iškeliavęs Vytautas Šapranauskas, tęsinys, todėl buvo dedikuotas jo atminimui.

„Mus ypač sukrėtė ir iš pradžių filmo planus stipriai paveikė pagrindinio pirmojo filmo aktoriaus Vytauto Šapranausko netektis. Jis turėjo prisidėti prie antrojo filmo nuo pat jo kūrimo pradžios“, – sakė filmo prodiuseris D.Ulvydas.

VIDEO: Romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką