Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į viešumą grįžusi Gintarė Karaliūnaitė: apie kuriamus namus, sceną ir santykius su buvusiu vyru

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Aliaus Koroliovo/15min ir Loretos Kondratės nuotr. / Gintarė Karaliūnaitė
Šaltinis: 15min
1
A A

Neseniai santykių dramą išgyvenusi Gintarė Karaliūnaitė (38) atgavo ramybę ir, regis, pražydo kartu su gamta. Vasaros sodo atidaryme Kaune apsilankiusi dainininkė ne tik susitiko su draugais: apžiūrėdama sodo želdinius ieškojo idėjų savo namo aplinkai. Be to, Gintarė 15min prisipažino vis dažniau pagalvojanti apie grįžimą į sceną.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

15min su Gintarė Karaliūnaitė pasikalbėjo apie dešimtmetį kuriamus namus, kartu su mama puoselėjamą žolelių verslą, daug audrų sukėlusias skyrybas ir svajonę sugrįžti į sceną.

Dešimtmečio projektas „Namai“

Gyvenantys nuosavuose namuose žino, kad būstas reikalauja daug dėmesio ir priežiūros. Darbai niekada nesibaigia. Gintarė jau 10 metų gražina, tvarko savo namą. Nors prisipažįsta, kad jau pavargo, rankų nuleisti neketina. Ji svajoja ir apie gražią aplinką prie namų – jau porą metų kuria savo svajonių sodą, o meistrai įrenginėja terasą.

Arba tas namas mane įveiks, arba aš jį. Jau labai noriu gerti kavą savo svajonių terasoje.

„Esu namų žmogus ir man labai svarbi naminė estetika, o kol jos nėra, aš jaučiu vidinį chaosą. Negaliu susikaupti kitiems darbams. Ir tai turbūt mane ilgai stabdė, tarsi buvau uždarame rate – turiu uždirbti pinigų, kad galėčiau investuoti į namus. Ir tu turi labai daug dirbti, ir taip vis sukiesi, eina metai, o namai dar neužbaigti. Nejauti atsipalaidavimo ir malonumo, pasimėgavimo baigtu etapu ir negali pradėti kažko naujo. Arba tas namas mane įveiks, arba aš jį. Jau labai noriu gerti kavą savo svajonių terasoje“, – sakė ji.

Kita vertus, Gintarė džiaugiasi išmokusi daug darbų padaryti pati – ji gali ir sienas tinkuoti, ir jas dekoruoti. Per 10 metų sukaupusi daug patirties, mat tik pagrindinius santechnikos, elektros įvedimo darbus darė specialistai, o visa kita norėjo padaryti savomis rankomis. Šiuo metu net padeda draugei sutvarkyti savo namus.

TAIP PAT skaitykite: Gintarė Karaliūnaitė-Canuel namą pati išpuošė mozaikomis: „Kenčia manikiūras, bet ne moteriškumas“

Loretos Kondratės nuotr./Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Loretos Kondratės nuotr./Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

Su žolelėmis – po visą Lietuvą

Be namų remonto ir sodo puoselėjimo Gintarė užsiima kelionėmis – važinėja savo senu automobiliu po Lietuvą ir siūlo mugėse, miestų šventėse įsigyti su mama žolininke Adele Karaliūnaite pagaminti žolinių preparatų, arbatų. Į keliones po Lietuvos miestus ir miestelius dainininkė kartais pasiima ir trimetę dukrą Sofią. „Ji su manimi keliauja nuo mažų dienų ir tai dukrai labai patinka. Sofia man padeda iškrauti daiktus, dirba kartu. Dukra labai energinga, drąsi, aktyvi, su ja labai smagu“, – apie savo padėjėją šypsodamasi kalbėjo Gintarė.

Kaip pati sako, žmonės ją atpažįsta ir drąsiai kreipiasi patarimo, kai serga ar kitaip negaluoja.

Asmenio albumo nuotr./Gintarė Karaliūnaitė
Asmenio albumo nuotr./Gintarė Karaliūnaitė

„Žmonės man atsiveria, pasakoja labai intymius dalykus. Nors ir neturiu medicininio išsilavinimo, jau seniai domiuosi ja ir simptomatika, diagnostika. Atpažįstu ligų simptomus, žinau, kaip veikia vienos ar kitos žolelės. Man patinka padėti pasveikti. Nors po dienos ir ilgo bendravimo su klientais, kurie perka žoleles ir prašo patarimo, jaučiuosi pavargusi, bet man gera žinoti, kad kažkas pasveiko ar bent jau geriau jaučiasi. Medikai dar šypteli, kad ką aš, dainininkė, galiu nustatyti, pagydyti. Bet jiems užtenka su manimi pakalbėti ir patys įsitikina mano žiniomis. Pradėjome net su keliais gydytojais bendradarbiauti“, – sakė ji.

Kas paskatino prisidėti prie mamos verslo? „Nieko nėra amžinesnio už laikiną. Tai buvo mano sprendimas, kol aš sugalvosiu, kaip ir kur toliau būsiu muzikos srityje“, – nedaugžodžiaudama prisiminė Gintarė.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

Sugrįžimas į sceną – jau greitai

Ir nors Gintarė užsiima malonia veikla, jos mintys ir akys vėl krypsta į sceną.

Man dainuoti labai malonu ir tai yra būtent tas dalykas, ką norėčiau daryti. Galbūt susikaupsiu ir paruošiu programą, kurios noriu.

„Prieš keletą dienų dainavau su orkestru LRT 60-mečio renginyje. Supratau, kad mano balsas dar ne toje stadijoje, kurioje turėtų būti, todėl buvo sunkoka dainuoti. Bet suvokiau, kad man dainuoti labai malonu ir tai yra būtent tas dalykas, ką norėčiau daryti. Galbūt jau sugebėsiu susikaupti ir palaipsniui paruošiu programą, kurios noriu. Jau žinau dainas, kurias norėčiau dainuoti ir lyg yra žmonės, kurie pasirengę dirbti. Kaip ir viskas padėta ant lėkštutės, man tereikia tik pasiimti, bet dar privalau išsispręsti asmeninius dalykus iki galo. Norisi į dainavimą nerti visa galva, o ne tik po truputį“, – sakė dainininkė.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė

Vasarą ji ketinanti apsilankyti studijoje ir pradėti darbus su prodiuseriais. „Mintys sukasi apie koncertinę veiklą, o ne apie įrašus. Dar net nežinau, ar įrašinėsiu savo naujas dainas. Dar niekas neaišku, viskas tik planų lygmenyje“, – kalbėjo ji.

Po skyrybų audros – ramus bendravimas

Prekyba žolelėmis, svajonės apie muziką ir vis nauji darbai name – veiklos per akis. Tarsi to būtų ne gana, dar ir skyrybų procesas su dukros tėvu Marcu Andre Canueliu nebaigtas.

Mūsų tikslas išlaikyti žmogiškumą ir abipusę tėvystę. Kad ir po skyrybų, mums gyvenant skirtingose vietose, vaikas jaustų, kad turi abu tėvus.

„Viskas vyksta draugiškai, nusiraminome. Ta situacija, kuri nutiko, mums išėjo tik į gera. Net nebesigailiu, kad tai iškilo į viešumą. Dabar gražiai bendraujame. Mūsų tikslas išlaikyti žmogiškumą ir abipusę tėvystę. Kad ir po skyrybų, mums gyvenant skirtingose vietose, vaikas jaustų, kad turi abu tėvus. Jei mums nesusiklostė gyvenimas, tai dar nereiškia, kad jis blogas tėtis“, – apie skyrybas kalbėjo Gintarė.

Gintarė mano, kad pasiekė finišo tiesiąją – dukra Sofia jau trejų metų, todėl lengviau tvarkytis. „Jau atsigavau, jaučiuosi ne tik mama“, – šypsodamasi 15min kalbėjo dainininkė. O kada sugrįš į sceną – tik laiko klausimas. Juk noras didžiulis.

TAIP PAT SKAITYKITE: V.Baumilos draugė Monika pasipuošė nuotakos suknia: „Jei dar prie altoriaus nusivestų, būtų išvis gerai“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką