Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 23d. 14:44 , Atnaujinta: 2021 birželio 25d. 12:49

I.Žuolytės kelionė į Graikiją apkarto: nepavyko išskristi dėl neapdairios klaidos

Ingos Žuolytės šeima
Akvilės Razauskienės ir asmeninio albumo nuotr. / Ingos Žuolytės šeima
Į Chanijos miestą su šeima išsiruošusi nuomonės formuotoja Inga Žuolytė oro uoste sulaukė nemalonios žinios – į Graikiją neišskris. Nurodymus skaičiusiai, testus atlikusiai ir 3 val. nakties dėl skrydžio atsikėlusiai moteriai netikėtai iš rankų išslydo atostogos. Dabar ji savo patirtimi dalijasi ir su kitais, norėdama paraginti keliautojus būti atidesnius.

Apie nepavykusias atostogas Inga Žuolytė iš pradžių pasidalijo savo instgramo paskyroje. Ilgai kelionės laukusi ir iki smulkiausių dalelių susiruošusi moteris tarp reikalavimų, kuriuos reikėjo įvykdyti skrendant į Graikiją, praleido vieną punktą – keleivių paieškos formą (PLF – Passenger Locator Form), kurią reikėjo užpildyti likus bent 24 valandoms iki atvykimo į šalį.

„Šiandien lėktuvas į Chaniją pakilo be mūsų, arba kelionė, kuri taip ir neįvyko...

Jau iš labai seniai, kažkodėl, turiu tokią baimę, dėl kokių nors neapdairių priežasčių praleisti skrydį. Šiandien taip ir įvyko.

Vaikam žadėjau kelionę, ruošėmės, lagaminus rinkomės, pagalves vaikams patogesniam skrydžiui pirkom, COVID-19 testus darėmės, 3-ią nakties kėlėmės, su dviem vaikais 4-tą ryto atvykom į oro uostą, bet praleidau pro akis punktą, kad keliaujant į Graikiją 24 val. iki skrydžio reikia užpildyti TFI formą. Iš tikro net gėda sakyti, bet slėpti irgi nėra ką. Kai oro uosto darbuotoja pasakė, kad be šios formos niekaip – kurį laiką nenorėjau tikėti tuo, ką girdžiu.

Tai jau antras iš eilės neįvykęs skrydis. Tik pirmąjį kartą bilietai buvo penkis kartus pigesni, numatyta kelionė buvo trumpesnė ir pasiruošimo buvo mažiau, tai ne taip „skaudėjo“, – socialiniame tinkle rašė I.Žuolytė.

Dėl neįvykusių atostogų su I.Žuolyte susisiekus 15min, moteris pabrėžė, kad dėl šios situacijos nieko nekaltina, tik savo pačios neapdairumą.

„Tiesiog per žioplumą praleidau šį punktą. Tas ir liūdniausia. Nėra ko kaltinti“, – sakė ji.

Pasiteiravus, galbūt buvo galima kaip nors kitaip išspręsti kilusią problemą, Inga sakė, kad skrendant į Graikiją minėtą formą griežtai privaloma pateikti likus parai.

„Kiekviena šalis turi skirtingas taisykles ir daugeliu atveju praleidžia, kai užsipildai tą formą oro uoste. Bet nežinau, ar Graikija vienintelė, ar ne, kur privalai šią formą užpildyti 24 val. iki skrydžio“, – kalbėjo I.Žuolytė.

Asmeninio albumo nuotr./Inga Žuolytė
Asmeninio albumo nuotr./Inga Žuolytė

Liūdnomis nuotaikomis trečiadienio rytą pasitikusi Inga tuo metu vis dar svarstė, kaip reikės praleisti atostogas.

„Mes šiandien dar bandome ieškoti išeičių, bet aš net bijau ką nors garsiai sakyti. Tikiuosi, kad kažką pavyks susiorganizuoti. Labai jau sunkiai išeina, atrodo, kad visi ženklai rėkia, kad nieko nereikia daryti.

Tačiau žinoma, kad planuojame. Gal dėl to didelio noro bei skubėjimo ir išėjo nesusižiūrėjimas“, – nusivylusi įvykusia situacija kalbėjo I.Žuolytė.

Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kai šeimos kelionė atšaukiama. Taip nutiko ir prieš koronaviruso pandemiją.

Išskrido kitą dieną

Galiausiai I.Žuolytė su šeima visgi nusipirko naujus bilietus kitam skrydžiui ir į Graikiją išskrido birželio 24-ąją.

„Išleista krūva pinigų, sudeginta tūkstančiai nervinių ląstelių, pralieti keli posmai ašarų, kelionė iš 3-jų valandų prailgėjusi iki 7-nių, o iš vieno skrydžio patapusi dviejų skrydžių maršrutu, bet, galiausiai, tikslas pasiektas.

Vakarykštę dieną jau dabar prisimenam kaip blogą sapną, o po metų, tikiu, kad tokia patirtis, nugulusi į mūsų prisiminimus, tik kels juoką bei privers į daugelį dalykų žiūrėti atidžiau.

Viskas, kas vyko pastarąsias dienas mūsų šeimoje, yra TIKRAS GYVENIMAS“, – instagrame rašė Inga ir dar pasidžiaugė, kad viešbutis šeimai padovanojo papildomą savaitę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką