Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Starošaitė atsikratė buvusių kolegių?

Irena Starošaitė įkūnijo padūkusią vienuolę.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / I.Starošaitė pritariančiasias vokalistes pakeitė šokėjomis. Vienai iš vokalisčių dainininkė nesivargino pranešti, kad jos paslaugų nebereikės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš kelias savaites keturiasdešimtmetį ir dvidešimt metų darbo scenoje triukšmingai atšventė dainininkė Irena Starošaitė. Tačiau į puotą savo buvusių kolegių Irena nepakvietė. „Galėjo pačios ateiti ir pasveikinti, jeigu norėjo“, – atkirto I.Starošaitė. Dainininkė taip pat nesivargino vienai iš kolegių pranešti, kad jos paslaugų daugiau neprireiks.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasielgė kaip su šiukšlėmis – išmetė nieko nepasakiusi. Bet jie taip elgiasi su visais – panaudoja ir išmeta. Nuolat sakydavo, kad ta nemoka dainuoti, o ta šokti. Grasindavo pakeisti, esą norinčių mūsų vietos yra ilgiausia eilė.

„Mes būdavome visur kaip uodegos – ir filmavimai, ir koncertai. O pasielgė kaip su šiukšlėmis – išmetė nieko nepasakiusi. Bet jie taip elgiasi su visais – panaudoja ir išmeta. Nuolat sakydavo, kad ta nemoka dainuoti, o ta šokti. Grasindavo pakeisti, esą norinčių mūsų vietos yra ilgiausia eilė. Tokias kalbas girdėdavome nuolat“, – žurnalui „Klubas“ piktinosi viena iš buvusių I.Starošaitės ir Žilvino Žvagulio dainininkių.

Daug metų su I.Starošaite ir jos vyru Ž.Žvaguliu į koncertus važiuodavo ir dvi pritariamosios vokalistės. Laikui bėgant jos keitėsi – dvi pradėjo solinę karjerą, viena išvyko studijuoti iš užsienį. Tačiau visada pritardavo dvi – pasitraukus vienai, jos vietą užimdavo kita. Taip buvo, kol viena iš vokalisčių, taip ir nesulaukusi Irenos skambučio, pamačiusi nuotraukas spaudoje suprato, kad garsi dainininkė ją iškeitė į šokėjas.

„Kodėl nepalaikau ryšių su buvusiomis kolegėmis? Šiaip“, – nekonkrečiai žurnalui atsakė I.Starošaitė. Dainininkė žurnalui „Klubas“ tvirtino, kad pritariančiąsias vokalistes šokėjomis nusprendė pakeisti dėl to, kad šios kainavo per brangiai. „Viskas čia dėl krizės. Šokėjos pigesnės“, – tikino I.Starošaitė.

Buvusi pritariančioji vokalistė apgailestavo, kad Irena, nors ir atsiskaitydavo už koncertus, už įrašus nieko nemokėdavo. Vokalistės jautėsi išnaudojamos, tačiau jų kalbos mažai gelbėjo.

„Kažkokiu būdu sakydavome. O jie: „Gal gal, taip taip.“ Pritrindavo ir tuo viskas baigdavosi. Skaudžiausia, kad net į jubiliejų nepakvietė, o šitiek metų kartu dirbome. Žmogiškumo neturi nei vienas, nei kitas. Nežinau, kas jiems pasidarė, gal karūnos per didelės“, – apie I.Starošaitę ir Ž.Žvagulį atsiliepė buvusi kolegė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką