Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Starošaitė atsikratė buvusių kolegių?

Irena Starošaitė įkūnijo padūkusią vienuolę.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / I.Starošaitė pritariančiasias vokalistes pakeitė šokėjomis. Vienai iš vokalisčių dainininkė nesivargino pranešti, kad jos paslaugų nebereikės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš kelias savaites keturiasdešimtmetį ir dvidešimt metų darbo scenoje triukšmingai atšventė dainininkė Irena Starošaitė. Tačiau į puotą savo buvusių kolegių Irena nepakvietė. „Galėjo pačios ateiti ir pasveikinti, jeigu norėjo“, – atkirto I.Starošaitė. Dainininkė taip pat nesivargino vienai iš kolegių pranešti, kad jos paslaugų daugiau neprireiks.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasielgė kaip su šiukšlėmis – išmetė nieko nepasakiusi. Bet jie taip elgiasi su visais – panaudoja ir išmeta. Nuolat sakydavo, kad ta nemoka dainuoti, o ta šokti. Grasindavo pakeisti, esą norinčių mūsų vietos yra ilgiausia eilė.

„Mes būdavome visur kaip uodegos – ir filmavimai, ir koncertai. O pasielgė kaip su šiukšlėmis – išmetė nieko nepasakiusi. Bet jie taip elgiasi su visais – panaudoja ir išmeta. Nuolat sakydavo, kad ta nemoka dainuoti, o ta šokti. Grasindavo pakeisti, esą norinčių mūsų vietos yra ilgiausia eilė. Tokias kalbas girdėdavome nuolat“, – žurnalui „Klubas“ piktinosi viena iš buvusių I.Starošaitės ir Žilvino Žvagulio dainininkių.

Daug metų su I.Starošaite ir jos vyru Ž.Žvaguliu į koncertus važiuodavo ir dvi pritariamosios vokalistės. Laikui bėgant jos keitėsi – dvi pradėjo solinę karjerą, viena išvyko studijuoti iš užsienį. Tačiau visada pritardavo dvi – pasitraukus vienai, jos vietą užimdavo kita. Taip buvo, kol viena iš vokalisčių, taip ir nesulaukusi Irenos skambučio, pamačiusi nuotraukas spaudoje suprato, kad garsi dainininkė ją iškeitė į šokėjas.

„Kodėl nepalaikau ryšių su buvusiomis kolegėmis? Šiaip“, – nekonkrečiai žurnalui atsakė I.Starošaitė. Dainininkė žurnalui „Klubas“ tvirtino, kad pritariančiąsias vokalistes šokėjomis nusprendė pakeisti dėl to, kad šios kainavo per brangiai. „Viskas čia dėl krizės. Šokėjos pigesnės“, – tikino I.Starošaitė.

Buvusi pritariančioji vokalistė apgailestavo, kad Irena, nors ir atsiskaitydavo už koncertus, už įrašus nieko nemokėdavo. Vokalistės jautėsi išnaudojamos, tačiau jų kalbos mažai gelbėjo.

„Kažkokiu būdu sakydavome. O jie: „Gal gal, taip taip.“ Pritrindavo ir tuo viskas baigdavosi. Skaudžiausia, kad net į jubiliejų nepakvietė, o šitiek metų kartu dirbome. Žmogiškumo neturi nei vienas, nei kitas. Nežinau, kas jiems pasidarė, gal karūnos per didelės“, – apie I.Starošaitę ir Ž.Žvagulį atsiliepė buvusi kolegė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką