Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Idėja naujam albumui „Elektroninis Dievas“ Andriui Mamontovui gimė dėliojant akmenukus pajūryje

„Elektroninis Dievas“
Andriaus Mamontovo albumo viršelis / „Elektroninis Dievas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau visai netrukus, 2011 11 11 dieną 11 val. 11 min. atsinaujinusioje LNK interneto svetainėje pasirodys naujausias Andriaus Mamontovo albumas „Elektroninis Dievas“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Albumo pavadinimas gali kiek klaidinti, nes muzika jame nėra elektroninė. „Elektroninio Dievo“ stilistika artimesnė seniesiems mano albumams „Pabėgimas“ ir „Šiaurės Naktis. Pusė Penkių“, – pasakoja Andrius Mamontovas. – Pagrindinė idėja ir mintis gimė 2008-aisiais atostogaujant Graikijai priklausančioje Rodo saloje, kai vieną dieną ant pajūrio smėlio iš akmenų dėliojau visokius pagoniškus ženklus.“

Pasak A.Mamontovo, pastaruoju metu mes dažnai kalbame apie lietuvišką identitetą, o jis slypi ne kur kitur, kaip mūsų senojoje kultūroje ir tikėjime.

Pasak A.Mamontovo, pastaruoju metu mes dažnai kalbame apie lietuvišką identitetą, o jis slypi ne kur kitur, kaip mūsų senojoje kultūroje ir tikėjime.

„Norėjosi paliesti kai kurias pagoniškas temas. O „Elektroninis Dievas“ simbolizuoja tai, kad žmogus susikuria dievo atvaizdą pagal aplinką ir gyvenimo būdą. Šiais laikais didelė mūsų gyvenimo dalis vyksta internetinėje erdvėje, vadinasi, ir Dievas turėtų dabar gyventi joje“, – šypsosi A.Mamontovas.

Tai jau keturioliktas solinis dainininko albumas, o pridėjus „Foje“ diskografiją, „Elekroninis Dievas“ yra 30-asis Andriaus Mamontovo kūrybos rinkinys. Albumo dainos buvo kuriamos dvejus pastaruosius metus, o įrašytos 2011-ųjų vasarą. Visos instrumentų partijos ir vokalai įrašyti paties atlikėjo.

Dienos šviesą A.Mamontovo albumas „Elektroninis Dievas“ išvys visiškai atsinaujinusiame LNK televizijos puslapyje, jis bus vienintelė vieta, iš kurios žmonės galės nemokamai atsisiųsti šį naujausią vieno ryškiausių Lietuvos atlikėjų kūrinį.

Atsinaujinęs lnk.lt pasiūlys ir laidų archyvą internete, ir tiesiogines transliacijas. Ne tik tai, kas buvo parodyta, bet ir tai, kas liko už kadro. Ne tik tai, kas jau yra vadinama archyvu, bet ir tai, kas netrukus bus rodoma per TV.

Nemokamas albumas – paties atlikėjo reakcija į šių laikų muzikos rinką ir atkirtis piratavimui. „Nusprendžiau, kad tegu geriau albumą atsisiunčia iš manęs, negu iš kokio kito abejotino šaltinio“, – sako A.Mamontovas, kurio albumas „Elektroninis Dievas“ kitos savaitės pabaigoje pasirodys LNK puslapyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką