Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 7d. 21:04

Ieva Mackevičienė pasidalijo nuotrauka be makiažo: „Nepasidažiusi jaučiuosi puikiai“

Ieva Mackevičienė
Asmeninio albumo nuotr. / Ieva Mackevičienė be makiažo ir su makiažu

„Su ar be makiažo?“ – socialiniuose tinkluose nuotrauka prieš ir po dažymosi pasidalijusi Ieva Mackevičienė uždavė klausimą savo sekėjams. Neilgai trukus šie moterį apdalijo komplimentais dėl natūralaus įvaizdžio. Apie tai, apie moters grožį, per daug besidažančias ir greitai suaugti norinčias jaunas merginas bei būdus puoselėti veido odą – 15min pokalbis su I.Mackevičiene.

„Manau, kad dabar esu tokiame amžiuje ir tokiame gyvenimo periode, kai, ar aš esu pasidažiusi, ar ne, aš vienodai patogiai jaučiuosi. Labai dažnai išeinu nepasidažiusi“, – 15min pripažįsta žinoma moteris.

Tiesa, anot jos, makiažo kiekį reikia skirstyti pagal progas – juk kiekvieną dieną vakariniu makiažu nevaikščiosi. Ir anaiptol to nereikia.

„Pilną makiažą aš renkuosi tik specialioms progoms ir jį visada darausi pas profesionalus. Kiekvienai dienai aš renkuosi veido kremą ir tušą – tik tiek“, – sako Ieva.

Kaip teigia moteris, jai visada atrodydavo keista baimė parodyti savo natūralią išvaizdą. Taip pat jai juokingai skamba ir stereotipiniai teiginiai, neva nepasidažiusi gali išeiti tik labai savimi pasitikinti moteris.

„Aš manau, kad gyvenime tikrai ne tie dalykai svarbiausi. Ne makiažo kiekis parodo moters grožį ir pasitikėjimą savimi. Kokia gali būti baimė išeiti be makiažo? Aš to niekada nesupratau ir nesuprasiu“, – kalba Ieva.

Prie veidrodžio praleidžia 2 minutes

Taip, kartais moteris susimąsto apie tai, kad galbūt einant į viešumą tektų prie veidrodžio pasėdėti ilgiau – juk yra gerai žinomas veidas. Vis dėlto toks sprendimas jai kainuotų daug brangaus laiko.

Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė
Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė

„Puikiai jaučiuosi ir be makiažo. Kiekvieną rytą stovėti pusvalandį ar dvidešimt minučių ir daryti pilną makiažą man užima per daug laiko, jo man gaila“, – mintimis dalijasi ji.

Tiesa, tai nereiškia, kad Ieva apskritai nesirūpina natūraliu grožiu. Ji neslepia, kad veido grožio procedūroms pinigų tikrai netaupo. Tačiau tik dėl to, kad tuo atveju kasdien nereikia gražintis ilgai ir nesėkmingai.

„Tuomet kasdienai palaikyti grožio rutiną reikalingas tik veido kremas, prausiklis ir serumas, kuris, aišku, kainuoja“, – kalba ji.

I.Mackevičienės grožio rutina paprasta – atsikėlusi ryte ji pasitepa kosmetologės parinktu kremu, serumu ir tušu. „Šitas dalykas man užima kokias dvi minutes“, – tikina moteris.

Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė
Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė

Visgi esant svarbesnei progai Ieva nepraleidžia galimybės pasidažyti.

„Tada aš kreipiuosi tik į profesionalus, nes tada man jau nebūna gaila laiko. Jei tai didelė šventė, didelis renginys, tada tu supranti, kad negali atrodyti prasčiau nei kitos moterys. Vien dėl to“, – juokiasi ji.

Natūralus įvaizdis labiau patiko moterims

Ieva užsimena, kad paskelbusi savo nuotrauką padarė tyrimą – patikrino, kam – vyrams ar moterims – labiau patiks jos natūrali išvaizda.

„Pasirodo, kad daugiausia moterų sakė, jog gražiau atrodau be makiažo, o dauguma vyrų sakė, kad daug gražiau yra su makiažu. Vyrams turbūt yra gražiau daugiau pasidažiusios moterys, o moterys supranta, kad ne makiažas nustato moters grožį“, – svarsto ji bei pritaria teiginiui, kad galbūt vyrai lietuves tiesiog labiau įpratę matyti pasidažiusias.

Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė
Rūtos Matilionytės nuotr./Ieva Mackevičienė

Ji taip pat užsimena, kad jokio makiažo arba mažas jo kiekis moteris dažniausiai jaunina, todėl vaizdas atrodo geriau.

„18–25 metų merginos dažnai naudoja daug makiažo ir yra tikrai sunku nuspėti jų amžių. Jei 16 metų merginos pasidažo labai daug, tai tikrai jas sendina“, – sako Ieva.

Tiesa, ji pati atsimena, kai buvo paauglė ir norėjo neatrodyti tokia jauna.

„16-os metų tu tikrai nori atrodyti vyresnė, o 30-ies – jau tikrai ne“, – juokiasi moteris.

Jaunoms merginoms ir jų mamoms Ieva pateikia patarimą – iš anksto susirasti kosmetologę arba dermatologę, kuri patartų tiek dermatologijos priemonių, tiek kosmetikos, pritaikytų jas pagal konkretų odos tipą. Taip, anot Ievos, oda visada atrodys gerai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva Mackevičienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva Mackevičienė

Visgi moteris teigia visada visoms sakanti, kad ne makiaže ir ne grožyje yra esmė. Jaunos merginos, anot jos, dažosi, dažosi, o tada „atsidažo“.

„Tada ateina amžiaus tarpsnis, kai tu nuo to pasidarai pavargęs. Arba, bent jau žiūrint į mano aplinkos moteris, tai tiesiog ateina toks supratimas, kad net jei tu pasidažysi, žmonių požiūrio į tave tai nepakeis“, – mano Ieva.

Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką