Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 11d. 15:16

Ignas Krupavičius pasipiršo mylimajai Vaidai: „Grįžau namo ir koridoriuje priklaupiau ant kelio“

Ignas Krupavičius su drauge Vaida
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ignas Krupavičius su drauge Vaida

„Juvelyrinės parduotuvės pardavėja juokėsi, kad per vieną vakarą aš sugebėjau įsigyti žiedelį, jį įteikti, vėl grįžti į parduotuvę ir pakeisti, nes jis buvo šiek tiek per didelis. Viskas buvo padaryta per valandą“, – taip apie vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų – sužadėtuves – pasakojo TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius.

Prieš mėnesį po ketverių metų draugystės jis pasipiršo mylimajai Vaidai Kazakauskytei ir tikina, nors anksčiau pagalvodavęs apie piršlybas, tačiau nutiko taip, kad svarbų žingsnį žengė gana spontaniškai.

„Atsimenu tą dieną, ji buvo gana bjauri, aš stengiausi su savimi kovoti, kad tas lietus – ne kliūtis, susitikęs su mūsų televizijos stiliste matavausi drabužius laidai. Ir nusprendžiau prasieiti iki namų, galvoju, reiks užsukti į žinomos juvelyrės butiką pasižiūrėti žiedų. Aš vieną kitą pasižiūrėjau, moteris sako: „Aš dar turiu stalčiuje užsislėpusi kelis žiedelius.“ Išvydau žiedelį, kuris man labai patiko, ir jį nusipirkau“, – laidoje „Stilius“ sakė Ignas Krupavičius.

Eidamas namo, Ignas užsuko į prekybos centrą, nusipirko šampano, ikrų ir puokštę gėlių. „Grįžau namo ir koridoriuje priklaupiau ant kelio. Kadangi buvau su kepuraite, tai nemačiau Vaidos akių, kai atidariau juodą dėžutę su žiedu. Tik išgirdau juoką, tad jokio jos sutikimo man nebereikėjo“, – kalbėjo laidų vedėjas.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ignas Krupavičius su drauge Vaida
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ignas Krupavičius su drauge Vaida

Projektų vadove dirbanti Vaida prisipažįsta prie netikėtų mylimojo staigmenų jau spėjusi priprasti. Jie nėra stereotipinė pora, besivadovaujanti nusistovėjusiomis normomis apie santykius ir šeimą. Tačiau, pasak Vaidos, piršlybos jai vis tiek buvo itin jaudinanti akimirka.

„Iš tiesų buvo didžiulė staigmena, visiškai netikėtas Igno sprendimas, net pasipiktinau, ko čia baladojasi, užrikau: „Ką, raktų nepasiėmei?“ Natūraliai sureagavau, tikrai buvo bjauri diena. Atrodo, vis dėlto tikiesi to svarbaus įvykio, nors gyvenimas ir taip gražus, daug porų nesituokia, gyvena sau, bet išties tas momentas yra labai jaudinantis ir kažką pakeičia santykiuose“, – teigia Vaida Kazakauskytė.

Prieš ketverius metus Ignas Krupavičius su Vaida Kazakauskyte susipažino Lietuvos pajūryje. Televizijos laidų vedėjo teigimu, juos suvedė trys skirtingos gamtos stichijos – žemė, dangus ir vanduo.

Mat pažinčiai užsimezgus prie Baltijos jūros, pirmasis romantiškas pasimatymas įvyko danguje. Iki šiol Vaida negali pamiršti to iššūkio – šuolio parašiutu. Tą kartą ji nugalėjo aukščio baimę: „Čia buvo tikras išbandymas mūsų pažinties antrą ar trečią dieną. Aš paprašiau, kad Ignas mane nuvežtų į paplūdimį. Jis sako: „Gal mes vis tiek važiuojame šokti parašiutais?“

Asmeninio albumo nuotr./Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė
Asmeninio albumo nuotr./Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė

Sakau: „Ne, tai yra vienintelis dalykas, ko aš gyvenime tikrai nedarysiu, tikrai nešoksiu parašiutu. Tiesiog visada galvojau, jog su likimu nereikia žaisti. Bet mes šokome tuo parašiutu, nežinau, tą akimirką tikrai pagalvojau – tai yra beprotiškiausias sprendimas mano gyvenime. Jeigu aš jį darau su šituo žmogumi, tai daug ką reiškia.“

Tačiau jausmai, užgimę danguje, pareikalavo ne vieno išbandymo. Ignas buvo tik ką išgyvenęs šeimos krizę, paniręs į liūdesį. Dabar jau ir neslepia, kad skyrybos su žmona nebuvo iš lengvųjų, truko ne vienerius metus. „Reikia pripažinti, skyrybos yra sunki situacija, bet tai nėra tragedija. Vieniems tai sekasi padaryti greičiau, kitiems laiko reikia daugiau“, – atvirai kalba Ignas.

Tik prieš kelias dienas sužadėtiniai grįžo iš Graikijos, Ignas šmaikštauja, kad ši kelionė buvo lyg generalinė vestuvių repeticija. O tikrosios vestuvės Lietuvoje turėtų įvykti šiais metais. Ignas ir Vaida neslepia pagalvojantys ir apie bendrus vaikus. „Mes visada laukiame gandrų, mes esame atviri gyvenimui, gal tiesiog vaikai mūsų neranda? Mes daug keliaujame, stengiamės daug neplanuoti, bet gyvenimas daug ką padiktuoja. Niekada nežinome, kada čia gandrai pasibels“, – sako Ignas.

Išsamų poros pasakojimą apie sužadėtuves, planuojamas vestuves, skyrybų kartėlį, gebėjimą žvelgti į gyvenimą pozityviai žiūrovai išvys šeštadienį, laidoje „Stilius“, per LRT televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką