Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 7d. 13:30

Igoris Kofas: „Grupės „Lemon Joy“ sėkmės paslaptis esu aš“

Igoris Kofas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Igoris Kofas

Legendinė grupė „Lemon Joy“ neseniai atšventė 25 metų jubiliejų. Jos lyderis ir dainų autorius Igoris Kofas neslepia, kad koncertinė veikla įvairiuose gyvenimo etapuose suteikė jam stiprybės, o paklaustas, kokia grupės sėkmės paslaptis, nevyniojo žodžių į vatą.

Jau šeštadienio rytą TV3 televizijos žiūrovus žadins gardžiu ritualu tapusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Neseniai praūžusioje vienoje didžiausių grilio mylėtojų fiestoje vykusiame laidos filmavime vyko įnirtinga kova, kurios herojai – legendinės „Lemon Joy“ nariai Olegas Semionovas ir Rytis Rutkauskas. Kulinarinio teismo teisėjais tapo ne kas kiti, kaip ilgamečiai bendražygiai, grupės komandos nariai ir jų lyderis Igoris Kofas.

„Lithuania Grilling and Smoking“ bendruomenės organizuotoje grilio fiestoje filmuotoje laidoje burtai lėmė, jog Olegas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, gamino lašišos ir bulvių blynelius, o Rytis, padedamas „Kamado Bono“ grilio šefo Kristupo Krivicko, kepė lietuviškos vištienos iešmelius su daržovėmis.

Neseniai solidų 25-erių metų jubiliejų atšventusios legendinės grupės „Lemon Joy“ gerbėjų gretos vis dar nesustoja augusios – fanai myli ir legendinėmis tapusias jų dainas, ir muzikines grupės naujienas. Grupė koncertavo ir grilio mylėtojų fiestoje.

Laidos akimirkos – galerijoje:

Vienas iš grupės įkūrėjų, gitaristas Olegas Semionovas, paklaustas kaip gimė grupės pavadinimas, „Virtuvės istorijų“ laidoje atskleidė įdomią istoriją – pasirodo, „Lemon Joy“ vardas gimė nuo grupės lyderio plaukų spalvos.

„Grupės pavadinimas kilo visiems bendrai, kai vieną kartą į repeticiją Igoris atėjo visas šviesiai geltonas, panašus į citriną. Tais laikais mes pradėjom dainuoti angliškai, tad norėjome ir angliško pavadinimo“, – apie inspiracijas beieškant grupei pavadinimo pasakojo Olegas.

25-erius metus gyvuojanti grupė ne kartą keitė savo pavadinimą, tačiau pasak jos lyderio Igorio Kofo, jie tik kvailiojo tokiems pat kvailiojantiems ir muzika visada buvo jų kraujyje. Visgi, praleidžiant ne vieną dešimtmetį kartu, pasitaiko ir nesutarimų, kuriuos vaikinai jau yra išmokę spręsti.

„Dažniausiai po turo visai nesinori vienas kito matyti. Geriau mėnesį pailsėti, neskambinti ir nerašyti. Būna smagiau susitikti po dviejų savaičių nesimatymo, tuomet ir geresnė nuotaika būna, kuomet vienas kito pasiilgstam“, – pasakojo grupės būgnininkas Rytis Rutkauskas.

„Lemon Joy“ lyderis, muzikantas ir dainų autorius Igoris Kofas išgyveno ne vieną gyvenimo mestą išbandymą, tačiau muzika, kūryba ir koncertinė veikla jam visada suteikė stiprybės ir vedė į priekį. Paklaustas, kokia „Lemon Joy“ sėkmingos muzikinės karjeros paslaptis, grupės lyderis nevyniojo žodžių į vatą.

„Grupės sėkmės paslaptis esu aš. „Lemon Joy“ man yra visas gyvenimas ir aš tikiuosi, kad tai lydės mane ir toliau“, – laidoje kalbėjo Igoris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką