Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 21d. 20:01

Iki šiol sklandančios „Kamčiatkos“ bendrabučio legendos apie Arūną Valinską

Darius Balčiūnas, Arūnas Valinskas, Gintaras Ruplėnas
Asmeninio albumo nuotr. / Darius Balčiūnas, Arūnas Valinskas, Gintaras Ruplėnas

Legendos apie Arūną Valinską sklando ne tik televizijoje, bet ir universitetuose. Iki šiol... Į penktą „Kamčiatkos“ bendrabučio aukštą su draugais jis ruošėsi atvesti arklį, vėliau buvo išmestas iš universiteto, o į mokyklą ėjo su knygų pilnu kibiru. „Gyvenimas buvo pilnas azarto, nenuspėjamas“, – skambiai nusijuokia jis.

Dabar Arūną Valinską atpažįsta bene kiekvienas televizijos žiūrovas. Jo karjera čia prasidėjo dar 1992 metais, o norint sudaryti visų vestų ir prodiusuotų laidų sąrašą reikėtų gerokai paplušėti.

Arūno iniciatyva gimė tokie žaidimai kaip „Taip. Ne“, „Žodžių mūšis“, „Šeši nuliai – milijonas“, „Auksinis protas“. Ir tai – toli gražu ne viskas. Kasmetinius „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus, legendinius muzikinius šou „Kelias į žvaigždes“, „Žvaigždžių vartai“ taip pat prodiusavo pats A.Valinskas, o komisijos nario kėdę jis buvo išbandęs „Žvaigždžių duetuose“ bei „Dvi minutės šlovės“.

Šį sąrašą dar būtų galima papildyti ir „Eurovizijos“ bei „Teleloto“ laidomis, kurias yra vedęs šou verslo atstovas bei „Dviračio žiniomis“. Jos, pasirodo, gimė Arūno ir jo draugų studentavimo laikais, Teisės fakulteto devintame aukšte. Kaip sako A.Valinskas, tais laikais viskas buvo taip, kaip ir turėjo būti – nenusakoma, nenuspėjama, azartiška.

„Kai gyveni vieną kartą, gyvenimas turi būti įdomus. Kam reikia save bausti liūdesiu ar savigrauža. Jei nori gyventi įdomiai – gyvenk. O nesėdėk kampe atsisėdęs ir neverk: „Oi, man neįdomu, man liūdna, manęs niekas nemyli, man niekur keliai neatverti, niekas niekur nekviečia.“ Palaukite, niekas jūsų ir nekvies, jei niekur nesibelsite“, – įsitikinęs Arūnas Valinskas. Bet apie viską nuo pradžių...

Vietoje portfelio – kibiras

Vilniaus 12-ąją Baltupių vidurinę Arūnas Valinskas baigė su aukso medaliu, kaip pats prisimena, buvo smalsus, todėl mokėsi vien penketais. O šeštoje klasėje vos gavęs naujus vadovėlius Arūnas perskaitydavo juos nuo pradžios iki galo. Per dvi savaites.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką