Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iliuzionisto triukai „Lietuvos talentuose“ įsiutino Samą: „Manote, kad mes idiotai?“

„Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis
„Lietuvos talentų“ nuotr. / „Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis
Šaltinis: 15min
8
A A

Sekmadienį prie televizijos ekranų žiūrovus sukvies neprilygstamieji „Lietuvos talentai“. Populiariame šou pasirodys apie šlovę ir pripažinimą svajojantys žmonės. Vienas iš tokių – 37 metų vilnietis Jonas Palionis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie pasisekimą projekte svajojantis vyras – dar vienas iliuzijos meno atstovas, kuris burtais ir fokusais ketina nustebinti reikliuosius „Lietuvos talentų“ teisėjus. „Iliuzija yra nekalta žmonių apgaulė. Aš juos priverčiu vėl pasijusti vaikais“, – laidoje pasakos J.Palionis.

Magija vyrą sužavėjo dar vaikystėje tėvams parodžius paprastą fokusą. Dabar magija yra pagrindinis J. Palionio užsiėmimas. Kai kuriuos fokusus iliuzionistas demonstruoja kartu su savo žmona. „Galiu pradanginti, persmeigti su peiliais, o ji vėl atsiranda sveika“, – džiaugsis „Lietuvos talentų“ dalyvis. Nustebinti ir nekaltai apgauti „Lietuvos talentų“ teisėjus yra pagrindinis vyro tikslas. Deja, bet Jono pasirodymas patirs visišką fiasko.

„Lietuvos talentų“ nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis
„Lietuvos talentų“ nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis

Pirmasis X paspaus Saulius Urbonavičius-Samas, netrukus ir visi kiti teisėjai. „Žinote, Jonai, aš paspaudžiau mygtuką todėl, kad aš norėjau išgelbėti nuo snaudulio visus žiūrovus. Visą numerį publika nei juokėsi, nei plojo audringai. Jei žmonės nereaguoja, kažkas yra blogai“, – sakys Dalia Ibelhauptaitė.

„Gerbiamas Jonai, negi jūs galvojate, kad mes idiotai? Jūs nuėjote į kioskelį, pigiai nusipirkote visus šiuos „bajeriukus“… Čia ne magija, čia yra siaubas. Tai yra liūdesys: sena muzika, senas pateikimas… Visa tai atrodo pigu. Šioje scenoje mes matėme kur kas šiuolaikiškesnių magų, kurie iš tiesų nustebina, mus apgauna. O čia... kioskelis“, – kritikos mago rekvizitui ir pasirodymui negailės S.Urbonavičius-Samas.

„Gal galima ir su nebrangiu daiktu sukurti tikrą iliuziją ir šou. Jūs buvote išsigandęs, nepatyręs. Magas turi pakerėti mus, kad nesimatytų, kur tie daiktai pirkti“, – sakys Ilona Balsytė. Na, o orų guru Nagliui Šulijai patiks tai, kad J.Palionis triukus demonstruos be pertraukos, tačiau vieną priekaištą teisėjas dalyviui turės. „Niekaip negalėjau atsikratyti įspūdžio, kad aš jau tai mačiau“, – sakys N.Šulija.

„Lietuvos talentų“ nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis
„Lietuvos talentų“ nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Jonas Palionis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką