Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 4d. 18:32

Ilja Aksionovas debiutuos kine – atlikėjas kartu su Dima Bilanu filmuojasi meilės dramoje „Muzika lede“

Ilja Aksionovas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ilja Aksionovas

Šiuo metu Lietuvoje filmuojama rusų režisieriaus Jurijaus Vasiljevo meilės drama „Muzika lede“, nukelsianti į Pirmojo pasaulinio karo laikus, susidomėjimo sulaukė dėl filme vaidinančio garsaus rusų dainininko Dimos Bilano, kuris su gerbėjais iš viso pasaulio pasidalijo nuotraukomis iš Vilniaus. Juostoje kartu su visu būriu Rusijos aktorių filmuojasi ir Lietuvos dainininkas Ilja Aksionovas (17).

„Garsus rusų režisierius ir aktorius Jurijus Vasiljevas atsirinko būtent Ilja – jam reikėjo jauno vaikino iš Lietuvos. Režisieriui patiko ne tik Ilja išvaizda, bet ir tai, kad Lietuvoje jis yra žinomas. Be to, J.Vasiljevas akcentavo, kad Ilja turi vaidmeniui derantį liūdną žvilgsnį – kai jis susikaupia, tai akys tikrai atrodo liūdnokos“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Aksionovo prodiuseris Žilvinas Žusinas.

Jis pasidžiaugė, kad pirmasis Ilja vaidmuo kine – ne masinėse scenose, o turintis savo charakterį ir emocinį krūvį. „Ilja vaidmuo – ne masinis, jis turi konkretų personažą: vaidins smuiku grojantį vaikiną, kuris visiškame chaose – kai visi karo metu skuba ir lekia – groja. Visiems panikuojant, jis atrodo tarsi iš kito pasaulio – dovanoja kitiems savo muziką ir niekur neskuba“, – pasakojo Žilvinas.

Paklaustas, ar jam su Ilja teko susipažinti su D.Bilanu, prodiuseris teigė, kad garsus Rusijos dainininkas noriai bendravo ne tik su jais, bet ir su kitais aktoriais ir kūrybine grupe, visiškai nebuvo „sužvaigždėjęs“ ir užrietęs nosies.

„Su Dima bendravome daugiausiai dalykiniais klausimais, apie muziką, jis domėjosi ir Ilja gyvenimu, klausinėjo ką jis mokosi, kur gyvena. Pasirodė labai draugiškas, noriai bendravo, sėdėjo prie bendro stalo su visais, nors turėjo galimybę valgyti atskirai – ką dažnai ir daro žvaigždės filmavimo aikštelėje“, – gražių žodžių D.Bilanui negailėjo Ž.Žusinas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dima Bilanas ir Svetlana Ivanova
Dima Bilanas ir Svetlana Ivanova

Prodiuseris įsitikinęs, kad I.Aksionovo debiutas kine bus įvertintas gerai ir pasiūlymų vaidinti bus ir ateityje. „Esu įsitikinęs šimtu procentų, kad tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis Ilja pasirodymas kine. Sulaukėme gražaus dėmesio iš visos filmavimo komandos“, – džiaugėsi jis.

Ilja džiaugiasi pažintimis ir patirtimi

Lietuvoje dėl išskirtinio balso išgarsėjęs Ilja pasakojo, kad pirmoji patirtis filmuojantis jam labai įdomi, mat jis pats mėgstantis žiūrėti filmus, o pamatyti visą „virtuvę“ buvo itin smalsu.

„Labai įdomu pamatyti viską iš kitos pusės – viena yra žiūrėti filmą per televizorių, o visai kas kita ten būti ir pamatyti visą procesą. Taip pat didelį įspūdį paliko bendravimas su atvykusiais aktoriais, dalijimasis patirtimi“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ilja.

Dainininkas pasidžiaugė ir pažintimi su D.Bilanu: „Su Dima pabendravome apie gyvenimą – kaip ir visi paprasti žmonės. Susitikome autobuse važiuodami į filmavimą. Šiltai pasikalbėjome apie savo veiklas, pomėgius, susipažinome.“

Jaunasis atlikėjas pasidžiaugė  ir dar viena filmavimo aikštelėje sutikta Rusijos žvaigžde – aktore Svetlana Ivanova, kuria teigė jau seniai besižavintis.

Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas ir Dima Bilanas
Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas (kairėje), Svetlana Ivanova ir Dima Bilanas

„Labai džiaugiuosi pažintimi su Svetlana Ivanova – jau seniai ja žaviuosi, žiūriu filmus, kuriuose ji vaidina. Norėjau pažiūrėti, kaip Svetlana atrodo realiame gyvenime, kokia ji yra iš tikrųjų, nes kartais žiūrėdamas filmą aktorių įsivaizduoji tokį, kokį vaidmenį jis atlieka, o juk realiame gyvenime personažas ir tikrasis aktoriaus charakteris dažniausiai būna visiškai kitoks. Labai mielai pabendravome, apsikeitėme kontaktais – nė nenumaniau, kad ji toks šiltas žmogus“, – šypsojosi Ilja.

Pirmas laiptelis į kino pasaulį

Vaikinas prisipažino, kad filmuotis tekdavo visą dieną, mat dekoracijų keitimas, pasiruošimas scenoms ir kiti techniniai dalykai užimdavo nemažai laiko.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Ilja Aksionovas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Ilja Aksionovas

„Aišku, visą dieną praleisti filmavimo aikštelėje ne visada būna lengva – kol vienos scenos vyksta, reikia tiesiog laukti, buvau net užsnūdęs (juokiasi). Visa tai man yra nauja, todėl neslėpsiu, kad buvo ir baimės. Ką aš supratau – kad nereikia persistengti ir pervaidinti, nes kai nori viską padaryti labai gerai, tai gali ir perspausti“, – pirmosios patirties atradimais dalijosi Ilja.

Atlikėjas neslepia tikintis, kad debiutas kine bus pirmasis jo laiptelis į kino pasaulį, mat, anot jo, aktorystė ir dainavimas – vienas kitą papildantys reiškiniai.

„Labai patiko ši patirtis, nes ji įdomi ir naudinga. Teko anksčiau vienąkart būti aktorystės pamokoje ir jau tada man patiko, nes dainininkui scenoje neužtenka tik dainuoti – reikia ir šiek tiek vaidybos. Juk ir aktoriai mokosi dainavimo. Scena apjungia visus šiuos dalykus, todėl labai tikiuosi, kad čia pirmas, bet tikrai ne paskutinis kartas“, – šypsojosi aktoriaus duonos paragavęs Ilja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką