Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 4d. 16:19

Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius trims mėnesiams persikėlė į Namibiją: „Tai planavome 3 metus“

Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams
Asmeninio albumo nuotr. / Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams

Mitybos ir sporto specialistai Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius jau trejus metus vystė mintį, kaip ilgą žiemos laikotarpį Lietuvoje iškeisti į kaitrią Afrikos saulę. Šiais metais šią svajonę išpildyti pagaliau pavyko – pora trims mėnesiams išvyko pas Ilkos šeimą į Namibiją.

Ir tik nepagalvokit, kad Ilkai nepatinka lietuviškoji žiema ir Andrių ji prievarta išsitempia į Afrikos pietus. Anaiptol, šios idėjos iniciatorius buvo būtent jis.

„Tai buvo sena mūsų svajonė. Kai praėjusį kartą grįžome iš Afrikos, o Vilniuje buvo šalta, tamsu, Andrių apėmė net depresija, – juokėsi ji. – Tada jis ir pasakė, kad reikia sugalvoti, kaip šiltuose kraštuose galėtumėme praleisti daugiau laiko.“

Ilka sako itin besidžiaugianti, kad sutuoktinis taip įsimylėjo jos gimtąją šalį ir puikiai sutaria su jos šeima. Moteris šypsosi – gal atrodo ir keista, bet Andrius į Afriką veržiasi net labiau nei ji. „Aš Lietuvoje gyvenu 10 metų, man šaltas oras, sniegas patinka. Tačiau čia žiema trunka kiek per ilgai“, – 15min tikino moteris.

Mildos Rukaitės nuotr./Ilka Adams
Mildos Rukaitės nuotr./Ilka Adams

Paskutinį sykį pora Namibijoje viešėjo kovo mėnesį – tąkart jiedu vyko kartu su Andriaus tėvais parodyti jiems Ilkos gimtinės. „Būtent tada supratome, kad visgi norisi išvažiuoti ilgesniam laikui. Šiemet bus pirmasis bandymas – išvykstame trims mėnesiams“, – šypsosi Ilka.

Tiesa, tuomet jie važiavo, kai Afrikoje buvo žiema, dieną termometro stulpeliai siekė 25 laipsnius, o naktį atšaldavo net iki -5, o dabar ten bus labai karšta – 33 laipsniai šilumos.

„Manau, kad man bus dar sunkiau adaptuotis prie tokio oro nei Andriui. Jis moka prisitaikyti prie bet ko, o man prie tokio karščio bus sunkiau“, – prisipažino ji.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams
Asmeninio albumo nuotr./Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams

Pora žada apsistoti pas Ilkos tėvus. Čia jie sutiks ir šventes – Andriui tai bus pirmosios Kalėdos Afrikoje, kai sugūžės dar ir visa mylimosios giminė iš Pietų Afrikos Respublikos.

O atšventusi Kūčias ir Kalėdas, šeimyna patrauks į kitą miestą, kur išsinuomojo didelį namą ant jūros kranto. „Ten būsime apie dvi savaites, ten sutiksime ir Naujuosius metus, eisime į vieno mano pusbrolio afrikietiškas vestuves, – pasakojo ji. – Bus labai įdomu šventes minėti prie jūros, saulėje, vasaroje, kai Lietuvoje bus sniegas, visi šiltai apsirengę...“

Visus tris mėnesius jiedu, žinoma, nežada leisti tik degindamiesi saulėje ir ilsėdamiesi – darbai Lietuvoje nelauks.

„Per visus šiuos metus, kai ruošėmės kelionei, išvystėme savo tinklalapius taip, kad daugelį darbų galėtumėme atlikti tik su kompiuteriu. Taip pat Andrius ką tik išleido naują knygą „Tobulas maistas“, o aš savąją išleisiu per Knygų mugę, vasario mėnesį – tai bus „Tobulas moters kūnas“, kurios skyrių apie mitybą dar rašysiu Namibijoje. Be to, planuojam nufilmuoti ir daug vaizdo įrašų, kuriais dalinsimės su savo sekėjais socialiniuose tinkluose“, – savo planus dėstė ji.

Sporto ir mitybos specialistė dar svajoja ir kuo daugiau apžiūrėti šalies. Pasak jos, Namibija – labai didelė, čia gausu vietų, kur jie dar nėra lankęsi.

„Dienomis eisime į sporto salę, grįžę namo padirbėsime, kol praeis kaitra. O tada važiuosime prie baseino, netoli yra sostinė, kur yra daug gyvūnų parkų, restoranų... Kelias dienas per savaitę būtinai keliausime“, – 15min vardino ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką