Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inara Akin. Ranka pasiekiamame Holivude...

Inara Akin
Nuotrauka iš asmeninio albumo / Inara Akin
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Pamenate filmo vertą istoriją apie lietuvaitę Inarą, grožio konkurse „Misis pasaulis“ kritusią į akį komisijos nariui amerikiečiui kino scenaristui Danieliui? Kelios valandos pokalbio ir aiškus sprendimas, kad jiedu nori būti kartu, vestuvės vos po kelių pažinties mėnesių daug kam iš tiesų atrodė tarsi kadrai iš romantinio filmo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Los Andžele, Holivudo papėdėje, šiuo metu gyvenanti Inara Akin (35) ir šiandien nesigaili nė dėl vieno savo sprendimo. Tikina su dvidešimt trejais metais vyresniu Danieliu (58) esanti tokia pat laiminga kaip pirmą pažinties dieną, gana sėkmingai dirbanti Holivudo kino pramonėje ir toliau skinanti laurus grožio konkursuose.

Prieš dvejus metus grožio konkurse „Misis pasaulis“ susitikusios amerikiečio rašytojo, kino scenaristo Danielio ir lietuvės Inaros akys pasakė daugiau nei visi pasaulio žodžiai. Nors tuo metu moteris buvo ištekėjusi už šiauliečio, o Danielis Amerikoje turėjo ilgametę draugę, jausmai buvo tokie stiprūs, kad abu ryžosi radikalioms gyvenimo permainoms.
Po vestuvių pas Los Andžele gyvenantį rašytoją lietuvė persikėlė su savo vaikais – dvyniais Jonu ir Greta. „Danielis – tobuliausias vyras ir patėvis pasaulyje, – komplimentų vyrui negaili Inara. – Kartais atrodo, kad jis net per geras. Mes labai laimingi.“

Kaip sekėsi įsikurti Los Andžele?

Danielis prie pat Holivudo gyveno jau daugiau kaip dešimt metų. Turėti namus kalnuose ir kasdien matyti neįtikėtiną gamtos grožį – fantastiška. Be to, čia nuolat saulėta, šilta – amžina vasara. O žymųjį užrašą „Holivudas“ galime kone ranka pasiekti.
Tai – prestižinis rajonas, kur namus turi aktoriai, žvaigždės, kino režisieriai, prodiuseriai. Gyvename netoli Madonnos, kasdien pro jos namą einame pasivaikščioti. Su kai kuriais kaimynais esame pažįstami, bičiuliaujamės, nes su Danieliu irgi sukamės kino pramonėje. Susitikę pasisveikiname, bet artimų draugų tarp garsenybių neturime. Pas Madonną į svečius dar nevaikštome (juokiasi). Įdomiausia, kad kai kurių (net ir labai didelių kino žvaigždžių) namai – gana paprasti. Ir jos pačios kasdienybėje rengiasi paprastai, atrodo kaip eiliniai žmonės. Net nepažintum.

Man taip pat teko dirbti ne tik ilgas valandas, net ir naktimis... Kol įgijau daugiau praktikos ir ėmiau gauti geriau mokamų darbų, praėjo nemažai laiko. Bet aš vis tiek kol kas daugiau išleidžiu, nei uždirbu, nes labai brangiai kainuoja medžiagos.

Prieš vestuves svajojote apie vaikus, bet išvažiavote į Holivudą ir, panašu, „įkritote“ į darbus...

Labai norėtume vaikelio ir laukiame šito stebuklo. Bet kol kas abudu galime daug laiko skirti savo darbams. Danielis kuria scenarijus realybės šou, dar gavo darbo televizijoje ir užsakymą parašyti scenarijų apie moteris, gyvenančias Pakistane. Aš panirusi į savo veiklą: dirbu kino industrijoje ir mados pasaulyje, kuriu makiažus siaubo, veiksmo ir fantastinių filmų aktoriams.

Kaip jus sutiko Amerika? Juk ten tokia konkurencija, ypač kino pasaulyje!

Konkurencija – be galo didelė! Kai važiavau į Ameriką, įsivaizdavau, kad baigsiu mokslus ir be vargo gausiu darbo bet kuriame siaubo filme. Dar besimokydama specialioje makiažo akademijoje iš kolegų ir dėstytojų kalbų supratau, kokia didelė konkurencija manęs laukia. Čia neužtenka būti tik geru specialistu. Turi būti supersupertalentingas. Pirmuosius projektus man padėjo susirasti mokyklos direktorė. Tai buvo praktika ir bandymas parodyti, ką sugebu. Vėliau neprašiau nei vyro, nei jo draugų pagalbos, pati susiradau darbo. Tai nėra dideli projektai, bet mane jie tenkina, nes pačiai dar reikia įgyti praktikos, daug išmokti.
Neretai pradedantys modeliai, makiažo specialistai, fotografai po keturiolika šešiolika valandų apskritai dirba už dyką. Kad tik įgytų daugiau patirties, išsikovotų vardą, būtų pastebėti. O uždirbti gali, tik jeigu dirbi iš tikrųjų dideliuose filmuose, projektuose.
Man taip pat teko dirbti ne tik ilgas valandas, net ir naktimis... Kol įgijau daugiau praktikos ir ėmiau gauti geriau mokamų darbų, praėjo nemažai laiko. Bet aš vis tiek kol kas daugiau išleidžiu, nei uždirbu, nes labai brangiai kainuoja medžiagos. Vis dėlto stengiuosi, kabinuosi.

O namų šeimininkės vaidmuo – ne jums?

Aišku, tokia galimybė yra. Seniau to nežinojau, bet atvažiavusi čia supratau, kad amerikiečiai vyrai labai valdingi. Jiems nepatinka, jeigu jų moteris daug laiko skiria darbui. Amerikiečiai pirmenybę teikia tam, kad žmonos būtų namų šeimininkės, tinkamai prižiūrėtų vaikus.
Bet aš esu karjeros žmogus, man patinka mano darbas, susitikimai, bendravimas ir nesiruošiu to mesti. Danielis irgi neprieštarauja. Jis mane tik šiek tiek pristabdo, kad ilgai neužtrukčiau darbe. Svarbiausia man yra šeima, o darbas – antras. Savaitgalius, šventines dienas leidžiu su artimaisiais.

Girdėjau, kad pati išbandėte aktorės duoną?

Vaidinau ispanų filme „Vyras su kauke“, kur buvau nuo kalnų žmogžudžio bėganti moteris. Aišku, mane pagavo ir nužudė (juokiasi)... Vaidmuo buvo epizodinis, man net nereikėjo kalbėti, bet filmuotis teko šešias valandas ir buvo beprotiškai sunku. Čia visi tik ir kalba apie kiną, kaip svajoja filmuotis, vaidinti... O manęs aktoriaus darbas visai nesudomino.
Kur kas smagiau buvo prisiminti modelio veiklą. Kai gavau tokį pasiūlymą, buvo įdomu išbandyti, ką reiškia būti modeliu Holivude. Kaip man – trisdešimt penkerių metų, du vaikus turinčiai moteriai – pavyks vėl vaikščioti podiumu ir demonstruoti garsios dizainerės drabužius. Patiko, bet tikrai nežadu nuolat dirbti modeliu.

Nepatikėsiu, kad pamiršote grožio konkursus ir ištekėjusi už Danielio juose nebedalyvaujate...

Ką tik grįžau iš „Mrs. US Globe 2010“ konkurso, kuris vyko Palm Springso kalnuose po atviru dangumi. Laimėjau Antrosios vicemisis ir Geriausios metų mamos titulus. Apie tokius pasiekimus galėjau tik pasvajoti.
Draugai neretai manęs klausia, ar nebijau dalyvauti grožio konkursuose. „Gyvenimas – per trumpas ko nors bijoti“, – atsakau. Ir šįkart visai nebijojau būti vertinama komisijos, kurią sudarė plastinės chirurgijos specialistai, dantistai, stilistai ir garsios veido priežiūros kosmetikos kompanijos „Bliss“ nariai. Apskritai grožio konkursai mane įkvepia ir pastiprina, padeda gyventi ir išlikti žaviai. Be to, smagu varžytis su jaunomis merginomis, kurios dar neturi vaikų, ir įrodyti, kad mamos taip pat gali atrodyti nepriekaištingai. Pavyzdžiui, šįkart „Mrs. Globe 2010“ nugalėtoja tapo Misis Gruzija Kelly Pittman. Graži, jauna trijų vaikų mama tikrai buvo verta šito titulo.
 

„Žmonės“
Komentarai
Temos Holivudas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką