Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Indrė Burlinskaitė apie konfliktą su policininku Šiauliuose: „Jis mane tampė, rėkė ir keikėsi“

Indrė Burlinskaitė
Augustino Ramelio nuotr. / Indrė Burlinskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio popietę portalo Žmonės.lt redakciją pasiekė skaitytojos laiškas apie grupės „Kitokios“ narę Indrę Burlinskaitę, kuri neva Šiauliuose po koncerto naktiniame klube „Kapitol“ atsidūrė policijos komisariate.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Anot skaitytojos, prie įėjimo į klubą įvyko muštynės tarp lankytojų. „Prilėkė  keletas policijos ekipažų ir tuo pat metu I.Burlinskaitė vos ne bėgte išlėkė iš klubo link bulvaro. Paskui ją išbėgo jos vaikinas. Bulvare I.Burlinskaitę pavijo pareigūnas, iššokęs iš dar kitos policijos mašinos, čiupo ją“, – rašė skaitytoja. „Ji atsisukusi pradėjo priešintis ir trenkė pareigūnui. Šis ją stvėrė už rankos laužti. Lyg ir prispaudė prie žemės. Kiek mačiau, pribėgęs jos vaikinas nuplėšė pareigūno ranką, kad nelaužtų Indrei rankos“, – toliau tęsė skaitytoja. Pasak jos, įvyko konfliktas tarp Indrės ir pareigūno, kurio pasėkoje atlikėja buvo suimta ir išvežta į areštinę.

Susisiekus su Indre, ji pasakojo, kad penktadienio vakarą ji kartu su Greta Lebedeva koncertavo naktiniame klube Šiauliuose. Į koncertą merginos atvyko skirtingais automobiliais. Po koncerto Greta išvažiavo namo, o I.Burlinskaitė kartu su mylimuoju Dariumi Petrikausku dar pasiliko klube.

„Planavome išeidinėti ir mes su Dariumi šiek tiek apsipykome. Aš išėjau į automobilį ir policijos pareigūnas čiupo mane iš nugaros. Atsisukusi maniau, kad čia Darius, bet žiūriu, kad tai pareigūnas. Jis mane stipriai griebė, pradėjo tampyti, rėkti, vartoti necenzūrinius žodžius. Liepė man grįžti į įvykio vietą. Aš nesupratau, kas vyksta. Atėjo Darius ir papasakojo, kad ten prie klubo įvyko muštynės“, – portalui Žmonės.lt pasakojo grupės „Kitokios“ narė.

Visi sugrįžo prie klubo ir Indrė paaiškino pareigūnams, kad ji tik koncertavo, o dabar ketino važiuoti namo. „Policijos pareigūnas pareiškė, kad viskas čia tvarkoje tuomet, kad galime eiti. Aš pasakiau, kad ne, negalima taip. Pasakiau, kad su manimi labai negražiai elgėtės ir surašiau pareiškimą dėl to pareigūno elgesio“, – pasakojo Indrė.

I.Burlinskaitė paprašė ją nuvežti į komisariatą, kad galėtų parašyti  pareiškimą dėl netinkamo pareigūno elgesio, kuris ją išgąsdino.

„Pareigūnas labai negražiai elgėsi. Aš labai įsižeidžiau kaip moteris, nes buvau niekuo dėta ir kalta, kad mane tampytų ir ant manęs rėktų. O paskui jau kaip niekur nieko, „gali eiti...“ Nesinori padaryti problemų tam policininkui, bet jis šiek tiek persistengė. Iš kitos pusės džiugu, kad policija reaguoja į tokius dalykus, kad vykstant konfliktams, jie atvažiuoja, aiškinasi, tiria“, – sakė Indrė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką