Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 21:16

Indrė Burlinskaitė į gerumo akciją atėjo su draugu karatistu Dariumi Petrikausku ir jo auklėtinėmis

Indrė Burlinskaitė su draugu Dariumi Petrikausku
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Gerumo akcijos akimirka

Kalėdos – ne tik dovanų, bet ir gerumo šventė. Tai metų laikas, kuomet žmonės rūpinasi ne tik savimi, bet ir likimo mėtytais bei vėtytais, o ypač vaikais. Štai į antrus metu iš eilės vykstančią gerumo akciją „Angelų žvaigždės“, nešini dovanėlėmis susirinko ir saujelė Lietuvos įžymybių. Tarp jų asirodė ir dainininkė Indrė Burlinskaitė su draugu, buvusiu Baltijos šalių kiokušin karatė čempionu Dariumi Petrikausku. Pora ne tik atnešė dovanėlių vaikų globos namuose gyvenantiems vaikams, bet ir atsivedė dvi karatistes.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, kodėl žmonės gerumu spinduliuoja tik per šventes, Indrė nė kiek nesutriko. Ji patikino, kad nors oras šiais metais užklupo ir itin atšiaurus, reikia džiaugtis, kad žmonių širdyse rusena šiluma.

„Kūčios ir Kalėdos – tokios šventės, kuomet norisi būti gerais. Manau, kad geriau jau rodyti savo gerumą per Kalėdas, nei išvis niekada jo nerodyti. Man asmeniškai labai smagu, kad šiuo laikotarpiu atsiranda žmonių, kurie  yra linkę paremti tokias gražias akcijas ir randa laiko. Ypač, kuomet keliai tokie sudėtingi ir net nesinori nosies kišti iš namų“, – pasakojo Indrė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gerumo akcijos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gerumo akcijos akimirka

Indrė ir Darius mažiesiems  Valkininkų vaikų globos namų „Spengla“ gyventojams atnešė net kelias dėžes šokolado. Mat per šventes gyvenimas turi būti bent šiek tiek saldesnis, sakė dainininkė.

„Šokoladus dovanoti sugalvojau ne aš, o Darius. Šios dovanėlės yra nuo „Energijos smūgio“. Mes, matyt, pagalvojome, kad vaikai, vis tik yra smaližiai ir šokoladas jiems puikiai tiks. O mergaitės – Akvilė ir Gabija – savo ruožtu, atnešė pačių paruoštas, širdžiai mielas dovanėles“, – teigė ji.

Moteris patikino, kad atsivesdami mažąsias karatistes jie siekė tik vieno tikslo – mokyti vaikus gerumo. Juk patarlė „Lenk medį kol jaunas“ ne šiaip sau sugalvota.

„Jos lanko karatė „Energijos smūgyje“, o tėveliai merginas atvežė net iš Trakų. Mes norėjome pasiimti ir daugiau vaikų, tačiau pavyko tik dvi mergaites atsivežti. Pagalvojome, kad  vaikus reikia nuo mažens mokyti gerumo ir rūpesčio kitais. Taip užauginsime  geresnius ir atsakingesnius vaikus“, – savo užmojais dalinos dainininkė.

Akcija „Angelų žvaigždės 2013“ vyksta jau antrus metus iš eilės. O šį ketvirtadienį „Port Pipi“ vyninėje pasirodė ir dovanėles vaikams nešė Linas Karalius su Gintare Gurevičiūte, Evelina Jocytė, Ernesta Elzbergaitė su mama Danute Elzbergiene ir Aras Vėberis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gerumo akcijos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gerumo akcijos akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką