Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 24d. 13:07

„Pirmojo pasimatymo“ vedėja Indrė Stonkuvienė: „Kartą iš studijos teko išvaryti laidos dalyvį“

Indrė ir Mantas Stonkai bei Aušra Štukytė
BTV nuotr. / „Pirmojo pasimatymo“ vadėjai Indrė ir Mantas Stonkai bei Aušra Štukytė

Televizijos pasaulis įdomus tuo, kad niekada negali žinoti, kaip per filmavimą pakryps įvykiai. Tuo neseniai įsitikino ir BTV laidos „Pirmas pasimatymas“ vedėjai Indrė (25), Aušra (33) ir Mantas (24). Paaiškėjo, kad už kadro būna ne tik linksmų, juokingų, bet ir nemalonių situacijų. Apie tai paprašėme papasakoti laidos vedėjos Indrės Stonkuvienės.

Indre, šiuo metu Lietuvoje yra keli pasimatymų šou. Sakyk, kuo jūsiškis pranašesnis už konkurentų?

Laidą „Pirmasis pasimatymas“ žiūrovams neturėtų būti nuobodu žiūrėti, mat šou labai dinamiškas ir greitas. Dalyviai būsimą antrąją pusę privalo sužavėti vos per minutę. Jie tiesiog neriasi iš kailio norėdami įtikti ir laimėti prizą.

Kaip manai, ar iš tiesų meilė gali įsiplieksti vos per minutę – iš pirmo žvilgsnio?

Žinoma. Jei pamatai žmogų ir jis sužavi ne tik savo išvaizda, bet ir talentu, originalumu, tuomet, tikėtina, gali gimti jausmai. Kiekvienas žmogus yra susikūręs tobulos antrosios pusės paveikslą ir greitai gali atskirti, ar tai TAS arba TA vieninteliai. Galima apsispręsti akimirksniu, ar nori su tuo žmogumi žengti kartu per gyvenimą, ar ne.

Kaip toliau klostosi jūsų laidos dalyvių likimai?

Įvairiai. Jau įsitikinome, kad po laidos kai kurie dalyviai labai džiaugiasi atradę vienas kitą. Kelias poras teko matyti vaikštančias susikibusias už rankučių. Mums, laidos vedėjams, tai labai paglosto širdį.

Laidą vedate trise. Ar sunku neužgožti vienas kito?

Mums lengva dirbti, nes kiekvienas žinome savo konkrečias pozicijas. Aušra vaidina personą, skeptiškai žvelgiančią į santuoką, meilę ir mūsų dalyvius, o mes su Mantu stengiamės padėti laidos dalyviams rasti tobulą antrąją pusę. Vieni kitų tikrai neužgožiame ir nelipame per galvas (šypteli).

Nufilmavote jau ne vieną laidą. Kokių kuriozų pasitaikė filmuojantis?

Buvo visko. Dažniausiai mūsų laidos filmavimai būna be galo smagūs, bet kartą iš studijos teko išvaryti dalyvį. Laidoje filmavosi kostiumuotas ir iš pažiūros labai džentelmeniškas vyras. Deja, vėliau paaiškėjo, kad jis yra baisus keikūnas, apatiškas ir nemielas žmogus. Taip jau nutiko, kad teko jį išprašyti lauk.

Su sutuoktiniu Mantu kartu ir gyvenate, ir dirbate. Ar namuose kalbate apie darbą?

Pakalbame, padiskutuojame, tačiau tai netrunka ilgai, nes pagrindinius niuansus aptariame darbe. Lovoje stengiamės nekalbėti apie pirmuosius dalyvių pasimatymus (šypsosi).

Tu ir Mantas jau ne vienerius metus visur būnate kartu. Ar nepavargstate vienas nuo kito matydamiesi kone visą parą?

Vienas nuo kito tikrai dar nevemiame. Nors teko girdėti, kad kartais merginoms tai būna ne pro šalį – padeda išsaugoti figūrą (juokiasi). Jei rimtai, mes nebūname nuolat kartu. Be gyvenimo ir darbo drauge dar turime ir kitos veiklos. Spėjame pasiilgti vienas kito. Todėl susitikę džiaugiamės kiekviena kartu praleista akimirka.

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką