Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 16d. 17:42

Indrė ir Mantas Stonkai pasidarė beveik identiškas tatuiruotes: „Senatvėje atrodysime kietai“

Indrė ir Mantas Stonkai
Vido Černiausko nuotr. / Indrė ir Mantas Stonkai

Indrė ir Mantas Stonkai antradienį lankėsi tatuiruočių salone: savo rankas jiedu papuošė naujomis, beveik identiškomis ir abiems itin reikšmingomis tatuiruotėmis.

Tatuiruočių salone šeima praleido antradienio pavakarę. Čia Mantas ir Indrė pasipuošė naujais piešiniais – išsitatuiravo abiems reikšmingas datas.

„Vieni tatuiruotėse ieško prasmės, kitiems tai – tiesiog gražūs piešiniai, gyvenimo etapai. Man viskas susidėjo į vieną. Tatuiruotes pasidarėme kartu su vyru. Įamžinome svarbiausius žmones ir laiką gyvenime – išsitatuiravome datas. Aš išsitatuiravau mūsų su Mantu vestuvių datą – 2011-10-01, ir vaikų gimimo datas. O Mantas – vaikų ir mano gimimo datas“, – Žmonės.lt pasakojo I.Stonkuvienė.

Žinoma moteris juokavo, kad išsitatuiravusi tas datas suderino du dalykus: ne tik pasipuošė širdžiai brangiu piešiniu, bet ir priėmė praktišką sprendimą: „Kai būsiu sena, visos draugės bus be atminties, o aš galėsiu tik pasižiūrėt į tatuiruotę ir žinosiu, kada mano vaikų gimtadieniai, kada vedybų metinės. Aš – praktiška moteris.“

Indrė Stonkuvienė
Indrė Stonkuvienė

Bendraudama su Žmonės.lt I.Stonkuvienė pasakojo, kad ir pati, ir M.Stonkus taip pasipuošti norėjo jau senokai.

„Tai nebuvo spontaniškas sprendimas. Ilgai galvojome, laukėme šio momento. Esu jau 30 metų nugyvenusi moteriškė, mano požiūris į gyvenimą – jį mylėti, mėgautis, gyventi dabartimi. Negalvojame, kaip baisu, kaipgi tai atrodys senatvėje. Senatvėje visi atrodys gan prastai, o mes atrodysime kietai – būsim senukai su tatuiruotėm“, – juokėsi I.Stonkuvienė.

Kodėl tatuiruotėmis pasipuošė rankas? „Galvojau, kur ją darytis. Norėjosi, kad pačiai neatsibostų matyti, kad būtų galima pridengti, paslėpti. Ir, aišku, tikrai ne ant pilvo, kur reikėtų paieškoti, pakasti giliau, atrasti“, – šypsojosi.

Asmeninio archyvo nuotr./Manto Stonkaus tatuiruotė
Asmeninio archyvo nuotr./Manto Stonkaus tatuiruotė

Mantui Stonkui ši tatuiruotė – pirmoji, tuo tarpu Indrė turi dar vieną: būdama 18-os ant menties išsitatuiravo drugelį.

„Drugelis simbolizuoja brandą, kai esi jau pilnametis, kai pats priimi sprendimus, esi atsakingas už save. Kai važiavome konsultuotis dėl tatuiruočių, su mumis keliavo ir dukra Cecilija. Ji sakė, kad irgi nori tatuiruotės, – ponio. Tada atsakiau, kad štai dėl to tatuiruotes ir reikia darytis tada, kai jau esi pilnametė...“ – juokėsi I.Stonkuvienė.

Vos pasidariusi antrąją tatuiruotę ji jau svarsto ir apie dar vieną: „Kaip suprantu, antroji tatuiruotė man nebus paskutinė. Jau susiplanavau dar vieną! Nors ta „tatuiruočių liga“ nesusirgau – juk pirmąją pasidariau būdama 18-os, o dabar, kai pribrendau antrai, praėję jau 12 metų.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mantas ir Indrė Stonkai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mantas ir Indrė Stonkai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką