Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 13d. 00:12

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė sukvietė tūkstančius šeimų: paminėjo ypatingą progą

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele ir Nerijus Juška
Darius Kučys Photography nuotr. / Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele ir Nerijus Juška

Sekmadienį laidos „Mamyčių klubas” vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė sukvietė šeimas į nemokamą renginį Vilniaus rotušėje. Aikštėje lankytojų laukė pripučiami atrakcionai, įspūdingo dydžio dinozaurai, o viduje – per šimtas pramogų.

„Norime įspūdingai pažymėti laidos dešimtmetį, o kas smagiausia per gimtadienį, jei ne įteikti dovanas kitiems. Mes dovanojame prasmingą laiką kartu ir kvietėme šeimas pramogauti, išdykauti, dalyvauti edukacijose, konkursuose, klausytis seminarų”, – pirmą kartą tokia didžiule švente džiaugėsi dviejų vaikų mama.

Tūkstančiai šeimų su vaikais linksminosi kartu su įvairiausiais personažais, stebėjo mokslininkų šou, rungėsi šeimoms ir vaikams skirtuose konkursuose, klausėsi Astos Pilypaitės vaikų dainavimo studijos mažųjų dainininkių, stebėjo Nerijaus Juškos baleto mokyklos auklėtinių pasirodymą, gatvės šokių studijos „AK dance” šou, įspūdingus gimnastikos studijos „Šokliukas” triukus ir dar daugybę kitų pramogų.

Darius Kučys Photography nuotr./Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele
Darius Kučys Photography nuotr./Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele

Mamos su pačiais mažiausiais buvo laukiamos „Aptaclub Baby Lounge”, kur turėjo galimybę pamaitinti, pervystyti kūdikius, pasikalbėti su specialistais. Ieškantys naujų žinių apie vaikų ugdymą, priežiūrą kaupė žinias seminarų salėje. Milžiniško klausytojų dėmesio sulaukė sveikatingumo specialistas, sporto treneris Ignas Bakėjus, kuris dalinosi asmeniniais patarimais, kaip sudominti šeimą aktyvesniu gyvenimo būdu.

Darius Kučys Photography nuotr./„Mamyčių klubo“ dešimtmečio šventė
Darius Kučys Photography nuotr./„Mamyčių klubo“ dešimtmečio šventė

„Man smagiausia, kad renginys tinkamas ir su leliukais, ir su pradinukais. Labai trūksta tokių pramogų”, – teigė šventėje besilankanti Rita.

Renginys sudomino ir žinomas mamas influenceres – šventėje dalyvavo Laura Mazalienė, Sotera Šveikauskaitė ir kitos.

„Pati geriausia dovana – padėkos ir šypsenos, kurių sulaukiau tūkstančių, todėl tikiuosi, kad ši šventė taps gražia pavasarine tradicija Tarptautinės šeimos dienos ir „Mamyčių klubo” gimtadienio proga”, – šypsojosi I.Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką