Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 6d. 15:26

Indrė Makaraitytė po 7 metų darbo atsisveikino su TV3

Indrė Makaraitytė
TV3 nuotr. / Indrė Makaraitytė

Septynerius metus TV3 žinių tarnyboje dirbusi ir „Savaitės komentarus“ vedusi žurnalistė Indrė Makaraitytė atsisveikina su šia televizija.

„Esu labai dėkinga už galimybę dirbti žiniose. Daug ko išmokau. Tačiau kartais to neužtenka ir sužaidžia kiti dalykai. Išeinu, galima sakyti, labiau dėl asmeninių priežasčių“, – Žmonės.lt sakė I.Makaraitytė.

Pasak jos, sakyti, kad ji „išėjo į niekur“, būtų netikslu. Pasiūlymų I.Makaraitytė jau spėjo sulaukti, ir, kaip pati sako, ne vieno, tačiau dabar ji trumpam stabtelėjo – dar pagalvos, ką veikti toliau.

Daug ko išmokau. Tačiau kartais to neužtenka ir sužaidžia kiti dalykai. Išeinu, galima sakyti, labiau dėl asmeninių priežasčių.

„Dar viskas šviežia, bet galiu patikinti, kad sulaukiu vis įdomesnių skambučių. Laukia susitikimų savaitę, o ką veiksiu – aš dar pagalvosiu“, – sakė Indrė, auginanti du mažus vaikus.

I.Makaraitytė džiaugiasi, kad pastarosiomis dienomis gali daugiau dėmesio skirti savo kitai veiklai ir pomėgiui – mėgstamai juvelyrikai.

„Galėsiu truputį užsidaryti studijoje ir pamedituoti. Tačiau ar tai taps mano pagrindinė veikla? Tikrai ne. Nesu tokia didelė vienišė, man reikia žmonių, – juokėsi žurnalistė. – Dabar manęs laukia tiesiog kiek kitokios savaitės. Bet ar atostogos? Turbūt ne. Nėra laiko atostogoms, todėl netrukus imsiuos naujos veiklos.“

TV3 ir asmeninio albumo nuotr./Indrės Makaraitytės kurti papuošalai
Indrės Makaraitytės kurti papuošalai

Apie karjeros pokyčius Indrė pranešė ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Pavasaris yra gerai. Nes pagaliau šilta. O šitas pavasaris man atnešė rimtų pokyčių. TV3 Žinias būtinai žiūrėkite, bet manęs ten niekaip nebepamatysite, net jei bandytumėte įlįsti į savo televizorių.

Labai, labai daug išmokau, labai daug visko išgyvenau, daug kalnų įveikiau ir dar nuo daugiau nusileidau. Sutikau daugybę naujų žmonių, o kai kurie mano buvę kolegos tiek patikrinti, kad drąsiai eičiau į apkasus. Ir išėjo tiksliai taip, kaip pataria visokie guru – darbus reikia keisti kas septyneri metai.

Smalsu be galo, kur mane galiausiai nugabens šitas pavasaris, nes minčių ir idėjų, kaip visada, pilna galva. Dabar tik kad užtektų išminties ir proto atsirinkti tai, kas geriausia“, – rašė Indrė feisbuke.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Svirnelytė ir Indrė Makaraitytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Svirnelytė ir Indrė Makaraitytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką