Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Indrės Stonkuvienės patarimai, kaip prisišaukti fortūną

„Džiaugiuosi, kad gyvenime galiu daryti tai, kas mane iš tiesų „veža“, - sako Indrė Stonkuvienė.
Andriaus Zieniaus nuotr. / „Džiaugiuosi, kad gyvenime galiu daryti tai, kas mane iš tiesų „veža“, - sako Indrė Stonkuvienė.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į klausimą, kada jautėsi pati laimingiausia ir buvo apdovanota plačiausia fortūnos šypsena, TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė nedvejodama atsako – dabar. Ir nuolatiniame bėgime ji atranda laiko tik sau – akimirkų, kai gali ramiai prisėsti su puodeliu kavos, saldainiu ir „pasikrovusi“ vėl skleisti optimizmą kitiems.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Man trisdešimt metų – esu dar jauna, bet jau atsakinga, dominuojanti, brandi, sukaupusi savos patirties moteris. Tad šiuo metu ir esu neabejotinai laimingiausia. Turiu nuostabią šeimą, įdomių veiklų, draugų“, – sako I. Stonkuvienė.

Pozityvumas – iš mažų detalių

Indrė pripažįsta, jog pavargsta ir ji, tačiau save vadina nenuginčijama optimiste.

„Bėgant, skubant reikia mokėti sustoti, skirti laiko sau, susikurti, kad ir nedidelę šventę. Pavyzdžiui, aš mėgstu prisėsti su kavos puodeliu ir saldainiu. Iš tokių mažų detalių pasikraunu pozityvumo. Esu smaližė, o kai turiu laisvo laiko, užmigdžiusi vaikus, mėgstu sukrimsti saldainį, pasimėgauti geru skoniu. Nuotaika iškart pagerėja. Fortūnos apdovanota mama, žmona, moteris – ta, kuri kasdien stengiasi ir mažuose dalykuose įžvelgti pozityvą, o vietoj liūdesio ir susiraukimo renkasi šypseną“, – pasakoja dviejų vaikų mama.

Asmeninio archyvo nuotr./ „Didžiausia šventė mūsų šeimai tada, kai visi keturi susirenkame kartu“, - atvirauja I. Stonkuvienė.
Asmeninio archyvo nuotr./ „Didžiausia šventė mūsų šeimai tada, kai visi keturi susirenkame kartu“, - atvirauja I. Stonkuvienė.

Lovoje su skanėstais

Prisimindama į parduotuvių lentynas po ketverių metų pertraukos grįžusius saldainius „Fortūna“, I. Stonkuvienė teigia, kad jai tai pirmiausia – nostalgijos skonis iš vaikystės. „Fortūna“ jai siejasi su Kalėdomis, šventėmis, savaitgaliais, laiku, kurį ji leisdavo drauge su šeima.

Šiuo metu jos šeimai (TV laidų vedėja drauge su vyru Mantu Stonkumi augina du vaikus – ketverių dukrą Ceciliją ir dvejų sūnų Pranciškų) didžiausia šventė tada, kai visi keturi susirenka kartu. O tai dėl įtemptų abiejų tėvelių dienotvarkės – ne toks dažnas atvejis.

„Šį laiką mano vaikai vadina „pavakarokime“ – sugulame visi kartu, šnekamės, atsinešame į lovą skanėstų. Tai yra laikas, kai kartu plepame, leidžiame ir vaikams pasmaguriauti. Taip atrodo mūsų tikrai geras šeimyniškas vakaras“, – dar vieną savo optimizmo šaltinį atskleidžia I. Stonkuvienė.

Asmeninio archyvo nuotr./Prisimindama į parduotuvių lentynas po ketverių metų pertraukos grįžusius saldainius „Fortūna“, I. Stonkuvienė teigia, kad jai tai pirmiausia –  nostalgijos skonis iš vaikystės.
Asmeninio archyvo nuotr./Prisimindama į parduotuvių lentynas po ketverių metų pertraukos grįžusius saldainius „Fortūna“, I. Stonkuvienė teigia, kad jai tai pirmiausia – nostalgijos skonis iš vaikystės.

Rautis plaukų neverta

Ar fortūnos reikia laukti ir ramiai tikėtis, ar griebti savo sėkmę nagais?

„Būdama jaunesnė tikrai sakyčiau, tik nelauk, nesėdėk, o imk ir daryk, bandyk, mat tik pabandęs gali matyti, ar tai tau skirta, ar tu tai gali. Tačiau drauge reikia suprasti, kad jau tuomet, kai padarei viską, ką galėjai, reikia mokėti išlaukti, iškvėpti, atsisėdus leisti įvykiams tekėti sava eiga. Juk ne viskas priklauso nuo mūsų – ir nusirauti plaukų nėra prasmės“, – sako TV laidų vedėja.

Daug veiklų darančiai ir nesustojančiai I. Stonkuvienei svarbiausia yra užsiimti tuo, kas ją verčia jaustis laimingą: „Reikia daryti tai, kas tave iš tiesų „veža“. Tik tada gali tikėti tau nusišypsant fortūną.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką