Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 26d. 12:14

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas: „Nepabijojome nusifotografuoti laisviau ir seksualiau“

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas

Kai pramogų pasaulis dabar apsimestinai dorovingas, aktorė Ineta Stasiulytė (33) ir šokėjas Deividas Meškauskas (25) vasariškam „Žmonių“ viršeliui nepabijojo nusifotografuoti kitaip – laisviau ir seksualiau. Neliko nepastebėta ir labai pagražėjusi Inetos krūtinė, pastaruoju metu tapusi internetinių komentatorių taikiniu, esą to priežastis – plastinė chirurgija.

„Nieko tokio: aptarinėkite, apšnekinėkite... O aš pasilieku sau teisę neatsakinėti į šituos klausimus ir išsaugoti šiek tiek intrigos. Galų gale, koks skirtumas? Jeigu gražu, grožėkitės. Nepatinka – apkalbėkite, bet neklausinėkite, kas, iš kur ir kaip“, – sako Ineta.

Pora nesikrato ir žodžio „seksualu“. „Man tai – komplimentas“, – neslepia Deividas. „Ir aš nieko neigiamo tame žodyje nematau. Juk seksualu – tai, kas jaudina, kas yra patrauklu ir gražu. Jokio neigiamo atspalvio čia net negali būti“ – priduria Ineta.

Regis, abiejų gyvenimas visada bus kalbų ir svarstymų objektas. Tačiau prie apkalbų jau seniai įpratusi pora sako nekreipiantys į jas dėmesio. Tiesiog susikabinę eina kartu, žingsnis po žingsnio. „Mums su Deividu iš pirmo karto nepasisekė, bet dabar norisi sukurti ką nors gražaus ir tikro...“ – šypsosi aktorė.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką