Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 12d. 15:14

Ineta Stasiulytė ir Mantas Vaitiekūnas pažėrė patarimų tradicinėms šeimoms

Mantas Vaitiekunas ir Ineta Stasiulyte
„Domino“ teatro nuotr. / Mantas Vaitiekunas ir Ineta Stasiulyte

Prieš Valentino dieną Ineta Stasiulytė pataria visoms moterims, ką reikia daryti, norint išsikovoti neabejotiną autoritetą ir paskutinio žodžio teisę šeimoje. Tuo tarpu jos kolega Mantas Vaitiekūnas atkreipia vyrų dėmesį, kada moterų priespauda tampa pavojinga ir kada iš jos išsivaduoti jau būna per vėlu.

Vyrą ir žmoną naujame Kosto Smorigino režisuojamame spektaklyje „Vyras po padu“ vaidinantys Ineta Stasiulytė ir Mantas Vaitiekūnas įkūnija tokią šeimą, kurioje ir šeimos galva, ir šeimos kaklas neabejotinai yra moteris. O vyras... O vyras – tiesiog „savo vietoje“. 

Tokios šeimos tarpusavio santykių ypatumus aktoriai pašiepia video klipe, kuris moterims gali pasitarnauti kaip patarimų rinkinys, norint pakišti savo vyrą po padu, o vyrams – kaip testas pasitikrinti, ar nėra moterų priespaudos aukos.

VIDEO: Ineta Stasiulytė ir Mantas Vaitiekūnas apie vyrą po padu

Spektaklis „Vyras po padu“ statomas pagal teatro komedijos meistro Miro Gavrano pjesę. Šio kroatų dramaturgo ir rašytojo kūriniai išversti į 35 kalbas, o spektakliai pagal jo pjeses pastatyti daugiau negu 200 pasaulio teatrų. 

Šio dramaturgo kūryba jau pažįstama ir žiūrovams Lietuvoje: pagal tą pačią „Vyras po padu“ teatro pjesę, adaptavus ją kinui, Lietuvoje buvo pastatytas kino filmas „Kaip pavogti žmoną“. Tuo tarpu teatro scenoje pagal M.Gavrano pjesę pastatyta komedija „Mano žmonos vyras“ jau beveik 6 metus yra viena populiariausių komedijų Lietuvoje. Naujausios šio dramaturgo komedijos „Vyras po padu“ premjera profesionalaus komedijos teatro „Domino“ scenoje – jau kovo 10 dieną. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką