Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 18d. 14:12

Ineta Stasiulytė po gimdymo stebina puikia fizine forma: „Netapkime kūno priešais“

Ineta Stasiulytė
Asmeninio albumo ir Ragauskai Photography nuotr. / Ineta Stasiulytė

Vos pernai spalio mėnesį vaikelio susilaukusi aktorė Ineta Stasiulytė šiuo metu visiškai žydi tiek viduje, tiek išorėje – moteris visus nustebino atsikračiusi po gimdymo priaugtų kilogramų. Kaip teigia pati I.Stasiulytė, tokie pokyčiai įvyko savaime, natūraliai – tiesiog pakeitus požiūrį į save.

Jau kuris laikas socialinių tinklų vartotojus žavi Inetos Stasiulytės kūno pokyčiai. Dar 2018 spalio 11 d. susilaukusi vaikelio, moteris dabar, kaip ji pati teigia, yra geresnės fizinės formos, nei buvo prieš tai.

Paklausta, kaip tokių rezultatų pavyko pasiekti, aktorė tikino, kad, viena vertus, taip nutiko gal ir dėl mamiškų rūpesčių – dukrytę tenka visur nešioti, su ja tūpinėti. „Čia išeina savotiška sporto salė“, – juokauja moteris.

Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulyte
Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulyte

Kita vertus, Ineta tikrai tiki, kad daugelį fizinių pokyčių nulemia mąstysena. Kitaip tariant, jei su savimi draugauji, jei neskatini neapykantos savo kūnui, gera fizinė forma pati pas tave ateis.

„Su savimi nesipykstu. Natūraliai per daug savęs nespazmavau, kai buvau apie 23 kg priaugus“, – prisimena aktorė ir priduria, kad į sporto salę per tą laiką eiti neteko.

Pamilus kūną kilogramai ištirpo

Kaip pasakoja Ineta, yra du būdai, kaip galima vertinti savo kūną. „Galima keikti savo kūną, nes jis po gimdymo lieka toks padėvėtas, išnešiotas, galima keiktis žiūrint į save ir sakyti: „Fu, kokia karvė, kaip aš atrodau.“ Arba atvirkščiai – palaikyti save, mylėti, nes kas daugiau mus palaikys, jei ne mes patys save, savo kūną“, – tikina aktorė ir priduria, kad kūnas – mūsų namai, kuriuos reikia puoselėti.

Akvilės Razauskienės nuotr./Ineta Stasiulytė su dukra Frėja
Akvilės Razauskienės nuotr./Ineta Stasiulytė su dukra Frėja

Anot aktorės, taip kiekvieną dieną bežiūrėdami į veidrodį ir sakydami, kad gyvename šlykščiame name, tampame priešais sau. „Tada atsiranda „gelbėjimosi ratas“ ant pilvo. Taip yra, nes norime išsigelbėti iš tos padėties, kaip atrodome, kokios esame, o kūnas sako: palauk, pamilk mane tokį, koks dabar esu, ir tada pradėsiu būti toks, koks tu nori, kad būčiau“, – kalba Ineta.

Kaip ji pati teigia, tokiais pačiais keliais reikėjo nueiti ir jai, o viskas pasikeitė tik pradėjus sau sakyti komplimentus: „O, kokia graži, kokia išsiplėtusi.“

Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulyte
Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulyte

Nėra čia jokių mistikų, sako Ineta Stasiulytė, čia viskas dėl mūsų pačių. Anot aktorės, tiesiog savo minčių energiją mes paverčiame materija. „Jeigu mes norime būti lieknos, tai nuverskime visa tai į lieknumo pusę, – sako Ineta. – Matykime realų vaizdą, esu tokia, kokia esu.“

Iš tikrųjų, kaip mano Ineta, didysis svorio kritimas ir prasideda tada, kai su savimi susitari. „Jeigu aš pastoviai žiūrėdama į veidrodį galvosiu, kokia aš stora, tai aš transliuosi vienintelę informaciją – t. y. kokia aš esu stora. Tuomet iš kur visata gali pasirūpinti mano lieknumu, jeigu aš kiekvieną rytą transliuoju tai, kad aš stora, kokia aš karvė. Tai pirmyn. Nori būti karve? Prašau!“ – šmaikštauja moteris.

Konkrečiai savo atveju aktorė tikina iš anksto „užsiprogramavusi“ gražias kūno formas po nėštumo.

Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Ineta Stasiulytė

„Man labai padėjo sakyti, kad po nėštumo aš atrodysiu geriau nei prieš. Ir aš tvirtai tą žinojau“, – pasakoja pašnekovė. Taip pat moteris tikina telefone visada turėjusi nuotrauką iš senesnių laikų, kurioje Ineta sau graži.

„Kartkartėmis, kad įsikvėpčiau, pažiūrėdavau“, – pasakoja aktorė ir priduria, kad nepamilus savęs, vargu, ar tokie pokyčiai būtų įvykę.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką