Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 11d. 02:11

Ineta Žvagulienė: „Gal būtų galima tas moteris, kurios tik butelį nuo vyro sugeba atskirti, sterilizuoti“

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Aštuonių mėnesių dukrą auginanti atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, sukrėsta tragedijos Karašilio kaime, kur buvo rastas motinos nužudytas naujagimis, pratrūko. Ji išreiškė pritarimą idėjai asocialias moteris, kurioms nusispjauti į savo vaikus, sterilizuoti.

Lietuvą ketvirtadienį sukrėtė tragedija. Pakruojo rajone, į Karašilio kaimą atskubėję medikai ir pareigūnai rado ką tik pagimdytą mirusį kūdikį. Naujagimio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – galūnės nebuvo.

Šiaulių apylinkės teismas ketvirtadienį leido 2 mėnesiams suimti 25-erių Vaidą Mikalojūnaitę. Asocialiai gyvenanti jauna moteris įtariama nužudžiusi savo vaiką.

Įvykio sukrėsta atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, kuri pati augina dar metų neturinčią dukrą Barborą, socialiniame tinkle išsakė kategorišką nuomonę apie asocialias moteris.

„Gimtadienio proga (Inetai kovo 9-ąją suėjo 25-eri, red.) norėčiau paprašyti. Nežinau, ar Dievo, ar Lietuvos valdžios ar gimtadienio norų fėjos... Gal galima būtų visas tas moteris, kurios tik butelį nuo vyro sugeba atskirti, išgaudyti ir sterilizuoti?! Kaip gyvulius. Nes žmonėmis jų pavadinti neįmanoma! Priverstinai... Jeigu nuo alkoholizmo norima koduoti, tai, manau, čia ne ką mažesnė problema. Kas darosi paskutiniu metu... trūksta keiksmažodžių įvardinti TOMS! Tikiuosi noras bus išgirstas“, – rašė Ineta feisbuke.

Kokia jūsų nuomonė?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką