Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingą Bunkienę interneto komentaruose įžeidinėjusi kelionių agentūros bilietų pardavėja teisme sulaukė bausmės

Inga Bunkienė
Žmonės.lt nuotr. / Inga Bunkienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėja Danutė Mickevičienė paskelbė sprendimą byloje, kurioje viešbučio „Comfort Hotel LT“ pardavimų ir rinkodaros direktorė Inga Bunkienė, buvusi verslininko Danieliaus Bunkaus žmona, apkaltino interneto komentatorę Liną Šermukšnienę šmeižtu ir garbės bei orumo įžeidimu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

I.Bunkienė į teismą kreipėsi po to, kai po straipsniais, parašytais apie ją internete, paskaitė L.Šermukšnienės parašytus komentarus. Juos moteris laiko įžeidžiančiais ir žeminančiais, taip pat – šmeižiančiais.

Moterims susitaikyti nepavyko, mat, kaip portalui Žmonės.lt sakė I.Bunkienė, iš kaltinamosios nesulaukė jokios iniciatyvos bandant susitaikyti ar atsiprašyti.

I.Bunkienė į teismą kreipėsi dėl dviejų L.Šermukšnienės parašytų komentarų – vienas iš jų parašytas 2012-ųjų gruodį, kitas 2013-ųjų sausį. Į teismą I.Bunkienė komentatorę padavė remdamasi 154 ir 155 Baudžiamojo kodekso straipsniais.

Pripažinta kalta

Pirmadienio popietę išgirsti sprendimo atvyko ir I.Bunkienė, ir „West Ekspress“ kelionių agentūroje pardavėja dirbanti L.Šermukšnienė, kuri, kaip jau tapo įprasta, slėpėsi nuo žiniasklaidos, o ją atlydėjęs vyras fotografui kaip įmanydamas neleido užfiksuoti kaltinamosios veido.

Žmonės.lt nuotr./Lina Šermukšnienė
Žmonės.lt nuotr./Liną Šermukšnienę kaskart į teismą atlydintis vyras

Teismo salėje teisėja D.Mickevičienė paskelbė, kad už išsakytus komentarus internete L.Šermukšnienė pripažinta kalta, mat tai nebuvo tiesiog nuomonės reiškimas – teisėja akcentavo, kad žodžiai buvo šiurkštūs ir užgaulūs, išsakyti akivaizdžiai negerbiant kito žmogaus.

Už įžeidžiančio pobūdžio komentarus L.Šermukšnienei paskirta 1300 litų bauda, ji taip pat turės padengti I.Bunkienės teismo išlaidas.

Teismo sprendimą kaltinamoji gali apskųsti per dvidešimt dienų tame pačiame Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Žmonės.lt nuotr./Lina Šermukšnienė
Žmonės.lt nuotr./Lina Šermukšnienė

Nori sudrausminti komentatorius

„Kiekvienas žmogus turėtų taip pasielgti – reikia ginti savo garbę ir orumą. Nesuprantu, kodėl kas nors ant manęs ar ant kokio nors kito žmogaus gali pilti tokį purvą. Aš esu už nuomonės išsakymą, suprantu, kad tikrai ne visiems patinku, bet nuomonė yra viena, o akivaizdūs įžeidinėjimai – kita“, – po sprendimo portalui Žmonės.lt sakė I.Bunkienė.

Gal vienam duota pamoka pamokys ir kitus?

Moteris neslėpė, kad varstyti teismų duris jai buvo tikrai nemalonu, tačiau tikino, kad kitaip pasielgti ji tiesiog negalėjusi, mat užgauliojimai internete nemaloniai veikia ir jos artimuosius.

„Mano nuomone, dauguma interneto komentatorių yra pikti, nepatenkinti gyvenimu, su galbūt nepasiteisinusiais gyvenime lūkesčiais žmonės, kurie taip išsilieja, pasislėpę po savo pseudonimais. Man labai patinka Sokrato mintis, kad nėra piktų žmonių, yra tik kvailiai, nes darydami blogį jie kenkia tik patys sau“, – kalbėjo I.Bunkienė, kuri prisipažino nesigailinti, jog brido į šią balą. „Padaryčiau tai ir dar kartą, gal vienam duota pamoka pamokys ir kitus?“ – svarstė moteris.

Žmonės.lt nuotr./Inga Bunkienė
Žmonės.lt nuotr./Inga Bunkienė

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką