Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inga ir Aivaras Stumbrai: „Mums pasisekė, kad atradome vienas kitą“ (papildyta lapkričio 27 d.)

Inga ir Aivaras Stumbrai
Žurnalo "Privatu" viršelis / Inga ir Aivaras Stumbrai
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Į fotosesiją Inga ir Aivaras atvyksta nešini vaikais ir krūva daiktų. „Pasirengti tokiam įvykiui reikia labai daug laiko. Tai, kad suskubome per 2 dienas, – mūsų rekordas“, – šypteli I. Stumbrienė. Stebėdamas šią gražią šeimynėlę nejučia pagalvoju: „Tikriausiai tai yra tobuli santykiai.“ Bet ar taip gali būti? Apie tai kalbėjomės su 11 metų draugystės sukaktį švenčiančiais Inga ir Aivaru Stumbrais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Inga Stumbrienė.
Gimimo data, vieta: 1983 10 05, Vilnius. 27 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; su vyru Aivaru augina dukrelę Estelą (4,5) ir sūnelį Gabrielių (9 mėn.).
Išsilavinimas: Vilniaus Mykolo Romerio universitete įgijo teisės ir valdymo bakalauro bei teisės magistro laipsnius.

Inga, stebėdamas, kaip judu su vyru puikiai tvarkotės su savo vaikais, susižavėjau. Iš šalies atrodote kaip ideali šeima. Ar tikrai tokia esate?

Mudu su vyru stengiamės dirbti kaip komanda. Kadangi turime du vaikučius, vienam iš tėvelių būtų gana sudėtinga abu sužiūrėti, todėl stengiamės dirbti ranka rankon. Tik tada viskas pavyksta.

Daugelis Jus įpratę matyti stilingai pasidabinusią įvairiuose renginiuose, o ne besirūpinančią vaikais. Betgi šiandien įsitikinau, kad esate labai organizuota, reikli, bet taip pat ir moteriška. Gal daugelis Jūsų paprasčiausiai taip gerai nepažįsta?

(Juokiasi). Kiekvienoje aplinkoje turi elgtis deramai. Vienokia esu vakarėliuose, kitokia – namuose. Čia aš rūpinuosi šeima, tvarkau būstą. Turiu būti disciplinuota ir organizuota. Šiek tiek kontrolės reikia (šypteli).

Bet ar nepavargstate be paliovos uoliai rūpintis savo šeimynėle? Ar kartais nesinori sušukti: „Viskas, nusibodo, noriu poilsio!“?

Taip drąstiškai niekada nesu pareiškusi. Manau, būčiau labai bloga mama, jeigu taip pasakyčiau. Gyvenime nesu pasakiusi, kad man nusibodo vaikai. Net minčių tokių nekyla. Esu mama ir šias pareigas stengiuosi atlikti rūpestingai, su meile... Žinau, kitos moterys kartais tikrai nori nuo visko atitrūkti ir pailsėti, bet aš labai džiaugiuosi motinyste.
Poilsiui turiu šiek tiek minučių ar valandų, kurias skiriu masažams, kitoms malonioms moteriškoms procedūroms, einu į parduotuves. Man to užtenka, kad paskui vėl visa širdimi atsiduočiau šeimai.

„Reikia mylėti ne už išvaizdą, sąskaitos dydį, socialinę padėtį, o už tai, koks yra tas žmogus. Tada visi nesklandumai išsprendžiami. Tačiau tai galima pasiekti, jei žmogų myli nuoširdžiai, iš visos širdies. Manau, mums su Aivaru labai pasisekė, kad atradome vienas kitą.“

Jei taip puikiai susitvarkote su dviem vaikais, gal vertėtų pagalvoti ir apie trečią atžalą?

Kol kas šeimoje yra riba, kada dar galiu kontroliuoti ir prižiūrėti vaikus. Šią akimirką jų visiškai užtenka (šypteli). Be abejo pagalvoju, kad būtų gražu ir gera turėti dar vieną mažylį, bet ne dabar.
Pasakysiu atvirai: tikrai nenoriu turėti 5 ar 10 vaikų vien dėl gražaus skaičiaus. Kvaila būtų girtis aplinkiniams savo didele šeima, bet nesugebėti ja tinkamai pasirūpinti. Noriu būti gera mama, tik tada galėsiu džiaugtis savimi ir gerai jaustis.

Jūsų vyras Aivaras greitai randa kalbą su vaikais, moka jais pasirūpinti. Ar jis daug pagelbėja ir namuose?

Aivaras yra puikus tėtis ir vyras, labai rūpestingas ir geras. Didžiuojuosi turėdama tokį vyrą.
Tiesa, vaikus jis labiau lepina nei aš. Kartais jau norėčiau sudrausminti atžalas, bet Aivaras į situaciją pažiūri pro pirštus.

Su Aivaru draugaujate jau 11 metų. Kaip manote, ar porai tai yra didelis laikotarpis?

Viena vertus, nepažįstu savo amžiaus porų, kurios būtų draugavusios taip ilgai kaip mudu su Aivaru. Galima sakyti, kad pusę savo gyvenimo skyrėme vienas kitam. Kita vertus, mūsų tėvai ir seneliai kartu yra nepalyginamai ilgiau.
Tačiau per tuos 11 metų labai daug patirta. Likę daug gražių prisiminimų. Visi metai, kiekviena dienelė buvo puiki.

Ar nėra tokių akimirkų, kurias verčiau ištrintumėte iš atminties?

Buvo dienų, kai pykomės ar barėmės. Dabar atrodo, kad tai darėme veltui. Tačiau iš klaidų pasimokėme, įgavome daugiau patirties. Juk gyvenime kiekviena situacija yra gera, jei ko nors iš jos pasimokai...

Bet kaip 11 metų išsaugoti idealius santykius?

Atsakymas labai paprastas: reikia IŠ TIESŲ žmogų mylėti. Reikia mylėti ne už išvaizdą, sąskaitos dydį, socialinę padėtį, o už tai, koks yra tas žmogus. Tada visi nesklandumai išsprendžiami. To galima pasiekti, jei žmogų myli nuoširdžiai, iš visos širdies. Manau, mums su Aivaru labai pasisekė, kad atradome vienas kitą.

Tačiau žmonės mėgsta sakyti, kad meilė trunka trejus, penkerius ar septynerius metus. Peržengėte šias ribas su kaupu...

Manau, šie posakiai sukurti tam, kad būtų galima pateisinti nenusisekusius santykius. Vadovaujuosi nuostata, kad jei jau myli žmogų, tai visą gyvenimą. Tokia mano siekiamybė.

Aivaras Stumbras (27): „Norėčiau 5 vaikų“

Aivarai, Inga neslepia esanti kone laimingiausia moteris pasaulyje. Išduokite, kaip pasiekti, kad mylimoji taip jaustųsi?

Turbūt pirmas ir pats svarbiausias dalykas yra rodyti daug dėmesio. Kitaip net pačios moters neužkariausi. Mūsų šeimoje viską sprendžiame kartu. Matyt, todėl ir atsiranda tas artumas, abipusis pasitikėjimas, meilė ir šiluma.

Iš šalies atrodote ideali šeima. Kaip manote, ar apskritai galimi tobuli santykiai?

Visokių būna. Apie save nieko kategoriškai teigti nenorėčiau. Kaip ir visose šeimose, taip ir pas mus pasitaiko įvairių akimirkų. Tai natūralu. Bet svarbiausia, kad niekada nedingtų supratimas ir pasitikėjimas.

Inga išsakė savo nuomonę apie šeimos pagausėjimą, o ką šiuo klausimu manote Jūs? Ar norėtumėte turėti savo vaikų futbolo komandą?

(Juokiasi). Na, iki futbolo komandos netrauksime, tačiau krepšinio grupę gal suformuosime. Visada pasisakiau už didelę šeimą – turėti penkis vaikus būtų puiku. Dabar visiškai užtenka dviejų, tačiau perspektyvoje gausios šeimos idėja tikrai išliks.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką