Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 4d. 10:47

Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus ves naują laidą

Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus
Laidos „Moterys prieš vyrus“ nuotr. / Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus

Šį sekmadienį tiesioginiame eteryje finišuoja „Žvaigždžių duetai“, o kitą savaitgalį prasideda nauja laida „Moterys prieš vyrus“, kurią vėl patikėta vesti Mantui Stonkui ir Ingai Jankauskaitei.

Laidos formatą televizija įsigijo iš kompanijos „Talpa“, kuri pasauliui pristatė triumfo sulaukusį šou „Voice Of“. Originalus formato pavadinimas – „The Battle of The Sexies“. „Moterys prieš vyrus“ – tai geros nuotaikos kupinas šou, kurio tikslas išsiaiškinti, kas šaunesni – vyrai ar moterys.

Sakoma, kad moterys yra kilusios iš Veneros, o vyrai – iš Marso. Egzistuoja nepaneigiamas posakis, kad vyrai ir moterys mąsto skirtingai. Nors ir kilę iš skirtingų planetų, ar vyrai ir moterys pažįsta vieni kitus, ar turi panašumų, kas juos sieja ir kas skiria? Tai – svarbiausi klausimai, į kuriuos bandys atsakyti geros nuotaikos ir humoro kupinas šou „Moterys prieš vyrus“.

Laidos „Moterys prieš vyrus“ nuotr./Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus
Laidos „Moterys prieš vyrus“ nuotr./Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus

Kiekvieną savaitę vis naujos dvi komandos, trys žinomi Lietuvos vyrai – aktoriai, dainininkai, TV laidų vedėjai, sportininkai, šokėjai, šou pasaulio atstovai – susikaus su trimis ryškiausiomis Lietuvos moterimis – aktorėmis, dainininkėmis, TV laidų vedėjomis, sportininkėmis, šokėjomis, šou pasaulio atstovėmis. Komandas į pergales ves jų kapitonai – žavioji Inga Jankauskaitė ir šmaikštusis Mantas Stonkus.

Vyrai ar moterys gali ilgiau ištverti be maisto? Kiek porų batų paprastai turi vyrai ir kiek moterys? Kuri lytis per parą ištaria daugiau žodžių? Tai – klausimai, į kuriuos turės atsakinėti naujos LNK laidos dalyviai. Be to, komandos turės atlikti itin smagias užduotis: suvaidinti dainos tekstą, nesusijuokti vaidinant šmaikščią situaciją, pabandyti atspėti ir išrikiuoti priešingos komandos narius pagal didžiausias pajamas, gausiausią gerbėjų būrį ar pagal grožį.

Laidos „Moterys prieš vyrus“ nuotr./Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus
Laidos „Moterys prieš vyrus“ nuotr./Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką