Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inga Norkutė: pasitelksiu moterišką intuiciją

Inga Norkutė
Redakcijos archyvo nuotr. / Inga Norkutė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Vasarą populiari aktorė Inga Norkutė (39) netinginiauja – jau liepos viduryje žavi moteris pradės filmuotis naujame LNK pasimatymų šou, o per TV3 nuo rudens matysime ją seriale „Moterys meluoja geriau“. Tiesa, nedaug trūko, kad daugelio itin pamėgto Medos personažo Inga būtų atsisakiusi...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Inga, pirmiausia pakalbėkime apie naująjį LNK pasimatymų šou „Būk mano meile!“, kurį vesite. Koks jis bus?

Šou „Būk mano meile!“ sukurtas pagal tokio paties pobūdžio rusų projektą. Pati jį mielai žiūrėdavau per Ostankino televiziją, todėl džiaugiuosi galėsianti šį šou vesti Lietuvoje. Manau, tai bus linksmas projektas. Jame galės susipažinti dvi vienišos širdys, kurios dėl užimtumo negali skirti laiko antrosios pusės paieškoms.

Kaip manote, ar jums gerai seksis piršliauti?

Šis šou man bus iššūkis, nes dar niekada neteko supiršti porelių, ir labai įdomi patirtis. Be to, esu įsitikinusi, kad neįmanoma draugauti per prievartą – juk širdžiai neįsakysi. Dėl šios priežasties žaidime porelėms stengsiuosi patarti, o ne nurodinėti, kaip elgtis. Griežtu ir kategorišku Kupidonu nebūsiu.

Eteryje dirbsite su būrėja Vaiva Budraityte ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Ko tikitės iš šio bendradarbiavimo?

Net neabejoju, kad bus labai smagu. Manau, mes visi turėsime savo amplua šiame projekte. Vaiva žmonėms patars atsižvelgdama į astrologiją, Vytenis galės pasikliauti gyvenimiška patirtimi, o aš pasitelksiu moterišką intuiciją.

Beje, jus matysime ir TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“. Ar kada nors bandėte sau užduoti klausimą, kodėl šis serialas toks populiarus?

Ir aš to paties norėčiau paklausti, tik nežinau, kas tiksliai man galėtų atsakyti (šypteli). Bet kokiu atveju, labai džiaugiuosi dėl šio serialo sėkmės. Man jis ypatingas vien dėl to, kad tai buvo mano darbo televizijoje pradžia. Tiesa, kad ir kaip mylėčiau serialą „Moterys meluoja geriau“, tačiau svarsčiau, kad jame jau nebereikėtų filmuotis.

Kodėl? Pavargote ir išsisėmėte?

Ne visai. Tiesiog ten vaidinau su Edita Užaite ir Jūrate Budriūnaite. Visos trys buvome tarsi muškietininkės, bet mano kolegės laukiasi vaikelių ir nebevaidins šiame seriale. Prieš sutikdama filmuotis naujajame sezone, svarsčiau, ar man verta vienai ten filmuotis. Vėliau į rankas pakliuvo scenarijus, kuris labai suintrigavo. Tuomet ir apsisprendžiau, kad dar vaidinsiu Medą.

Kita vertus, motinystės atostogose esančias koleges pavaduos daug kitų fainų žmogeliukų. Girdėjau, kad vaidins Vitalija Mockevičiūtė, Vaida Genytė, ekrane ir toliau matysite Jurijų Smoriginą.

Kadangi jau skaitėte naujojo sezono scenarijų, atskleiskite, ko žiūrovai gali laukti iš jūsų įkūnijamo Medos personažo.

(Juokiasi) Meda nesikeis. Kaip įkliūdavo į visokias meilės pinkles ir juokingas situacijas, taip ir toliau išliks tokia pati. Nestigs nei intrigų, nei meilės scenų – bus visko. Taigi – verta laukti.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką