Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Inga Šalkauskaitė. Motinystė prieš aktorystę

Inga Šalkauskaitė su dukra Juste
Inga Šalkauskaitė su dukra Juste
Šaltinis: „Laima“
0
A A

„Jau aštuoniolikos tvirtai žinojau: noriu būti gera aktorė, o dar labiau – kelių vaikų mama. O tai du sunkiai suderinami dalykai“, – sako aktorė Inga Šalkauskaitė, per dvidešimt veiklos metų tik metus vaikščiojusi į „normalų“ darbą, pagimdžiusi tris šaunius vaikus ir jau besidžiaugianti pripažintu vyriausios – šešiolikmetės Justės, savo ir anksti iš gyvenimo išėjusio aktoriaus, režisieriaus, bardo Sauliaus Mykolaičio dukters, talentu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuo metu Justė užsiėmusi ne mažiau už mamą – vos ne kasdien po pamokų dainavimo repeticijos, mokykloje statomas miuziklas. Tarp jų ji prisėda prie mūsų išgerti arbatos, visa nuščiuvusi, susikaupusi, per valandą tepasako kelis žodžius ir nebeatpažįstu tos ugnikalnio energija trykštančios merginos, laidoje „Dvi minutės šlovės“ plėšusios roką ir nustebinusios griežtą komisiją. Rytoj – kiek kitoks jos pasirodymas Vilniaus mokytojų namų salėje, kur vakare, skirtame Sauliui Mykolaičiui atminti, Justė dainuos kelias savo tėčio dainas. Scenos baimė jos nebekausto: daugybė koncertų, konkursų, pasirodymai JAV – mergina dainuoja nuo penkerių, nes pati to norėjo.

„Manęs visi klausia to paties kvailo klausimo: ar aš Justę į sceną stumiu? Esą gal savo svajones bandau per dukrą realizuoti? Ir gal esu tokia pat beprotė, kaip ir tos mamos, nuo kelerių metukų grūdančios savo dukras į visokius mažųjų mis konkursus ir televizijos šou... Ir gal iš tų, kurios norėtų, kad dukros būtų operos dainininkės arba bent jau daktarės... Niekada, niekada Justės neskatinau būtinai kažką veikti.

Plačiau skaitykite naujausiame žurnalo „Laima“ numeryje
 

„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką