Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 gegužės 1d. 20:13

Inga Stumbrienė debiutinę drabužių kolekciją skyrė mamoms ir dukroms

Inga Stumbrienė su dukra Estela
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Inga Stumbrienė su dukra
Prie Ingos Stumbrienės pavardės be įprasto apibūdinimo – verslininkė – nuo šiol bus galima pridėti dar vieną – dizainerė. Gegužės 1-osios vakarą pirmąją savo kurtą drabužių kolekciją, skirtą mamoms ir jų dukroms, ji pristatė Kauno rotušėje vykusiame renginyje.

Pristatymui I.Stumbrienė ir jos pagalbininkai sukūrė 14 modelių. Visi drabužiai pasiūti iš kokybiško šilko. Nors suknelės – ryškių spalvų, kūrėja tarsi vengė išskirtinesnių akcentų ir  pirmajai viešai kolekcijai pasirinko gana klasikinius sprendimus. Finalinę, tamsios žalios spalvos suknelę pristatė pati dizainerės karjerą pradedanti vilnietė. Ji ant raudono Rotušės kilimo išėjo kartu su dukrele Estela. 

Iškart po kolekcijos demonstravimo I.Stumbrienę gerbėjai apipylė gėlėmis. Gyvų žiedų glėbį jai įteikė vyras Aivaras Stumbras. Dukros debiuto, žinoma, nepraleido ir tėvai Paksai. 

Nuo mokyklos vaikų dizainu susidomėjusi I.Stumbrienė baigusi vidurinę vis dėlto rinkosi teisės, o ne stiliaus kūrimo mokslus. Portalui Žmonės.lt ji paaiškino visada svajojusi kurti drabužius ir ne sykį tą dariusi sau ar dukrai. I.Stumbrienė dar mokykloje įvaldė siuvimo mašiną, kuria darbuotis moka ir mama Laima Paksienė. 

„Tą pačią siuvimo mašiną, su kuria sau pasisiuvau pirmus drabužius, turiu ir dabar“, – patikino vakaro pažiba tapusi moteris. 

Realizuoti savo idėjas ir jas pristatyti I.Stumbrienė ryžosi prieš mėnesį. Tiek laiko jai pakako galvoje ilgai brandintus modelius paversti realybe. Moteris neslėpė, jog įtaką jos kūrybai darė ir dukra Estela, dažnai pareiškianti, kokiomis suknelėmis nori vilkėti. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./I.Stumbrienės kolekcija

Po I.Stumbrienės debiuto buvo pademonstruoti ir kitos, labiau patyrusios dizainerės – klaipėdietės Linos Zaveckienės – darbai.

Pristatant kūrėjos kolekciją „Švelnus prisilietimas“, podiumu žengė visas būrys žinomų moterų ir jų atžalų: Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su dukra Elze, Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele, Ieva Jotkėlaitė-Asočakova su dukra Maja, Viktorija Mauručaitė su dukromis Angela ir Gabriele, Milisandra Kvaraciejūtė su sūnumi Roku, Inga Grubliauskienė dukromis Saule ir Elze, Neringa Mažeikienė su sūnumi Grantu ir dukra Gaudre, Julija Kliukienė su sūnumi Aru ir dukra Austėja, Lijana Ivanickienė su sūnumi Ąžuolu ir dukra Lėja, Inga Briazkalovaitė su dukrele Lukrecija. 

Trečiuoju vakaro įvykiu tapo fotografijų parodos „Pirmieji žiedai“, sukurtos fotonamų „Redluk“, atidarymas. Ją, įamžinusią pirmąsias naujagimių gyvenimo dienas, Rotušėje bus galima apžiūrėti iki mėnesio pabaigos. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./ Linos Zaveckienės kolekcija

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

07:19
00:29
21:57

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką