Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 5d. 15:52

Inga Stumbrienė „Miss Multiverse“ vadina įdomiu nuotykiu: tai buvo karinė stovykla rojaus kampelyje

Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr. / Inga Stumbrienė

Neseniai iš saulėtos Dominikos grįžusi Inga Stumbrienė dar ilgai nepamirš šios kelionės. Tris savaites tarptautiniame grožio konkurse „Miss Multiverse“ praleidusi ir Lietuvai jame atstovavusi Inga neabejoja – ši patirtis jai buvo viena įdomiausių gyvenime.

Į Dominiką ji vyko turėdama tikslą dalyvauti grožio konkurse. Konkurse, kuriame nemažą dalį užėmė ir sportinės užduotys, jai teko išbandyti save įvairiose ekstremaliose užduotyse. Šokti į vandenį nuo uolos, vairuoti džipą, stoti ant banglentės, o kur dar bėgimo rungtys – Inga pasitikrino ir fizines jėgas, ir ištvermę.

Kas jos laukia, ji žinojo dar kraudamasi lagaminą, tačiau, kaip pati sako, nesitikėjo, kad taip dažnai vietoj aukštakulnių teks apsiauti sportinius batelius – sportinės veiklos čia buvo daugiau nei įprastų grožio konkursams būdingų užduočių.

Inga Stumbrienė Dominikoje
Inga Stumbrienė Dominikoje

„Visuomet skeptiškai žiūrėjau į grožio konkursus, tačiau šis mane suviliojo savitumu – tai nėra įprastas grožio konkursas. Merginos čia nerenkamos vien pagal grožį, ne ką mažiau svarbios jų asmeninės savybės, socialiniai įgūdžiai, fizinis pasirengimas. Karūnos verta moteris, organizatorių teigimu, turi būti kūrybinga, protinga asmenybė“, – 15min pasakojo Inga.

Asmeninio albumo nuotr. /Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr. /Inga Stumbrienė

Tačiau kaip jai apskritai kilo mintis dalyvauti Dominikoje vykstančiame konkurse? Inga sako, kad jai idėją pamėtėjo patys organizatoriai – tai jie esą ją susirado pamatę Ingos nuotraukas internete, socialinėje erdvėje.

„Likus mėnesiui iki konkurso pradžios gavau jų laišką su kvietimu dalyvauti atrankoje. Konkurso organizatoriai – olandai. Jie mane pastebėjo pamatę nuotrauką su vienu modeliu, kuris priklauso jų agentūrai. Tuomet kaip tik ieškojo atstovių iš skirtingų šalių. Galiausiai sužinojau, kad jie atsirinko mane“, – pasakojo Inga.

Ji sako, kad organizatoriai atrankoje dalyves rinkosi ne tik pagal išvaizdą, svarbus kriterijus buvo išsilavinimas, o Inga yra baigusi teisės mokslus.

„Nors iš pradžių dalyvauti nelabai ir norėjau, o ir šiaip į grožio konkursus visuomet žiūrėdavau skeptiškai, vis tik sutikau. Norėjau patirti nuotykį“, – sako Inga.

„Miss Multiverse“ iš viso turėjo dalyvauti 30 moterų, tačiau galiausiai kelios taip ir neatvyko – vienoms sutrukdė liga, kitos nespėjo susitvarkyti kelionės dokumentų. Todėl Ingai teko varžytis su dar 24 dalyvėmis, kurių kiekviena siekė įrodyti, kad ji – geriausia ir labiausiai verta nugalėtojos vardo.

Likus mėnesiui iki konkurso pradžios Inga ėmė intensyviai ruoštis: pasinėrė į sportinę veiklą, daug mankštinosi, specialiais pratimais lavino jėgą ir ištvermę.

Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė

Tačiau sportinės užduotys, su kuriomis jai teko susidurti viršijo lūkesčius – teko ne tik išlieti paskutinį prakaitą, bet ir perlipti savo pačios baimes.

„Paniškai bijojau šokti nuo uolos į vandenį, tačiau teko susiimti. Prieš mane stovėjo latvė, ji irgi labai bijojo, tačiau viena kitą padrąsinome ir šokome. Abi supratome, kad nori nenori, jei jau esame čia, turime tai padaryti – antraip neteksime labai daug taškų, kurie čia labai svarbūs. Pamenu, kad tik pagalvojau – kaip bus taip, užsimerkiau ir žengiau žingsnį“, – prisiminė Inga.

Apie kitos dienos iššūkius ji sužinodavo išvakarėse, kas vakarą organizatoriai informuodavo dalyves, kada jos turi būti pasirengusios, kaip apsirengusios, ką turi su savimi pasiimti. Todėl kas rytą pabusdavo su nerimu – galėjo tik nutuokti, kokie nuotykiai jų laukia.

Viena tokia diena Lietuvos atstovei įsiminė labiausiai – tuomet ji tik žinojo, kad turi pavalgyti sočius pusryčius, nes energijos jai tikrai prireiks nemažai. Tačiau atvykusi į vietą ji sužinojo – teks dalyvauti šešias valandas truksiančiose rungtyse, jai teks subėgioti ne vieną kilometrą, atlikti įvairiausius šuoliukus, tampyti rąstus.

Asmeninio albumo nuotr. /Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr. /Inga Stumbrienė

„Po valandos jau pavargau, tačiau vėliau, praėjus dar dviem, pajaučiau adrenaliną – sakiau, jei reikės, galiu judėti nors ir visą dieną, bet eisiu iki galo. Galiausiai likome dviese – aš ir latvė, kitos dalyvės viena po kitos nebeatlaikiusios iš žaidimo iškrito.

Tuomet rungėmės dviese dėl to, kuri bus užduoties nugalėtoja ir gaus daugiausia taškų. Tačiau paskutinė rungtis buvo bėgimo – aš labai nemėgstu bėgimo! Buvau pavargusi, bet nors jėgų dar gal ir turėjau, vienu metu tiesiog sustojau ir pasakiau – nebenoriu“, – prisiminė Inga.

Tuomet užduotį laimėjo Latvijos atstovė.

Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė

O kitą dieną Inga vėl išbandė save naujose rungtyse – jai teko pirmą kartą stotis ant banglentės. Bandymas nebuvo itin sėkmingas, tačiau turint omenyje, kad ji varžėsi su dalyvėmis, kurios profesionaliai užsiima banglenčių sportu, slidinėja snieglentėmis, ji savo pasirodymą debiutą vertina gana pozityviai.

„Niekada nesu stovėjusi ant banglentės, todėl lengva nebuvo. Man pavyko atsistoti, laikant treneriui ranką čiuožiau banga, tačiau vos ją paleidau – nukritau. O antro šanso niekas neduoda“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė
Asmeninio albumo nuotr./Inga Stumbrienė

Inga kiek stebisi, kad dėmesio grožio rungtims konkurse buvo per mažai. Ji į Dominiką vyko ne viena, drauge iš Lietuvos keliavo ir vizažistė, ir plaukų stilistė. Tačiau dalyvėms save parodyti šioje srityje daug progų nebuvo.

„Turėjome vienintelę grožio rungtį – ėjimą podiumu, taip pat buvo kelios fotosesijos. Viena jų – paplūdimyje, kur reikėjo įsijausti į laukinės moters vaidmenį“, – prisiminė Inga.

Į grožio konkursą Dominikoje, be 40 suknelių ir 12 porų batų, Inga vežėsi ir 25 bikinius. Nors jų visų taip ir neprireikė – teko dėvėti kelis, ypač pravertė raudoni, geltoni, juodi ir balti – apie šias spalvas, kad jos bus reikalingos, dar iš anksto pranešė organizatoriai.

O kitais pasipuošti pavyko tik laisvu metu – tuomet, kai iškrito nepasiekusi finalinio dešimtuko ir galėjo leisti sau atsikvėpti.

„Mūsų diena prasidėdavo anksti rytą, o dienotvarkė buvo kruopščiai suplanuota iki 23 val. vakaro, nors teko atsigulti ir 4 val. nakties. Laisvo laiko konkurso metu visiškai nebuvo, čia viskas labiau priminė karinę stovyklą rojaus kampelyje nei grožio konkursą. Todėl galiu tik pasidžiaugti, kad iškritusi galėjau šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti Dominikos grožiu, esu įsitikinusi, kad kitos moterys tokios galimybės neturėjo. Aš pati tik po dviejų įtemptų savaičių pirmą kartą nuėjau į paplūdimį“, – 15min sakė ji.

Ar ji dar kartą dalyvautų? Veikiausiai ne, nors, kaip juokiasi, niekada nereikia sakyt niekada.

„Džiaugiuosi savo pasirodymu. Iš konkurso pasiėmiau viską, ko tikėjausi, išbandžiau save ekstremaliose rungtyse, kurių tikrai nebūčiau bandžiusi įprastomis aplinkybėmis, sužinojau, kad esu labai stipri ir itin ištverminga, supratau, kad svarbiausia ne tobulas fizinis pasiruošimas, o tai, kaip mes sugebame save kontroliuoti, įveikti skausmą. Tai buvo puiki patirtis Tačiau kartoti – nekartočiau, nes čia, kaip ir bet kokioje kitoje virtuvėje, galioja savos taisyklės, kurios ne visuomet yra priimtinos“, – kalbėjo Inga.

Šiandien ji džiaugiasi – tai buvo proga dar kartą aplankyti Dominiką, kurioje ji pirmą kartą viešėjo dar prieš keletą metų, kai čia atostogavo su šeima.

Šįkart Dominiką ji pamatė kitomis akimis, susipažino su kitų šalių atstovėmis. Konkurso metu Ingai teko kelis kartus keisti kambariokes, ji viename kambaryje gyveno ir su Baltarusijos, ir su Trinidado ir Tobago atstovėmis.

Visos moterys čia esą buvo labai draugiškos, malonios, nors konkurencija konkurse buvo didžiulė, visos norėjo laimėti. Tačiau šįkart karūna atiteko Latvijos atstovei.

Visas „Miss Multiverse“ konkursas buvo filmuojamas, įamžintos visos dalyvių rungtys. Apkritai konkursas buvo tarsi realybės šou, kuris vėliau bus rodomas televizijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Inga Stumbrienė už dalyvavimą grožio konkurse Dominikoje karūnos sulaukė Lietuvoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką