Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingrida Kazlauskaitė: „Man norisi paišdykauti!“ (papildyta gruodžio 25 d.)

Ingrida Kazlauskaitė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Ingrida Kazlauskaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kas pažįsta garsaus dainininkų dueto Livetos ir Petro Kazlauskų dukrą Ingridą (26), žino, jog po santūria, elegantiška ir rafinuota išvaizda slepiasi be galo šiltas, draugiškas ir atviras žmogus. Maža to, tie, kuriems Ingrida panaši į gerą mergaitę, nustebtų sužinoję, kokie velniukai dega jos akyse.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ingrida, kuo Tau yra ypatingas gruodis?

Tai stebuklų metas. Artėja šv. Kalėdos, kurių antrąją dieną švenčiu savo gimtadienį. Jau nuo mėnesio pirmosios dienos sulaukiu ne tik sveikinimų, bet ir dovanų. Ir apskritai pastebiu, kad gruodį, prieš pat šventes, žmonės būna šiltesni, atlaidesni, dažniau šypsosi. Ir man pačiai norisi savo nuodėmes kompensuoti darant gerus darbus. Šį mėnesį aš sau leidžiu daugiau nei kitu metų laiku.

Mariaus Žičiaus nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Mariaus Žičiaus nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Užsiminei, kad esi nuodėmingas žmogus. Prašau, išvardyk savo nuodėmes.

Aš vadovaujuosi posakiu „meskite į mane akmenį tas, kuris be nuodėmės“. Nerastume nė vieno! Mano nuodėmės yra labai moteriškos… Negaliu atsispirti gražiam apatiniam trikotažui, kvepalams, esu smaližė iki pat kaulų smegenų. Galiu tapti mažu vaiku, kuris kartais rodo kaprizus, netgi ožiuojasi. Galiu imti ir dingti iš kito žmogaus gyvenimo, jei jo elgesys man nepatiko.

Ar pritari posakiui „geroms mergaitėms – dangus, blogoms – viskas“?

Aš turiu kitą variantą – „protingos mergaitės žino, kada verta tapti bloga, o kada reikia būti gera“. Kai užsimanau, keliauju į rojų, o kai noriu – atsiduriu pas velniukus pragare. Stengiuosi iš gyvenimo imti viską. Kai noriu, būnu rimta mergina, kai užsimanau – išdykauju, šėlioju, flirtuoju!.. Kad pajustum tikrąjį gyvenimo skonį, reikia atsipalaiduoti. Būti bloga mergaite – ne nusikaltimas (šypsosi).

Tiems, kurie galvoja, kad esi gera mergaitė, papasakok, ką darai, kai Tau norisi paišdykauti.

Oi, ne visi žino, koks užtaisas slypi manyje! (Juokiasi.) Mėgstu voliotis sniege, statyti senį besmegenį, galiu šokti iki paryčių ir krėsti juokingus dalykus. Man patinka taip gyventi! Juk esu jauna. Kada, jeigu ne dabar?! Žmonės, kurie myli gyvenimą ir dažnai juokiasi, ilgai nepasensta.

Mariaus Žičiaus nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Mariaus Žičiaus nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Pasakyk tiesą, ar Ingrida Kazlauskaitė keikiasi?

O, Dieve! (Juokiasi.) Negi tikrai turiu prisipažinti? Esu žemiškas žmogus, tad iš mano lūpų tikrai išsprūsta vienas kitas riebesnis žodis. Tiesa, rusiškų keiksmažodžių iš manęs tikrai neišgirsite. Apskritai nė vienai moteriai keiksmažodžiai nesuteikia žavesio. Galiu ranką prie širdies pridėjusi pasakyti – nesu keikūnė.

O cigaretė moters dantyse suteikia žavesio?

Tikrai ne. Niekada nerūkiau ir nerūkysiu. Net nekyla noras. Nepasakyčiau, kad tai amoralu. Kiekvienas žmogus renkasi, kaip jam gyventi. Aš saugau savo odą, plaukus, dantis ir tikrai nenoriu smirdėti dūmais. Kadangi nerūkau, iškart užuodžiu nuo ką tik parūkiusio žmogaus sklindantį kvapą, kuris mane baisiai erzina. Pamenu, kai mokiausi mokykloje, vienas mokytojas labai daug rūkė. Kai jis įeidavo į klasę, mane iškart supykindavo.
Tiesa, kadangi gyvenau Prancūzijoje, mačiau keletą moterų, kurios išpučia dūmus išskirtinai elegantiškai. Galima net užsihipnotizuoti jas stebint.

Kadangi esi jauna mergina, žinanti daug paslapčių, pasakyk, ką reikia padaryti, kad vyras padovanotų prabangų automobilį.

Oho, koks klausimas! Bet jis turėtų būti adresuotas ne man, nes nesu barakuda (juokiasi). Niekada nė iš vieno vyro nesu reikalavusi jokios prabangios dovanos. Kai įsimyliu žmogų, manęs visiškai nedomina, kokia jo materialinė padėtis. Na, pagalvokim... Kad tau nupirktų automobilį, tu turėtum būti... Andriaus Šedžiaus mergina (juokiasi).

Kai gauni prabangų automobilį, jautiesi kažkam įsipareigojusi. Juk tikrai ne už gražias akis jį dovanoja. Aš vietoj brangių dovanų verčiau renkuosi dvasinę ramybę, kad jausčiausi švari tiek sau, tiek prieš kitus žmones. Man kur kas mieliau, kai vyras atneša gėlių ar ryte paruošia puodelį arbatos. Tada pažvelgi jam į akis ir matai, kad visa tai padaryta iš širdies, o ne kažko tikintis. Aš esu didelė romantikė, mane sušildyti gali ne brangūs daiktai, o tikri jausmai. Nesugebėčiau suvaidinti meilės.

„Kad tau nupirktų automobilį, turėtum būti... Andriaus Šedžiaus mergina (juokiasi). Aš vietoj brangių dovanų verčiau renkuosi dvasinę ramybę, kad jausčiausi švari tiek sau, tiek prieš kitus žmones.“

Sakoma, kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi ateinantys metai. Žinau, kad šįkart Tavęs laukia ypatingos senųjų metų palydėtuvės.

Taip, tai tiesa. Galiu atskleisti paslaptį: draugai artėjančio gimtadienio proga man padarė didžiulę staigmeną. Paskambino ir paprašė padiktuoti savo asmens kodą. Net nenutuokiau, ką jie organizuoja. Ir štai jau galiu pasidžiaugti, kad gavau ypatingą dovaną – kelionę į Laplandiją. Į šalį, kurioje gyvena Kalėdų Senis. Gyvensiu ledo viešbutyje, mėgausiuosi įvairiausiomis žiemos linksmybėmis. Nekantriai laukiu kelionės.

Ingrida, ko norėtum sau palinkėti?

Kaip tyčia šiąnakt buvau pakėlusi akis į dangų, kur pamačiau krintančią žvaigždę. Tuo metu sugalvojau didelę svajonę. Labai norėčiau, kad ji išsipildytų. Taip pat linkiu sau daug meilės. Man jos netrūksta, tačiau, kaip dainuoja Andrius Mamontovas, juk niekada mums meilės nebus per daug.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką