Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 1d. 13:46

Ingrida Martinkėnaitė dalyvavo povandeninėje erotinėje fotosesijoje

Ingrida Martinkėnaitė
„Playboy“ nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė

Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė atlaikė du iššūkius, kurių niekad nesitikėjo sutikti savo gyvenime. Ji nusifotografavo žurnalo „Playboy“ viršeliui ir tai padarė po vandeniu.

„Niekad nemaniau, kad pamatysiu save „Playboy“, – patvirtino Ingrida. „Tačiau kai man pasakė, jog viskas vyks po vandeniu, pagalvojau, kad gali būti visai įdomu.“

Pirmą kartą Lietuvoje daryta tokia povandeninė fotosesija buvo patikėta Tomui Degučiui, projekto fotonaras.lt įkūrėjui. Tomas prisipažino, kad nebuvo taip lengva, kaip jis įsivaizdavo.

„Vienas dalykas po vandeniu įamžinti nendres ar nuskendusios valties griaučius. Jie nejuda, jiems nereikia šypsotis, nutaisyti viliojančios šypsenos, – aiškino fotografas. – Ir visai kitas dalykas – merginą, ir dar „Playboy“ žurnalui, kurio standartai visame vyriškos spaudos pasaulyje yra nuo seno patys reikliausi.“

Ingrida pritarė, tačiau patikslino, jog fotosesijos metu jai ne standartai buvo galvoje.

„Nors ir esu gavusi povandeninio nardymo pažymėjimą, čia nebuvo nei oro baliono, nei kaukės. Vaikštai po dugną, šypsaisi, ir staiga prisimeni, kad oras baigiasi. Ir vėl viskas iš naujo. Tačiau tikrai esu patenkinta šiuo nuotykiu ir mielai griebčiausi vėl ko nors panašaus“, – sakė birželio mėnesio „Playboy“ numerio viršelį papuošusi Ingrida Martinkėnaitė. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką