Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 14d. 16:52

Ingrida Martinkėnaitė įgyvendino seną svajonę – pajūryje įsigijo naują būstą

Ingrida Martinkėnaitė pajūryje įsigijo naują būstą
Asmeninio albumo nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė pajūryje įsigijo naują būstą

Rugsėjo penkioliktąją žavioji grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė švenčia gimtadienį. „Šeštadienį turime du koncertus pajūryje, tad šįkart šventę teks pasitikti greičiausiai lovoje, kadangi į namus grįšiu paryčiais“, – prisipažįsta atlikėja. Nusprendusi nerengti triukšmingo vakarėlio, Ingrida pasirinko savo gimtadienį atšvęsti ramiai šeimos draugijoje.

Ingrida Martinkėnaitė atvira – praėję metai buvo kaip niekada stabilūs, be didelių iššūkių, rašoma pranešime spaudai.

„Viskas tekėjo įprasta vaga – daug darbo, daugybė koncertų. Visada su grupės merginomis pakalbame, kad metas būtų sulėtinti tempą, bet vis tiek galiausiai pasineriame į koncertinę veiklą ir apie pažadus greitai pamirštame“, – juokiasi žinoma moteris.

Apie vis didėjantį poreikį turiningam bei kokybiškam poilsiui pagalvojanti atlikėja prasitarė, kad prieš savo gimtadienį įgyvendino vieną didžiausių savo svajonių – įsigijo būstą pajūryje.

„Pamenu tas išskirtines atostogas, kai vaikystėje mūsų šeima ruošdavosi kelionei prie jūros. Ta ilga kelionė automobiliu, trumpi sustojimai užkąsti mamos suteptų sumuštinių ir kaskart naujai atgimstanti meilė jūrai, pamačius ją tarsi pirmą kartą. Net šiurpuliukai kūnu nubėga tai prisiminus. Dar būdama maža mergaitė svajojau, kaip ištekėsiu ant jūros kranto ir kaip gyvensiu netoli Baltijos. Abi šios mano svajonės pagaliau įgyvendintos“, – sako I.Martinkėnaitė.

Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė

Pradėti galvoti apie nuosavą būstą pajūryje moterį privertė nuolatiniai koncertai.

„Jau net sunku suskaičiuoti, kiek vasarų mes su grupe praleisdavome tai Palangoje, tai Kunigiškėse, tai Karklėje. Esam nuomavusios bendrą namą ir su grupe gyvenusios bendrai, esame kiekviena atskirai turėjusios po laikiną būstą. Pamenu, mano dukra Marija buvo mažutė, tai visa šeima suvažiuodavo jos prižiūrėti, kol aš koncertuodavau“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė

Nuolat vasaras praleisdama pajūryje, I.Martinkėnaitė sako įpratusi būti basa ir be lietuviško paplūdimio smėlio jau neįsivaizduojanti savo atostogų. „Pastebėjau, kad meilę Baltijos jūrai ėmė jausti ir mano dukra. Planuodama vasaros laisvalaikį, ji vis pasirenka stovyklauti prie jūros“, – sakė ji.

Mintis įgyvendinti seniai turėtą svajonę įsigyti nuosavą butą pajūry Ingridai Martinkėnaitei kilo šiemet. „Tas kraštas taip stipriai keičiasi. Į tai atkreipėme dėmesį tada, kai ėmėmės buto paieškos. Kadangi norėjau ramesnės vietos, atokiau nuo Palangos, paieškas pradėjome Karklėje, pervažiavome visą pajūrį iki Kunigiškių.

Kaip tik nuo tos vietos ir prasidėjo mano didžioji meilė jūrai. Apžiūrėjome keletą vystomų projektų, tačiau kai pamačiau naujai statomą kvartalą „Mano jūra“, iškart supratau – mano nauji namai bus čia“, – džiaugėsi žinoma moteris.

Ingrida Martinkėnaitė juokiasi, kad tikriausiai nuo šiol visi jos gimtadieniai bus švenčiami Kunigiškėse. „Prieš porą metų su vyru buvome išvykę į Londoną. Praėjusiais metais gimtadienį švenčiau Italijoje, prie Komo ežero. O dabar, prisipažinsiu, svajoju kuo greičiau turėti galimybę atsidurti naujuose namuose“, – tikina ji.

Naujo būsto nuotraukos – galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Kanaruose gyvenusi Ingrida Martinkėnaitė grįžo į egzotišką kraštą: atostogų akimirkos atima žadą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

20:27
01:03
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką