Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 23:13

Ingridos Kazlauskaitės 30-ojo gimtadienio vakarėlyje šėlo artimiausi bičiuliai, tarp jų ir čiuožėjas Aidas Reklys

Ingrida Kazlauskaitė ir Aidas Reklys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė ir Aidas Reklys

Penktadienio vakarą viename sostinės naktinių klubų triukšmingai atšvęstas dainininkės Ingridos Kazlauskaitės jubiliejus – merginai gruodžio 26-ąją suėjo trisdešimt metų. Kaip portalui Žmonės.lt sakė Ingrida – šio gimtadienio ji laukė bene labiausiai iš visų savo gyvenime.

Su artimiausiais bičiuliais atlikėja gimtadienio vakarėlį nusprendė surengti gruodžio 27-ąją, kad Kalėdas atšventę su šeimomis visi draugai galėtų atvykti pasilinksminti.

Į „The Private Club Vilnius“ klubą pasveikinti Ingridos susirinko geriausi draugai ir bičiuliai, tarp kurių galima buvo pamatyti Rimvydą Širvinską-Makalių, Edvardą Žičkų, Kristiną Ivanovą, Nerijų Jušką ir kitus. Nešini gėlėmis ir dovanomis bičiuliai linkėjo I.Kazlauskaitei gerų metų, šypsenų ir viso ko geriausio gyvenime.

Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė

Klausydama palinkėjimų Ingrida ir šypsojosi, ir tramdė džiaugsmo ašaras. Vieną iš dovanų mergina čia pat pademonstravo – elegantiška juoda skrybėlė puikiai derėjo prie juodų plaukų.

„Kai pagalvoji, tai skamba tikrai stipriai – įžengiau į ketvirtą dešimtį! Bet kai klausia, kiek man metų, ir pasakau, jog jubiliejus, tai dažniausiai atsakas būna toks – oi, tai dar tik dvidešimt penkeri, ar ne? Žodžiu, niekas man neduoda tiek metų, todėl ir aš pati nusiraminau, nes širdyje irgi nesijaučia, kad jau tiek būtų. Dabar aš netgi visai išdidžiai galiu pasakyti, kad man jau – trisdešimt!“ – portalui Žmonės.lt sakė gerai nusiteikusi I.Kazlauskaitė.

Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė

Uždaroje šventėje arčiau nei kiti greta I.Kazlauskaitės pozavo vienas vaikinas. Žmonės.lt žiniomis tai – čiuožėjas Aidas Reklys.

Ingrida teigė nujaučianti, jog kiti metai jai bus prasmingi kaip moteriai, kad asmeniniame gyvenime jos laukia dideli pokyčiai.

Paklausta apie antrąją pusę mergina nepanoro atvirauti, tačiau išsidavė, kad jos širdis – nebe laisva. Tad visko gali būti, kad gimtadienio vakarėlyje vienas iš pirmųjų merginos pasveikinti atvykęs Aidas Reklys ir bus tasai paslaptingas pasakų princas, apie kurį Ingrida atvirauti teigia kol kas nenorinti.

Kristina Ivanova (kairėje) ir Ingrida Kazlauskaitė (centre)
Kristina Ivanova (kairėje) ir Ingrida Kazlauskaitė (centre)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką